Nagrody - rok 2008

  • Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach , I miejsce oraz nominację do etapu wojewódzkiego ("Śpiewający Słowik") otrzymała Sylwia Łabędź
  • Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne nutki"2008 - II NAGRODA - Sylwia Łabędź
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek 2008" - I NAGRODA - Milena Majewska
  • Wojewódzki Festiwal "Scena Młodych - Wyśpiewać Poezję 2008" - II miejsce zajęła Emilia Osik
  • XVII Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów, wyróżnienie otrzymał Dziecięcy zespół Taneczny KLAPS;
  • Scena Młodych - Przegląd Zespołów Tanecznych Lublin 2008, wyróżnienie otrzymał Dziecięcy zespół Taneczny KLAPS;
  • Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2008 , wyróżnienia w swoich kategoriach zdobyły zespoły MDK: Dziecięcy Zespół Taneczny KLAPS oraz zespół break dance NASHSQUAD;
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Piotrowicach; I miejsce - Patrycja Kobyłka (kategoria: gimnazjum) , I miejsce - Emilia Osik (kategoria: szkoły średnie),II miejsce - Paulina Majewska (kategoria – gimnazjum), wyróżnienie - Sylwia Łabędź i Monika Ciołek. Wszystkie nagrodzone wokalistki pracują pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy;
  • XII Festiwal Teatrów Szkolnych "Maska 2008"; III miejsce - Emilia Osik (kategoria: poezja śpiewana), wyróżnienie - Patrycja Kobyłka (kategoria: poezja śpiewana) - wokalistki pracują pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy; wyróżnienie - Magdalena Kowalczyk (kategoria: recytacja) - przygotowanie: Jolanta Tomasiewicz.
  • XXXI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych (Lublin), nagrodę zdobył Teatr Trupa prowadzony przez panią Jolantę Tomasiewicz.
  • II Wojewódzki Konkurs na Reportaż "Zawód Reporter" ,  - Iwona Kosior z grupy reporterskiej zdobyła NAGRODĘ w kategorii : reportaż literacki (prasowy) młodzież szkół ponadgimnazjalnych- za pracę pt."Anioły w cywilu", n-l Urszula Bednarczyk
  • VII Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe 2008 - II nagrodę zdobył Teatr Trupa za spektakl "Szczeliny istnienia" w reż. Jolanty Tomasiewicz, III nagrodę - Grupa Łosiem - spektakl "Szkoda babci" (reż. U. Bednarczyk), IV nagrodę - Teatr Postrze-lenie za spektakl "Kombinacja" reż. U. Bednarczyk)

 

Nagrody - rok 2007

  • XII Festiwal Kolęd w Puławach. Milena Majewska (wyróżnienie w kategorii: dziecięcy soliści). Emilia Osik (III nagroda w kategorii: młodzieżowi soliści). Kapela Bumcyk: Klaudia Szereluk, Sebastian Szereluk, Kaja Kopryk, Jakub Kopryk, Ola Kozak, Karol Kozak, Monika Małyska, Damian Staropiętka, Kinga Woźniak, Ilona Woźniak(I nagroda w kategorii : dziecięcy zespół wokalno - instrumentalny). Paulina i Milena Majewskie (II nagroda w kategorii : zespoły rodzinne). Schola Cantorum Lubartoviensis: Agnieszka Grymuza, Urszula Bednarczyk, Marta Oniśk, Anna Furtak.
  • 16.02.07 - wernisaż - wystawa prac wychowanków pracowni plastycznej MDK w Lubartowie w Młodzieżowym Domu Kultury na ulicy Grodzkiej 11 w Lublinie. Wystawę można było oglądać do końca lutego 2007. Informacje oraz lista autorów prac na stronie: www.mdk.lublin.pl
  • II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „RYTM I MELODIA” - Wyróżnienie specjalne Szymona Wydry w kat. 9-12 lat dla Sylwii Hunek
  • Konkurs Profilaktyczny "Ocalić marzenia" - nagrody otrzymali: Ada Franczak, Karol Białek, Weronika Sidor, Klaudia Baran, Antonina Boguszewicz, wyróżnienie otrzymała Ania Pawluk
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2007"- (organizowany przez MDK pod Akacją w Lublinie) - Nagrody: Arek Borzęcki kl.VI, Mateusz Adamczyk kl. IV, Wyróżnienia: Weronika Weremczuk kl. IV, Olga Sidor kl. VI. na wystawę zakwalifikowały się również prace Oli Tatarczak, Magdy Twardzisz kl.IV, Jakuba Struka -kl.II gimn., Patryka Szczygła kl. IV
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach, I miejsce zdobyła Milena Majewska (kategoria dziecięca) pracująca pod kierunkiem pani Anny Kozak, I miejsce w kategorii młodzieżowych zespołów wokalnych zdobył zespół "Bez reszty" przygotowany przez panią Grażynę Grymuzę, III miejsce (kategoria: młodzież) zdobyła Paulina Majewska pracująca pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy,  
  • Scena Młodych 2007 - Młody Teatr - przegląd teatrów młodzieżowych, kabaretów w Lublinie,  - wyróżnienie dla Teatru Trupa za spektakl "Szczeliny istnienia"
  • "Przyroda dookoła mnie" - konkurs plastyczny organizowany przez Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej; wyróżnienia zdobyły wychowanki pani Edyty Weremczuk :Ola Przytocka, Wiktoria Kubik i Anna Przytocka, 
  • "Poniatowa Contertans" VII Wojewódzkie Spotkanie Młodych Instrumentalistów (Poniatowa), III miejsce zajął zespół instrumentalny "Fantazja" przygotowany przez panią Ewę Zagórską, 
  • "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka Kraków 2007" Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży organizowany przez Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, III miejsce zdobyła Paulina Majewska pracująca pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy, 
  • "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka Kraków 2007" Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży organizowany przez Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, II miejsce zdobyła Milena Majewska pracująca pod kierunkiem pani Anny Kozak, 
  • Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki" (Lublin), III nagrodę ("Brązowy Kasztan") w kategorii solistów klas gimnazjów zdobyła Sylwia Łabędź pracująca pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy, 

