Nagrody - rok 2003

  • Otwarty Turniej Break Dance B-Boy Sesion 2003 w Niemcach: Marcin Grymuza- III Miejsce W Kategorii Break Dance Solo.
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne”: Natalia Konowałek- nagroda, Natalia Wiatrak- wyróżnienie, nagroda, Dawid Kowalski- nagroda, Filip Paśnik- wyróżnienie, Monika Dudek- nagroda Aneta Lipińska- nagroda.
  • Ogólnopolski Festiwal Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”: wyróżnienie dla Rafała Komara
  • IV Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: wyróżnienie dla Anny Kędziory
  • XXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych: Teatr Trupa - wyróżnienie
  • Scena Młodych 2003, kategoria: piosenka aktorska i poezja śpiewana: II nagroda dla Agaty Domańskiej
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów i Zespołów Instrumentalnych, „Poniatowa Corcertans”: I nagroda instruktorska
  • Konkurs Muzyczny w Lublinie: Trio Wokalne - wyróżnienie
  • Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”, Jeziorzany: wyróżnienie dla Kasi Olek
  • IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka”: Trio Wokalne- Srebrny Chrabąszcz Kasia Olek- wyróżnienie i nominacja do festiwalu „Nałęczowski Słowik”
  • XII Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Lubartowa: „Efekt”- wyróżnienie, „Nash Squad”- Puchar Uśmiechu
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”: Diana Zbita –wyróżnienie
  • Festiwal Piosenki Dziecięcej w Okunince: III Miejsce - „Brązowa Łódka” dla Kasi Olek

 

Nagrody - rok 2002

  • XXIII Biesiada Teatralna Horyniec Zdrój: Srebrny Róg Myśliwski Króla Jana dla Teatru "Trupa", nagrody specjalne za kreacje aktorskie dla Iwony Sitkowskiej i Tomasza Roli, wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Edycja Sceny Młodych, Lublin: I nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, wyróżnienie za reżyserię dla pani Jolanty Tomasiewicz
  • XXV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych: III nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, nagroda młodzieżowego jury dla Teatru "Trupa", wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie za kreację aktorską ala Marty Burzyńskiej
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Puławach: Teatr Demon laureatem Festiwalu Najciekawszych Widowisk
  • I Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju: wyróżnienie dla Teatru "Demon", I nagroda młodzieżowego jury dla pani Doroty Kościuczyk - instruktora zespołu teatralnego "Demon"
  • XI Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa: wyróżnienie dla zespołu "Nash Squad"

 

Nagrody - rok 2001

  • XXIII Edycja Sceny Młodych, Lublin (kategoria: młody teatr): wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie dla Teatru "Trupa", (kategoria: poezja śpiewana), III nagroda dla Sekstetu Wokalnego, wyróżnienie instruktorskie dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa" wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy, nagroda indywidualna za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej
  • X Jubileuszowe Ogólnopolskie Forum Teatrów Szkolnych w Poznaniu, nagroda Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"

Nagrody - rok 2000

  • XXIII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"
  • XXII Edycja Sceny Młodych, Lublin: II nagroda dla Teatru "Trupa": nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów I Zespołów Instrumentalnych, Poniatowa: II miejsce dla zespołu gitarowego
  • I Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej "Wielka Majówka", Lubartów: Brązowy Chrabąszcz dla Anny Wolińskiej
  • I Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dziecięcej "Matka, mama, mamusia" w Gorzowie Wielkopolskim: nagroda dla Moniki Hazan, nagroda dla Pauliny Wolniak
  • Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Szczebrzeszyn (kategoria break - dance): I miejsce dla Mariusza Waśkowicza

Nagrody - rok 1999

  • XXI Edycja Sceny Młodych, Lublin: nagroda główna dla Teatrzyku Dziecięcego "Sznurowadło"
  • Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla zespołu tańca współczesnego "Zez II", puchar Kuratora Oświaty dla solistki Anny Furtak, puchar Kuratora Oświaty dla Tercetu Wokalnego "Bum", puchar Kuratora Oświaty dla duetu wokalno-instrumentalnego
  • X Płocki Kramik Teatrzyków Dziecięcych, Heca `99: nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • XXXII Turniej Poezji Dziecięcej, Lublin: wyróżnienie dla Teatru "Sznurowadło"

Więcej artykułów…