DSCN5214Zapraszamy do oglądania bardzo nietypowej wystawy, jaką prezentuje Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie. Jest to pierwsza wystawa indywidualna prac plastycznych naszej utalentowanej wychowanki, pięcioletniej Hanny Kostyły. Hania na co dzień uczęszcza do grupy VIII Przedszkola nr 4, a popołudnia często spędza w pracowni plastycznej PMDK, gdzie pracuje pod kierunkiem pani Izabelli Dybały.  Hania odnosi mnóstwo sukcesów w wielu konkursach plastycznych (wymieniamy je w osobnym artykule), dlatego też jej talentu trudno nie zauważyć: właśnie zdobyła stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego, była także stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego  w ubiegłym roku. Kto jest ciekaw prac Hani, musi się pospieszyć - wystawa prezentowana będzie do 22.03.2013. Gratulujemy małej artystce, a organizatorom wystawy - pomysłu!