Ponownie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych do udziału w  65. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim na zmienionych zasadach. Zgodnie z informacją przekazaną przez organizatorów turnieju wojewódzkiego  - Wojewódzkiego Ośrodka Kultury - w miejsce Turniejów Powiatowych organizowanych w poszczególnych placówkach, w województwie lubelskim przeprowadzony zostanie Turniej Międzypowiatowy dla uczestników ze wszystkich powiatów w województwie. Termin i miejsce Turnieju Międzypowiatowego: 8 –9 września 2020 r.,godz. 11.00,Centrum Kultury w Lublinie, Sala Czarna,ul. Peowiaków 12.

Zapraszamy do udziału w Turnieju Międzypowiatowym wszystkich, którzy zgłosili się na eliminacje powiatowe organizowane przez PMDK, a  które  zostały odwołane w związku z epidemią Covid-19 (miały odbyć się 30 marca 2020 r.). Karty zgłoszeniowe osób, które zgłosiły się na eliminacje powiatowe zostaną przekazane Wojewódzkiemu Ośrodkowi Kultury w Lublinie.

Zapraszamy także tych, którzy do tej pory nie zgłosili się, ponieważ przedłużony został termin zgłaszania się na ten turniej. Zgłoszenia można przesyłać do 14 sierpnia 2020 r.  na adres PMDK:

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
ul. Słowackiego 7
21-100 Lubartów

Regulamin - 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - ze zmianami z 18.06.2020 r.

Karta uczestnika 65. OKR - recytacja, wywiedzione ze słowa

Karta uczestnika 65. OKR - poezja śpiewana