Nagrody - rok 2014

1.  XIX Festiwal Kolęd Puławy 2014 01.2014r. (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach)

  • II nagroda w grupie wiekowej młodziez szkolna, w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych dla duetu Aleksandry Rudzińskiej i Arkadiusza Borzęckiego, opiekun - Grażyna Grymuza.
  • III nagroda  w grupie wiekowej młodziez szkolna , w kategorii zespołów wokalnych dla zespołu  "Bez Nazwy" - opiekun - Grażyna Grymuza.
  • II nagroda w grupie wiekowej dzieci przedszkolnych , w kategorii solitów dla Natalii Baran, opiekun Anna Kozak.

2. XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych - Podróż moich marzeń” (28.02.2014, organizator:  Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie)

  • Nagroda dla Leny Rydzewskiej (7 lat)

3. DEBIUTY 2014XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych LUBLIN '2014 - 14.03.2014r. (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie)

  • Nagroda Specjalna - Nagroda Krzysztofa Dąbka Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

4. XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima”, (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie)

  •  praca Łukasza Gawła została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

5. XVIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych Maska 2014 29.03.14 (organizator: I LO w Chełmie)

  • I Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun - Grażyna Grymuza
  • III Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w ogrodzie" (17.03.2014, organizator: Wałbrzyski Ośrodek Kultury)

  • II Nagroda dla Mai Bartnik, opiekun: Izabella Dybała

7. Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Chełm 2014 (4.04.2014r, organizator: IV LO w Chełmie)

  • I nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej

8. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2014, Lublin  12.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie)

  • WYRÓŻNIENIE dla GRUPY NO! za swobodną interpretację kabaretowych skeczórw Wł. Sikory i naturalne poczucie humoru w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?", reż. Urszula Bednarczyk
  • WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE dla ADRIANY PIETRUKANIEC za rolę w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?"

 

9. XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam" 15.04.14 (organizator: PMDK w Lubartowie)

  • Nagroda w kategorii kl. I-III dla MAI SOCHY, kl. I,  n-l. Izabella Dybała
  • Wyróżnienie w kategorii kl. I-III dla KLAUDII BRONISZ, kl. III, n-l. Edyta Weremczuk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ALEKSANDRY KRUPY, n-l. Urszula Bednarczyk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ZUZANNY SAMOLEJ,  n-l. Urszula Bednarczyk

10. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewający Słowik” w Jeziorzanach (27.04.2014r, organizator: GOK Jeziorzany)

  • III nagroda dla Mateusza Korzana

11. Stypendia Województwa Lubelskiego (03.2014) przyznano:

  • Hannie Kostyle
  • Jakubowi Kostyle
  • Aleksandrze Rudzińskiej
  • Milenie Majewskiej

12. Wojewódzkie Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych w Puławach (31.05.2014, organizator: MDK w Puławach)

  • wyróżnienie dla Zespołu Tanecznego „Klaps”,
  • wyróżnienie dla Zespołu Tańca „Nash Squad”

13. Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej „Scena Młodych”, Lublin 2014 ( 7.06.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • Nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej,
  • wyróżnienie dla Mileny Majewskiej

14. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki”, (17.06.2014r., Chełm)

  •  wyróżnienie dla Jakuba Kostyły

15. V Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „Świat Dinozaurów”, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, (Wystawa od 01.07 do 13.10.2014r., Wrocław)

  •  Praca Igi Pawlikowskiej zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

16. XXIII Lubartowskie Konfrontacje taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (8.06.2014r., organizator: LOK w Lubartowie)

  • wyróżnienie dla zespołu „Klaps”;
  • wyróżnienie dla połączonych grup „Dance Feet”-„Sweet”- „Masakra”

17. XIV Konkurs Plastyczny " Jan Paweł II- Nasz Papież” (organizator:  SP 4 w Lubartowie, zasięg - powiatowy)

  • nagroda dla JAKUBA KOSTYŁY w kategorii: gimnazja.

18. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej - Turniej Pieśni Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza" ( 9.10.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • nagroda dla  MILENY MAJEWSKIEJ, opiekun: Grażyna Grymuza

19. XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "OPOWIEŚCI WIGILIJNE " 2014 (organizator: PMDK w Lubartowie) 18.12.2014

  • Kategoria: Przedszkola - nagroda dla Oli  Szczęch, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Mai Sochy,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Leny Kornackiej i 
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Nicol Bronisz,  n-l Izabella Dybała,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Natalii Rusinek n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Hani Kostyły , n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Moniki Kowalskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Igi Pawlikowskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Łukasza Gawła, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Oliwii Mrozik, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III -wyróżnienie dla Igi Ćwiklińskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -nagroda  dla Klaudii Bronisz,  n-l Edyta Weremczuk,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Dagmary Siwiec, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Wiktora Rudzińskiego, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Mateusza Mroczka, n-l Izabella 
  • Kategoria: Gimnazjum klasy I-III - Nagroda dla Agnieszki Wróbel, n-l Izabella Dybała, 

20. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe” w Lublinie (13-14.12.2014 r. , organizator: ACK "Chatka Żaka" w Lublinie)

  • nagroda publiczności dla Chóru Afrykańskiego „Łontanara”, udział w koncercie laureatów.