2018.12.5 XX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści Wigilijne" - wyniki

P

Protokół

Z dnia 5 grudnia 2018 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej

 

XX POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2018

 

 

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

  • Dr Romuald Tarasiuk, - artysta plastyk, wykładowca na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie
  • Ks. Marek Stolarz – artysta plastyk, parafia św. Anny w Lubartowie

 

Po zapoznaniu się z 385 pracami plastycznymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY PRZEDSZKOLNE

NAGRODY

1.Mateusz Pawłowski, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

2.Bartosz Więsyk, Przedszkole nr 4 w Lubartowie

3.Ada Jusiak, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

1.Kajetan Mazurek, Przedszkole nr 1 w Lubartowie, opiekun: Katarzyna Lipska

2.Joanna Misztal, SP w Sernikach, opiekun: Maria Osiak

3.Franciszek Budzyński, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, opiekun: Anna Namiota

4.Lena Wójcik, Oddział Przedszkolny SP w Brzezinach, opiekun: Joanna Michalik

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

1.Maja Czyżyk, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Agata Polichańczuk

2.Alicja Sztuk, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

3.Olga Wolanin, PMDK w Lubartowie, opiekun: opiekun: Edyta Weremczuk

4.Stella Seweryn, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

5.Ksawery Ozon, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Renata Stawinoga

6.Nikola Woch, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

1.Szymon Wolski, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Renata Stawinoga

2.Aleksandra Wetoszka, SP nr 3 w Lubartowie, opiekun: Magdalena Kwiatkowska

3.Wiktoria Kamińska, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

4.Amanda Jaworska, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Agata Polichańczuk

5.Karol Sobich, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Renata Stawinoga

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

1.Dominik Demucha, SP w Woli Sernickiej, opiekun: Magdalena Bednarczyk

2.Kinga Pożarowszczyk, SP w Woli Sernickiej, opiekun: Magdalena Bednarczyk

WYRÓŻNIENIA

1.Łukasz Gaweł, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

2.Amelia Skubisz, SP w Woli Sernickiej, opiekun: Magdalena Bednarczyk

3.Weronika Ciechańska, DK w Kocku, opiekun: Maria Morosznyczenko

4.Ewa Szymak, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII- GIMNAZJA

NAGRODY

1.Gabriela Guz, ZS w Poizdowie, opiekun: Maria Anysiewicz

2.Magdalena Świrska, SP nr 1 w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

1.Justyna Brzozowska, SP w Ostrowie Lubelskim, opiekun: Dorota Maleszyk

2.Oliwia Szutko, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

3.Wioleta Piesta, Gimnazjum w Woli Sernickiej, opiekun: Iwona Grodek

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne

NAGRODY

1.Konstancja Włosek, Przedszkole „Casper” w Lubartowie, opiekun: Joanna Rzechuła

2.Maksymilian Misztal, SP nr 4 w Lubartowie, opiekun: Gabriela Rogala, Maria Szurek

3.Anna Chojak, SP w Brzeźnicy Książęcej, opiekun: Teresa Oniszko

4.Natasza Kuźma, SP nr 3 w Lubartowie, opiekun: Anetta Bober

WYRÓŻNIENIA

1.Amelia Kłoda, SP nr 3 Lubartowie, opiekun: Marzena Łukasiewicz

2.Julia Twardzik, SP nr 3 Lubartowie, opiekun: Marzena Łukasiewicz

3.Szymon Machaj, Przedszkole nr 1 w Lubartowie

4.Natalia Ściborska, Przedszkole nr 4 w Lubartowie, opiekun: Agnieszka Janczak

5.Jakub Dziewulski, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

NAGRODY

1.Franciszek i Bartosz Budzyńscy, Przedszkole nr 1 w Lubartowie

2.Aleksandra, Maria i Maksymilian Karczmarzowie, SP w Woli Sernickiej, opiekun: Monika i Ireneusz Karczmarzowie

3.Filip Guz z rodziną, Przedszkole nr 1 w Lubartowie

4.Koło plastyczne (Urszula Kamińska, Monika Mitura, Wiktoria Bagińska, Otylia Siłuch, Patrycja Grymuza), ZS w Kamionce , opiekun: Danuta Małyska, Agata Warszawa-Mazurek

WYRÓŻNIENIA

1.Kl. II A, SP nr 4 w Lubartowie, opiekun: Anna Muzyka, Magdalena Bałchan

2.Natalia Reichert, Przedszkole „Casper”, opiekun: Joanna Rzechuła

3.Łukasz Majcher, Mateusz Ostapowicz, Marta Ostapowicz, Jagoda Stawinoga, III OET Gim, SOSW w Firleju, opiekun: Grzegorz Parol

 

Uzasadnienie werdyktu:

Wytwory plastyczne zaprezentowane na konkursie prezentowały ekspresję w poszczególnych grupach wiekowych. Charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych. Jury oceniało oryginalność przedstawionej tematyki i przyznało nagrody i wyróżnienia.