Znamy już wyniki XVI Powiatowego Konkursu Plastyczno- Fotograficznego „Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020”, organizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie. Niezależne jury  - artysta Rafał Eret oraz Krzysztof Dudziński - rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w  Lubartowie – wyłonili spośród 260 nadesłanych prac uczniów szkół podstawowych i średnich laureatów konkursu. Nagrody specjalne przyznał także organizator – PMDK. Celem konkursu było  zainspirowanie dzieci i młodzieży do wnikliwego spojrzenia na miejsce, w którym mieszkają : motywacja do zdobycia nowych informacji o jego historii i kulturze, odkrycia piękna najbliższej okolicy.

Niestety z powodu epidemii Covid-19 nie jest możliwa organizacja uroczystej gali z wręczeniem nagród i dyplomów  oraz otwarciem wystawy pokonkursowej. Chcielibyśmy, aby finał konkursu był prawdziwym świętem dla nagrodzonych i ich opiekunów, zależy nam na bardzo uroczystej formie i udziale w tym spotkaniu wszystkich laureatów. W związku z tym uroczystość ta zostanie zorganizowana, kiedy przestaną obowiązywać ograniczenia w działalności oświatowej.

Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych w XVI Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020” w dziale KONKURSY oraz obejrzenia nagrodzonych prac w wirtualnej galerii.