Nagrody - rok 2016

  1.  XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, (organizator: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika, zasieg: ogólnopolski), 31.01.2016
  • II nagroda  - zespół wokalny Do Re Mi: Dżesika Cebera, Wiktoria Kobyłka, Filip Józefaciuk, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dzieci kl. I-III szkół podstawowych)
  • III nagroda  - Weronika Woźniak, opiekun: Anna Kozak  (kategoria: soliści wokaliści kl. I-III szkół podstawowych).
  • III nagroda - Aleksandra Rudzińska,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: soliści wokaliści – dorośli).
  • wyróżnienie zespół wokalny „Cantus”: Milena Majewska, Aleksandra Rudzińska, Izabela Zbiciak, Jakub Grzegorczyk, Jakub Żytkowski, Michał Mitura,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dorośli)
  • wyróżnienie - Kwintet Wokalny: Dominika Małyska, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - młodzież szkolna)


2. VI Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, (organizator: Rzeszowski Dom Kultury, zasięg: ogólnopolski), 16.02.2016

  • wyróżnienie dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun: Grażyna Grymuza

3. XIV Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” w Inowrocławiu, ( organizator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu, zasięg: ogólnopolski), 18-19.03.2016

  • wyróżnienie dla Teatru Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (skład zespołu: Maja Słomińska, Milena Majewska, Weronika Weremczuk, Julia Słomińska, Aleksandra Sajda, Katarzyna Rybacka, Jan Filip, Bartłomiej Brodawka, Ole Kozdraj i Kamil Żebrowski)
  • nagroda dla najlepszego aktora festiwalu  dla Jana Filipa
  • nagroda Jury Młodych dla najlepszego aktora dla Ole Kozdraja

4. III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje", 17.04.2016, Biłgoraj, (organizator: MDK w Biłgoraju, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Trampolina Sukcesu")

  • NAGRODA ZA WDZIĘK dla zespołów "KLAPS" I EFEKT", opiekun: Jolanta Grabowska
  • NAGRODA ZA WDZIĘK I ZAANGAŻOWANIE dla zespołu "BALERINY" , opiekun: Eliza Maruszak

5. Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje 2016" w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, 18-19.05.2016 (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

  • WYRÓŻNIENIE dla "Teatru V złotych" za spektakl "Bzdurki, czyli baśnie dla dzieciiinnych", opiekun: Małgorzata Adamczyk

6. 3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Zabierz mnie Tam Wyobraźnia 2016", 6.06.2016 (organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Głownie)

  • NAGRODA dla Alicji Fil, opiekun:
  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Fil, opiekun:
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY KONKURSOWEJ: Łukasz Gaweł, Małgorzata Misiarz, Iga Pawlikowska, opiekun:

7. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pilnujmy Marzeń", 06.2016, (organizator: Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu)

  • WYRÓŻNIENIE dla Emilii Mroczek, opiekun:

8. XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Białe 2016", 2.07.2016 (organizator: Gmina Włodawa)

  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Karwowskiej w kategorii solistów 6-10 lat, opiekun: Anna Kozak

9. IX Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2016  pt. "Muzyka", 10. 2016 r. (organizator: Łęczyńskie Styowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki "Plama", zasięg: ogólnopolski)

  • II miejsce dla Agnieszki Wróbel w kategorii do 18 lat, opiekun: Izabella Dybała

10. XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2016" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 11.2016 r. (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • Bartosz Rola - kwalifikacja do wystawy pokonkursowej, opiekun: Izabella Dybała

11. XXV Wojewódzki Konkuru Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 20.12.2016 (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • NAGRODA  w kategorii  10-12 lat dla Łukasza Gawła, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓZNIENIE w kategorii do 9 lat dla Hanny Kostyły, opiekun: Edyta Weremczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ: Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

 12. XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści Wigilijne", 13.12.2016 r. (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • NAGRODA w kategorii kl. I-III- Kinga Rusinek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III-  Aleksandra Zmysłowska kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Emilia Mroczek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Lena Kornacka kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. IV-VI Angelika Krzyżanowska kl. V PMDK w Lubartowie n-l Edyta Weremczuk

13. XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "POKAŻĘ CI, GDZIE MIESZKAM” 30.09. 2016 r. , (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Julia Michaluk, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Hania Kostyła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • NAGRODA  w kategorii IV-VI - Karina Szczepaniak, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI  - Jakub Rejek, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk