2018.12.19 Znamy wyniki XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści wigilijne"

opowiesci2018Znamy już wyniki XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści wigilijne". Prace oceniała komisja w składzie: dr Romuald Tarasiuk, - artysta plastyk, wykładowca na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie i ks. Marek Stolarz – artysta plastyk, wikariusz parafii św. Anny w Lubartowie.Jurorzy postanowili nagrodzić 21 , a wyróżnić 24 prac plastycznych w 6 kategoriach. Zadanie nie było łatwe, ponieważ na konkurs  wpłynęło aż 385 prac.  Pełna lista laureatów znajduje się w dziale KONKURSY.

Wyniki XIX Powiatowego Konkursu Literackiego "Opowieści Wigilijne" po 13 grudnia. Niestety, szybciej się nie da:  102 prace musi przeczytać 3 jurorów, pani  Ariadna Ewa Zalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie, pan Andrzej Rybak - kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie i Małgorzata Adamczyk – polonista i teatrolog, nauczyciel pracowni teatralnej PMDK w Lubartowie.

Wszystkich laureatów konkursu - nagrodzonych i wyróżnionych  -oraz ich opiekunów zapraszamy na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się  19 grudnia (środa) o godz. 12.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków - siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8.