2017.12.15 XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści wigilijne" 2017 - wyniki

Protokół z dnia 7 grudnia 2017 z posiedzenia komisji konkursowej XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Opowieści wigilijne” 2017

Jury XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Opowieści wigilijne” 2017 w składzie:

  • o. Bogdan Augustyniak – artysta fotografik, Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie
  • Rafał Eret – artysta plastyk

po zapoznaniu się z 637 pracami plastycznymi w 4 kategoriach wiekowych (kl. przedszkolne, kl. I-III, kl. IV-VI i kl.VII – gimnazjalne) oraz w kategoriach indywidualnej i zbiorowej (w przypadku form przestrzennych – szopek), postanowi przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA WIEKOWA: klasy przedszkolne
NAGRODY

1.Julia Korneluk, grupa 4, 5-latki, Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie, nauczyciel: Anna Kosik, Marta Matyjaszczyk

2.Krzysztof Misztal, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Sernikach, opiekun: Danuta Wlazły

3.Gabriel Wawruch, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, opiekun: Anna Łyszcz

WYRÓŻNIENIA

1.Maria Łukasik, lat 6, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie, opiekun: Małgorzata Guz

2.Nadia Kuzioła, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, opiekun: Edyta Kosik

3.Jakub Matyjaszczyk, 4 lata, Samorządowe Przedszkole w Ostrowie Lubelskim, opiekun: Małgorzata Wnuk

4.Marta Mierzwińska, kl.0, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III
NAGRODY

1.Oliwia Pełka, kl. I, Szkoła Podstawowa w Brzezinach, opiekun: Jolanta Kardas

2.Aleksandra Szczęch, kl. II, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

3.Weronika Pastuszka, kl. II, Szkoła Podstawowa w Katarzynie

4.Amelia Woźniak, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun: Aigul Kosmagambetova-Vuitovich

5. Antonina Abramiuk, kl. I, PMDK w Lubartów, opiekun: Edyta Weremczuk

 

WYRÓŻNIENIA

1.Aleksandra Wetoszka, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Magdalena Kwiatkowska

2.Oliwia Wojdat, kl. III, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

3.Angelika Pożak, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, opiekun: Grażyna Bednarczyk

4.Hanna Świderska, kl. II, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

5.Dagmara Podleśna, kl. III, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

6.Anna Hadam, kl. II, Szkoła Podstawowa w Katarzynie, opiekun: Anna Węgorowska

7.Adam Majchrzak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Łucce, opiekun: Agata Szlachta

8.Aleksandra Szczerba, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Danuta Bogusz

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI


NAGRODY

1.Natalia Siudaj, kl. V, Szkoła Podstawowa w Kocku, opiekun: Elżbieta Krakowiak

2.Kamil Wojciechewicz, kl. IV, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

3.Kacper Łukasiewicz, kl. IV, Zespół Szkół w Kamionce, opiekun: Danuta Małyska

WYRÓŻNIENIA

1.Paulina Wróbel, kl. IV, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

2.Weronika Grudzień, kl. VI, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

3.Julia Wołnysz, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim, opiekun: Dorota Kozłowska

4.Milena Kozłowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Leszkowicach, opiekun: Angelika Milaniuk-Mitruk

KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJA
NAGRODY

1.Wiktoria Cebera, kl. II gim., Szkoła Podstawowa w Firleju, opiekun: Grażyna Grymuza

2.Anna Rogala, kl. II gim., Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun: Izabella Dybała

3.Mateusz Mroczek, II gim., PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

1.Olga Kowalska, kl. II gim., Szkoła Podstawowa w Firleju, opiekun: Grażyna Grymuza

2.Dominika Woch, kl. VII, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne


NAGRODY

1.Ada Samsel, kl. I, Zespół Szkół w Kamionce, opiekun: Beata Wesołowska

2.Nina Samsel, kl. VI, Zespół Szkół w Kamionce, opiekun: Danuta Małyska

3.Jakub Dziewulski, kl. VII, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

4.Kamil Gdula, kl. III, Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie, opiekun: Agnieszka Lisek

 

WYRÓŻNIENIA

1.Amelia Budka, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej, opiekun: Ewa Całka

2.Zuzanna Puchacz, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun: Elżbieta Miciuk

3.Maja Wolińska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Firleju, opiekun: Agnieszka Michalik

4.Łucja Puła, kl. I, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim

5.Krzysztof Bronisz, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Marzena Łukasiewicz

6.Julia Reszko, kl. III, Szkoła Podstawowa w Sernikach, opiekun: Maria Osiak

7.Radosław Romanek, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, opiekun: Renata Budzyńska

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

NAGRODY

1. Praca zbiorowa – Kółko Plastyczne (Natalia Koziej, Kamila Kowalczyk, Emilia Kowalska, Urszula Kamińska, Oliwia Michalak, Natalia Kanadys), Zespół Szkół w Kamionce, opiekun: Danuta Małyska, Agata Warszawa-Mazurek

2.Aleksandra, Maria i Maksymilian Karczmarz, kl. 0- III-VI, Szkoła Podstawowa w Sernikach

3.Amelia Stefaniak z rodziną, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej, nauczyciel: Wioleta Gągoł

4.Filip Guz z rodziną, grupa IV, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie

WYRÓŻNIENIA

1.Maksymilian Kosik, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, opiekun: Anna Łyszcz

2.Agata i Grzegorz Polichańczuk, Szkoła Podstawowa w Sernikach, opiekun: Maria Osiak, Urszula Sagan

3.Michał Kosior z rodziną, gr. V, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie

 

Ponadto Dyrektor PMDK Jolanta Tomasiewicz przyznała Nagrodę Specjalną:

1. Łukasz Gaweł, kl. V, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

 

Wszystkich laureatów konkursu - nagrodzonych i wyróżnionych  -oraz ich opiekunów zapraszamy na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się  15 grudnia (piątek) o godz. 11.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków - siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8.