2018.10.19 Integracja w świetle nocy z Samorządem Wychowanków PMDK

startart2018Samorząd Wychowanków zaprasza młodzież  z PMDK (13-19 lat)  na spotkanie "Integracja w świetle nocy" w piątek 19 października 2018 r. o godz. 18.00 do Galerii PMDK na II p. budynku przy ul. Szaniawskiego 64. W programie:

• wernisaż wystawy "PLAST.R 2018" autorstwa młodzieży z pracowni plastycznej PMDK
  • jedzonko i zapoznajka: przy poczęstunku będziemy mieli możliwość poznania osób z innych grup i wspólną zabawę
  • warsztaty malowania światłem prowadzone przez Urszulę Bednarczyk z pracowni teatralno medialnej. Trzeba koniecznie przynieść ze sobą latarkę, telefon lub inne źródło światła na baterię. Dzięki poruszaniu latarkami w ciemności powstaną "malowane światłem" zdjęcia, które później będzie można zabrać do domu.

Zapraszamy!!!