2018.06.20 Teatralia i Gala Taneczna na zakończenie roku szkolnego

IMG 517820 czerwca 2018 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie  zaprezentowały się dziecięce zespoły z pracowni teatralnej i tanecznej. W ramach "Teatraliów"  publiczność miała okazję podziwiać trzy grupy dziecięce, które zaprezentowały na dużej scenie finalizowane w tym roku szkolnym spektakle. Teatr Dziecięcy "Sznurowadło"  zagrał  "Brzydkie kaczątko"  w reż. Jolanty Tomasiewicz, Teatr 5 Groszy - "Pchłę Szchrajkę" (reż. Małgorzata Adamczyk), a na zakończenie wystąpił Teatr Charaktery (wcześniej - "Bęc") zaprezentował "Barbie made in China" na podstawie autorskiego sceniariusza w reż. Urszuli Bednarczyk.

Później, w ramach Galii tanecznej zaprezentowało się 11 dziecięcych i młodzieżowych grup tanecznych. Wystąpiły zespoły  prowadzone przez p. Elizę Maruszak - Motylki, Balerinki, Baleriny, Grupa Baletowa - początkująca - oraz p. Jolantę Grabowską: Releve, Efekt i Efekt II, Dance Feet, Free Steps, Sweet i Sprind Dance.

Impreza była też okazją do podsumowania pracy Samorządu Wychowanków i i pracowni filmowej Kino Bambino - wychowankowie otrzymali podziękowania na scenie.

Wszyscy wychowankowie obecni na  imprezie w ramach podziękowania z całoroczną pracę otrzymali dyplomy i balony wypełnione helem, które wszystkim sprawiły wiele radości. Dla dzieci był także przygotowany poczęstunek.