 

Nagrody - rok 2006

  • Wojewódzki Festiwal "Muzyka Dawna W Lublinie", Lublin , I miejsce dla Schola Cantorum Lubartoviensis
  • Festiwal Kolęd w Puławach (wojewódzka): I nagroda w kategorii zespoły wokalne dla Schola Cantorum Lubartoviensis
  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje i Obyczaje Wielkanocne” Skierbieszów 2006 – nagroda dla Ady Kardasz, wyróżnienie dla Bartka Rodaka
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne 2005” – nagroda dla Anny Matuszak, Ady Kardasz, Anny Kędziory, wyróżnienie dla Mateusza Tabały, Dominiki Soszki, Mateusza Tomasiaka, Niny Marczuk, Julii Romańskiej, Michała Najdy
  • XV Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci I Młodzieży, Toruń 2006 - wychowankowie MDK, których prace zakwalifikowano na wystawę pokonkursową: Mikołaj Zegar, Alina Augustyniak, Monika Małyska, Martyna Okoń
  • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2006" - wyróżnienie dla Natalii Lasoń, na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace Martyny Nieliwodzkiej, Anny Kędziory, Klaudii Jedut
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno Literacki "Opowieści Wigilijne" - wyróżnienia otrzymały :Magda Twardzisz, Ada Kardasz, wyróżnienie specjalne: Gabrysia Syta
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci gdzie mieszkam” Lubartów 2006 – nagroda dla Natalii Lasoń, Anny Kędziory, wyróżnienie dla Ady Pietrukaniec i Anny Urban
  • „Po Drugiej Stronie Lustra” – konkurs organizowany przez 7 drużynę harcerską „Przebudzenie” Lubartów 2006 – I nagroda dla Ady Kardasz, II nagroda dla Małgosi Najdy, III nagroda dla Oli Kardasz, wyróżnienie dla Karola Jurasińskiego, Justyny Wójcik, Mileny Tołubińskiej
  • Konkurs Profilaktyczny „Ocalić Marzenia” – nagroda dla Anny Kędziory, wyróżnienie dla Jarka Urbana i Mikołaja Zegara
  • „Środowisko, w którym żyję”, konkurs plastyczny organizowany przez Związek Gmin, Lubartów 2005 – wyróżnienie dla Bartka Suski I Michała Najdy
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach: nagrody: I Miejsce dla Moniki Ciołek kat. gimnazjum, II miejsce dla Pauliny Majewskiej kat. gimnazjum, I miejsce dla zespołu wokalnego „Bez Reszty”, II miejsce dla Mileny Majewskiej, III miejsce dla Sylwii Łabędź;
  • VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka”: "Złote Chrabąszcze” dla Pauliny Majewskiej i Karoliny Polak w kat. gimnazjum, wyróżnienie dla zespołu wokalnego „Okruszek”
  • Wojewódzki Konkurs Piosenki „Nałęczowski Słowik” w Nałęczowie: „Złoty Słowik” dla Moniki Ciołek w kat. gimnazjum, „Srebrny Słowik” dla Trio Wokalnego „Bez Reszty”
  • VI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci „Moja Rodzina”: zakwalifikowanie prac do wystawy- Karolina Krupa, Ola Tatarczak, Ania Antos
  • Festiwal Piosenki Dziecięcej „Okuninka 2006” . Nagrody: Złota Łódka w kat. I dla Mileny Majewskiej, Srebrna Łódka w kat. III dla Pauliny Majewskiej

