XIII Konkurs "OPOWIEŚCI WIGILIJNE" - rozstrzygnięcie 12.2012

Znamy już wyniki XIII Powiatowego Konkursu Plastyczno - Literackiego "Opowieści Wigilijne". Jury złożone z plastyków - Romualda Tarasiuka i Edyty Weremczuk - oraz znawców literatury - p. Beaty Cieślak, Anny Kołodyńskiej i Andrzeja Rybaka - wyłoniło spośród nadesłanych prac najlepsze i przyznało w wielkim trudzie nagrody i wyróżnienia. Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych wraz z opiekunami zapraszamy na uroczysty finał konkursu w piątek 16 GRUDNIA O GODZ. 12.00 do sali MIĘDZYZIEMIE w piwnicach PMDK.

 

PROTOKÓŁ z dnia 6 grudnia 2011 roku z posiedzenia Komisji Konkursowej „Opowieści Wigilijne”
(Jury Konkursu Plastycznego)

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

  • Romuald Tarasiuk
  • Edyta Weremczuk

po zapoznaniu się z pracami, oraz szopkami które wpłynęły na XIII edycję Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Opowieści Wigilijne” postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

W kategorii kl. I – III

NAGRODY:

  1. Amelia Naróg, SP w Kocku, kl. I, n-l Barbara Zabielska
  2. Konrad Guz, SP nr 4 w Lubartowie, kl. III, n-l Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura
  3. Aleksandra Szysiak, SP nr 4 w Lubartowie, kl. III, n-l Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura
  4. Martyna Kęska, SP nr 1 w Lubartowie, kl. III, n-l Elżbieta Miciuk
  5. Eryk Kasica, ZS w Kamionce, kl. III, n-l Jolanta Skrzypiec
  6. Wiktor Rudziński, SP nr 1 w Lubartowie, kl. II, n-l Jadwiga Tarasiuk
  7. Ignacy Stępień, SP nr 1 w Lubartowie, kl. II, n-l Jadwiga Tarasiuk
  8. Ignacy Rubach, SP nr 1 w Lubartowie, kl. II, n-l Maria Jaszczak

WYRÓŻNIENIA:

  1. Karolina Ławecka, SP w Sernikach, kl. II, n-l Maria Osiak
  2. Weronika Dybała, SP nr 4 w Lubartowie, kl. III, n-l Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura

W kategorii kl. IV – VI

NAGRODY:

  1. Kamil Syta, SP w Katarzynie, kl. V, n-l Anna Węgorowska
  2. Weronika Lejkowska, SP w Woli Sernickiej, kl. IV, n-l Magdalena Bednarczyk
  3. Maja Och, SP w Kocku, kl. IV, n-l Elżbieta Krakowiak
  4. Paula Nadolna, ZS w Kocku, kl. IV, n-l Elżbieta Krakowiak
  5. Katarzyna Szczepańska, ZS w Firleju, kl. VI, n-l Agnieszka Kruczek
  6. Aleksandra Zdunek, PMDK w Lubartowie, kl. V, n-l Izabella Dybała
  7. Paulina Romanowska, SP nr 1 w Lubartowie, kl. VI, n-l Marzanna Sypniewska, s. Alicja Augustynowicz
  8. Zuzia Gaweł, PMDK, kl. IV, n-l Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA:

  1. Kinga Kaczorowska, SP w Katarzynie, kl. V, n-l Anna Wągrodna
  2. Sebastian Hadam, SP w Katarzynie, kl. V, n-l Anna Wągrodna
  3. Darek Bielaszewski, SP w Skrobowie, kl. V, n-l Dorota Szczuchniak
  4. Dariusz Błaszczak, SP w Woli Sernickiej, kl. IV, n-l Magdalena Bednarczyk /8510054/
  5. Roksana Prantel, ZS w Kocku, kl. IV, n-l E. Krakowiak

W kategorii gimnazjum:

NAGRODA:

  • Julia Kwaśna, Gimnazjum w Skrobowie, kl. I, n-l Iwona Dadej

WYRÓŻNIENIA:

  • nie przyznano


SZOPKI:

NAGRODY:

  1. Karolina Ławecka- SP w Sernikach, kl. II, n-l Maria Osiak,
  2. Klasa Integracyjna IIa , SP nr 4, n-l Magdalena Bałchan, Jolanta Antos
  3. Aleksandra Reszko, SP w Sernikach, kl. II, n-l Maria Osiak
  4. Dorota Zakaszewska, SP w Michowie, kl. III, n-l Maryla Gadzała
  5. Jan Filip, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, kl. III
  6. Klaudia Gontarczyk, Gimnazjum w Łucce, n-l Ewa Wiącek
  7. Weronika Zieleńczuk, SP w Wólce Rokickiej, kl. IV, n+l Agnieszka Chudziak

WYRÓŻNIENIA:

