Nagrody - rok 2017

1. XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach (organizator: POK Puławy, zasięg: ogólnopolski) 15.01.2017

  • WYRÓŻNIENIE INSTRUKTORSKIE - Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA - w kategorii dzieci z kl. I-III SP - Alicja Karwowska , opiekun: Grażyna Grymuza
  • WYRÓŻNIENIE  kategorii kl. I-III -  Weronika Poznańska, opiekun: Paweł Urban
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii młodzież szkolna - soliści – Milena Mika , opiekun: Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA- w kategorii zespoły wokalne – dorośli - Męska Grupa Wokalna Chórtownia, opiekun:  Grażyna Grymuza

 

2. 62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe (organizator: PMDK w Lubartowie) 20.03.2017

  • NOMINACJA do udziału w turnieju wojewódzkim, kategoria: teatr jednego aktora dla Magdaleny Skrzypiec za monodram "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety", reż. Małgorzata Adamczyk

3. XV Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Arlekinada” w Inowrocławiu (organizzator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, zasieg: ogólnopolski)
24-25.03.2017

  • III NAGRODA dla Teatru Trupa za spektakl "Męczeństwo Piotra Oheya" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (obsada: Kamil Żebrowski, Maja Słomińska, Milena Majewska, Antonina Bielecka, Karolina Krupa, Kornelia Niziołek, Katarzyna Rybacka, Iga Szcześniak, Natalia Florek i Mikołaj Grela)
  • NAGRODA dla najlepszej aktorki festiwalu dla Kornelii Niziołek z Teatru Trupa

4. 39. edycja wojewódzkiego przeglądu Scena Młodych – „Młody Teatr”, 6.04.2017 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki),

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru Trupa , n-l. J.Tomasiewicz

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przełajem przez ziemię jeleniogórską" (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze, zaqsieg: ogólnopolski), 11.03.2017

  • I NAGRODA dal Julii Podleśnej, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE dla Oliwii Mrozik, opiekun: Edyta Weremczuk

6.Konkurs Piosenki Angielskiej w Poniatowej, (organizator: centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej) , 29.04.2017 r.

  • I NAGRODA dla Martyny Bronisz w kategorii uczniów klas IV-VI , opiekun: Grażyna Grymuza 

7. 40. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie), 26-28.04.2017 r.

  • II NAGRODA dla Teatru V Złotych za niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne, pomysłowość i wielofunkcyjność scenografii oraz grę zespołową w spektaklu "My. Po prostu", scenariusz - zespół, reżyseria-  Małgorzata Adamczyk , opiekun: Małgorzata Adamczyk

8. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (25.04.2017) :

  • Agnieszka Wróbel, pracownia plastyczna, opiekun: Izabella Dybała
  • Milena Mika, pracownia muzyczna, opiekun: Grażyna Grymuza

9. XXVI Lubartowskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 4.06.2017, (Organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat - "Motylki", opiekun: Eliza Maruszak
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat -" Free Steps", opiekun: Jolanta Grabowska

10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nasi mniejsi bracia - zwierzęta wśród ludzi ",  (organizator:  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble., zasieg: wojewódzki)

  • NAGRODA w kategorii 9-12 lat - Monika Kowalska , opiekun:  Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 9-12 lat - Łucja Jabłońska,  opiekun: Edyta Weremczuk

11. X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oczami dziecka widziana" dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VI pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty , 12.06.2017, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, zasieg; wojewódzki)

  • NAGRODA dla Olgi Pawłowskiej, opiekun: Edyta Weremczuk

12. Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne nutki 2017", pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina i Marszałka Województwa Lubelskiego, 11.2017, (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, zasieg: wojewódzki)

  •   BRĄZOWY KASZTAN (3 miejsce) w kategorii klas I-III dla Alicji Karwowskiejopiekun: Grażyna Grymuza

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna Boże Narodzenie - Nowy Rok", 16.12.2017 r. (organizator: MDK w Świdnicy, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE dla Moniki Mierzwińskiej, opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Wiktorii Kamińskiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Nadii Wysockiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk

14. Konkurs Plastyczno-Teatralny do premiery spektaklu "Dziób w dziób" w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie, 12. 2017 (organizator: Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zasięg: )

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru 5 Złotych za kreatywnosć i zaangażowanie włożone w wykonanie pracy na konkurs

15. XXVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" , 20.12.2017 (organizator: MDK "Pod Akacją", zasieg: wojewoódzki):

  • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym kategorii gimnazjów dla Klaudii Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

16. XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści wigilijne" 2017 15.12.2017, ( organizator: PMDK w Lubartowie)

  • WYRÓŻNIENIE - kategoria: klasy przedszkolne - Marta Mierzwińska, kl.0, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA- kategoria kl. I-III - Antonina Abramiuk, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Oliwia Wojdat, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Hanna Świderska, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Dagmara Podleśna, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA kategoria kl. IV-VI - Kamil Wojciechewicz, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria kl. IV-VI - Paulina Wróbel,  PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria kl. IV-VI - Weronika Grudzień, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - kategoria: gimnazja - Mateusz Mroczek, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria: gimnazja - Dominika Woch, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA kategoria szopki– realizacje indywidualne - Jakub Dziewulski, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA SPECJALNA: - Łukasz Gaweł, opiekun: Edyta Weremczuk