 

Nagrody - rok 2005

  • IX Festiwal Teatrów Szkolnych „Maska 2005” w Chełmie (makroregion): Teatr „Trupa” - I nagroda w kategorii mała forma teatralna, Piotr Jęczara - II nagroda w kategorii recytacja
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap powiatowy w Ostrowie Lubelskim: teatrzyk dziecięcy „Sznurowadło”- wyróżnienie
  • „Powiatowy Przegląd Śpiewających Dzieci” Jeziorzany 2005: Milena Majewska - I miejsce w I kategorii wiekowej, Sylwia Łabędź - I miejsce w II kategorii wiekowej, Jakub Kopryk - II miejsce w II kategorii wiekowej, Monika Ciołek - II miejsce w III kategorii wiekowej, Małgorzata Gałązka - III miejsce w III kategorii wiekowej, Paulina Majewska - I miejsce w II kategorii wiekowej
  • II etap eliminacji do X Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Janowie Lubelskim: Milena Majewska, Paulina Majewska - nominacje do finału ogólnopolskiego.
  • VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka” w Lubartowie: Milena Majewska - „Złoty Chrabąszcz” - puchar Kuratora Oświaty, Sylwia Łabędź – wyróżnienie, Emilia Osik - „Srebrny Chrabąszcz”
  • II Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal „Skowroneczek” w Nowym Sączu: Paulina Majewska - I nagroda, Milena Majewska - II nagroda
  • IV Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju” (wojewódzka): Teatr „Trupa” - III miejsce, Piotr Jęczara - nagroda aktorska
  • „Scena Młodych 2005” w Lublinie, Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej „Wyśpiewać Poezję”: Piotr Jęczara - II nagroda, Lidia Luniak - wyróżnienie, Grażyna Grymuza - wyróżnienie instruktorskie
  • XI Festiwal Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej „Białe 2005” w Okunince: Sylwia Łabędź - III nagroda, Milena Majewska - I nagroda
  • VII Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Opowieści Wigilijne 2005” - nagrody: Anna Matuszak, Ada Kardasz, Anna Kędziora Mateusz Tabała, Dominika Soszka, Mateusz Tomasiak, wyróżnienia: Nina Marczuk, Julia Romańska, Michał Najda, wyróżnienie instruktorskie: Edyta Weremczuk
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Środowisko w którym żyję” organizowany przez Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej: wyróżnienia dla Bartka Suski i Michała Najdy
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ocalić marzenia”: nagroda dla Anny Kędziory, wyróżnienie dla Jarka Urbana i Mikołaja Zegara;
  • Wojewódzki Konkurs Instrumentalny w Lublinie: udział Joanny Zbiciak

Nagrody - rok 2004

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. J. Czechowicza- eliminacje Lublin: Monika Dybała - nagroda
  • Koncert Laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. J.Czechowicza w Lublinie: Monika Dybała – wyróżnienie
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kurtyna w górę” w Lublinie: Dawid Strachowski – nagroda, Marcin Weremczuk – wyróżnienie, Kardasz – wyróżnienie, Weronika Weremczuk – wyróżnienie, Marcin Kożuchowski – wyróżnienie, Anna Kędziora - nagroda I stopnia, Jarosław Czarnecki - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap powiatowy w Ostrowie Lubelskim: Teatr Demon - nagroda
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 w Lublinie; Teatr Trupa - III Nagroda
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: Anna Kędziora - Nagroda Filip Paśnik - I Nagroda Damian Oleszkiewicz - Wyróżnienie
  • I Międzynarodowy Festiwal Teatrów Szkolnych w Chełmie; Teatr Trupa - III nagroda, Anna Furtak - I nagroda Lidia Luniak - I nagroda
  • V Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej Wielka Majówka”: Zespół Wokalny - I nagroda, Jakub Kopryk - I nagroda, Sylwia Łabędź - II nagroda, Paulina Majewska - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 - kategoria poezja śpiewana i piosenka autorska: Anna Furtak - III nagroda, Lidia Luniak - III nagroda
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach: Blanka Różyk - wyróżnienie
  • VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - eliminacje wojewódzkie Lublin: Monika Dybała – wyróżnienie, Piotr Jęczara - I nagroda
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Skowroneczek” w Nowym Sączu: duet wokalny Jakub i Kasia - wyróżnienie I nagroda jury dziecięcego
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki - Muzeum Zamoyskich w Kozłówce: Dawid Kowalski, Marlena Szymankiewicz, Dawid Strachowski, Paweł Gniadzik, Józef Krówczyński, Natalia Konowałek- wyróżnienie zbiorowe, Anna Oleszkiewicz - wyróżnienie Agata Borzęcka - I nagroda, Ola Sowa – wyróżnienie