  1. Mateusz Woliński, SP w Skrobowie, kl. V, n-l Dorota Szczuchniak
  2. Weronika Krasowska, GOK w Jeziorzanach, kl. IV, n-l Anna Pożarowszczyk
  3. Adrianna Marciniak, SP w Woli Sernickiej, kl. VI, n-l Magdalena Bednarczyk
  4. Karolina Karczewska, SP w Woli Sernickiej, kl. V, n-l Magdalena Bednarczyk
  5. Natalia Siudaj, SP w w Wielkolesie, kl. VI, n-l Anna Firczuk
  6. Krzysztof Włosek, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
  7. Klaudia Małyska, SP w Skrobowie, kl. V, n-l Dorota Szczuchniak
  8. Dominika Zdunek, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Aneta Bober

 

XIII POWIATOWY KONKURS LITERACKI "OPOWIEŚCI WIGILIJNE" 2011


Protokół z dnia 08 grudnia 2011 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej „Opowieści Wigilijne”
(Jury Konkursu Literackiego)

Jury Konkursu Literackiego w składzie:

  • Pani Anna Kołodyńska
  • Pani Beata Cieślak
  • Pan Andrzej Rybak

po zapoznaniu się ze 117 pracami literackimi, które wpłynęły na XIII edycję Powiatowego Konkursu Literacko- Plastycznego „Opowieści Wigilijne” postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

 

PRZECZYTAJ nagrodzone prace!!!


W kategorii kl. I-III
Nagrody:

  1. Julia Czuchryta, kl. I ( 6 lat) SP nr 3 w Lubartowie, n-l Danuta Iwanek
  2. Milena Grzesiak, kl. III SP w Rudnie, n-l P. Jadwiga Gajowniczek
  3. Adrianna Machnikowska, kl. III SP nr 1 w Lubartowie, n-l P. Dorota Rola

Wyróżnienia:

  1. Inga Łuczkowska kl. III SP nr 3 w Lubartowie n-l p. Danuta Bogusz
  2. Magdalena Topyła kl. III SP w Sernikach, n-l p. Maria Osiak
  3. Jakub Zbiciak kl. III n-l p. Dorota Rola

Klasy IV – VI

Nagrody:

  1. Wiktoria Wysok kl. IV SP Wola Sernicka, n-l p. Elżbieta Oniszko
  2. Błażej Woźniak kl. IV, SP Ostroa. Lubelski n-l Beata Czapska
  3. Michalina Tomaszewska kl. IV SP w Sernikach, n-l p. Małgorzata Karczmarz
  4. Patryk Dymucha kl. IV SP Górka Lubartowska, n-l p. Milena Zgierska

Wyróżnienia:

  1. Gabriela Szczygieł kl. V SP w Sernikach , n-l p. Małgorzata Karczmarz
  2. Eliza Suska kl. IV SP w Przytocznie, n-l p. Joanna Kowalczyk
  3. Aleksandra Chomicz kl. V SP w Ostrowie Lubelskim, n-l p. Beata Czapska

GIMNAZJUM

Nagrody:

  1. Żaneta Maszkiewicz kl. III ZS Przytoczno , n-l p. Joanna Kowalczyk
  2. Przemysław Domański kl. II Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l p. Beata Wronowska
  3. Weronika Woźniak kl. III Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, n-l p. Izabella Marzęda
  4. Karolina Kutnik kl. I Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l p. Agata Borzęcka

Wyróżnienia:

  1. Katarzyna Pacuła ZS- Gimnazjum Przytoczno, n-l p. Joanna Kowalczyk
  2. Karol Szalast kl. I Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, n-l p Izabella Marzęda
  3. Aleksandra Kardasz kl. III Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l p. Agnieszka Wasil

KATEGORIA LICEUM:

Nagrody:

  1. Aleksandra Dynerowicz „Anioły na śniegu”- ZS Nr 2 w Lubartowie , n-l p. Beata Cieślak
  2. Aleksandra Kanar „Święta wcale nie muszą być normalne” – ZS nr 2 w Lubartowie nl p. Małgorzata Kapica
  3. Aleksandra Plichta „ Nigdy Cię nie opuszczę”- ZS nr 2 w Lubartowie, n-l p. Małgorzata Kapica

Wyróżnienia:

  1. Dominik Żyro –„Świąteczni posłańcy”- ZS nr 2 w Lubartowie, n-l p. Małgorzata Kapica
  2. Aleksandra Drabik –„A żyć możesz tylko dzięki temu….” ZS nr 2 w Lubartowie, n-lp. Małgorzata Kapica
  3. Kinga Marzec - Zestaw wierszy- ZS nr 2 w Lubartowie, n-l p. Beata Cieslak
  4. Kinga Borzęcka – Zestaw wierszy- II LO im. P. Firleja w Lubartowie, n-l p. Agnieszka Opolska.