Nagrody - rok 2015

  1.  XX Festiwal Kolęd Puławy 2015 (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach, zasięg: ogólnopolski) -1.02.2015
  • Grand Prix  - zespół wokalny „Bez Reszty” : Milena Majewska, Aleksandra Budzyńska, Emilia Matyjaszczyk, Michał Mitura, Jakub Żytkowski, opiekun - Grażyna Grymuza
  • I miejsceMilena Majewska, kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce - zespół „Trio3Bis” : Aleksandra Król, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, Zuzanna Szyszko, Dominika Małyska , kategoria: młodzieżowe zespoły wokalne  , opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce - Martyna Massalska - kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści, opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce -Aleksandra Rudzińska, kategoria dorośli-soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce w kategorii zespołów wokalnych kl. I – III -  zespół„Okruszek”: Nicol Bronisz, Kinga Granat, Iga Goleń, Wiktoria Kowalczyk, Natalia Baran, Igor Rudziński, Mateusz Korzan, Damian Ozon, opiekun p. Anna Kozak
  • II miejsce  - Karol Kozak , kategoria: młodziez szkolna - soliści -instrumentaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie - Natalia Baran, kategoria przedszkole-soliści -wokaliści,opiekun p. Anna Kozak
  •  Wyróżnienie -  Nicol Bronisz,  kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Wiktoria Kowalczyk kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Mateusz Korzan kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści , opiekun p. Anna Kozak

2. XII Spotkania Teatralne "Zwierciadła" (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie, 11.03.2015, zasięg: wojewódzki)

  • I Nagroda   wraz z nominacją do udziału  w Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych Zwierciadła - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb"w reż. JolantyTomasiewicz
  • I Nagroda aktorska -  stypendium w Akademii Teatralno Wokalnej Jerzego Turowicza otrzymał Bartłomiej Brodawka z Teatru Trupa
  • II Nagroda aktorska – otrzymał Jan Filip z Teatru Trupa

 

3. XVI Ogólnopolski Konkurs Wokalistów i Zespołów Wokalnych – „DEBIUTY” (organizator: MDK nr 2 w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, 12-13.03.2015 , zasięg: ogólnopolski)

  • III miejsce- Nagroda Ewy Dumkiewicz-Sprawki Dyr. Wydz. Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin - Aleksandra Rudzińska, opiekun - Grażyna Grymuza

4. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Wiosenne Gwiazdy” 2015 w Puławach, 27.03.2015r. (Organizator: POK „Dom Chemika”, Fundacja „POLSKA ŁĄCZY”)

  • 1 miejsce - Martyna Massalska,  opiekun: Grażyna Grymuza

 

5. XVI Ogólnopolski Festiwal Interpretacji Piosenki Aktorskiej (organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, 11-12.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Milena Majewska, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2015, Lublin  9-11.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasięg: wojewódzki)

  • wyróżnienie aktorskie - Jan Filip z Teatru Trupa za rolę  (główną) w spektaklu "Zimowy pogrzeb", opiekun - Jolanta Tomasiewicz

7. Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "Zwierciadła", (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie,  16-18.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • III Nagroda - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reż. Jolanty Tomasiewicz
  • Nagroda Aktorska dla Jana Filipa za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb”
  • Nagroda Aktorska dla Bartłomieja Brodawki za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb

8. XV Powiatowe Spotkania Śpiewających Dzieci "Śpiewający słowik",Jeziorzany  25.04.2015r., (organizator: GOK Jeziorzany, zasięg: powiatowy)

  • II miejsce w kategorii  I - Mateusz Korzan, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II -  Martyna Bronisz, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II - Kinga Kożuch, opiekun Grażyna Grymuza

9. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki lat 60 i 70  w Wyszkowie (4.06. 2015r. )

  • nominacja do udziału w koncercie finałowym dla Mileny Majewskiej , opiekun -  Grażyna Grymuza

 

10. XXIV Konfrontacje Taneczne Lubartów 2015, Lubartów 7.06.2015 (organizator : LOK Lubartów, zasięg: ogólnopolski)

  • Puchar Burmistrza Miasta Lubartów - miejsce III w kat. 15-19 lat - zespół MASAKRA (opiekun Jolanta Grabowska)

11. VIII Ogólnopolski Konkurs na Rysunek Węglem p.t. „Samotność”, Łęczna 6.10.2015 (organizator: Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Anna Rogala, opiekun: Izabella Dybała
  • wyróżnienie - Agnieszka Wróbel , opiekun: Izabella Dybała

12. XV Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”, 16.10.2015, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Zuzanna Jezior, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Weronika Marciniak, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Natalia Zalewska, kl. II, opiekun: Izabella Dybała
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Hanna Kostyła, kl.II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Łukasz Gaweł, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Iga Pawlikowska, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk

13. XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny„Opowieści Wigilijne”, 8.12.2015 (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda w kategorii kl. I-III SP - Nadia Wysocka, kl. II, , opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda w kategorii kl. IV-VI SP - Wiktoria Kawa, kl. IV,opiekun:  Edyta Weremczuk
  • wyóżnienie w kategorii kl. IV-VI - Maja Bartnik, kl. I, opiekun:  Izabella Dybała
  • nagroda w kategorii : szopki - Maja Lis, 6-lat, opiekun: Izabella Dybała

14. Konkurs Plastyczny "Wesołe Boże Narodzenie", 7.12.2015, (organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: miejski)

  • nagroda - Jakub Kostyła
  • nagroda - Hanna Kostyła