W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie, spowodowanym stanem epidemii w Polsce, placówka od 25 marca do 10 kwietnia prowadziła będzie zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (podstawa prawna:  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

Zapraszamy wszystkich wychowanków do uczestniczenia w zajęciach poprzez korzystanie z zakładki „Edukacja na odległość w PMDK” na stronie internetowej placówki www.mdk.lubartow.pl

Na wychowanków z wszystkich grup  będą tam czekać od 30 marca 2020 r. inspirujące, atrakcyjne materiały i zadania przygotowane przez nauczycieli PMDK.

Wypełnione zadania należy gromadzić i przynieść na najbliższe spotkanie w PMDK bądź – jeśli jest taka możliwość - przesłać do nauczycieli PMDK: adresy e-mail będą dostępne w zakładce „Edukacja na odległość w PMDK”. Prosimy rodziców o pomoc i wsparcie w realizacji zajęć.

W razie problemów z korzystaniem z materiałów prosimy o kontakt telefoniczny z PMDK: tel. 81 855 3786 lub drogą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Publikujemy także adresy służbowe do kontaktu z nauczycielami PMDK:

Pracownia taneczna:

Pracownia muzyczna:

Pracownia plastyczna:

Pracownia teatralno-medialna:

Przypominamy, że w dniach 25 marca -10 kwietnia 2020 r. placówka czynna będzie w godz. 7.30-15.00.

Prosimy o załatwianie spraw telefonicznie pod nr tel. 81 855 37 86 bądź drogą elektroniczną - adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.