27 października miała miejsce druga część "Otrzęsin" dla najmłodszych wychowanków PMDK.
Nauczyciele wszystkich pracowni przygotowali dla nich wyzwania artystyczne, aby każdy nowy wychowanek PMDK mógł więcej dowiedzieć się o tym, co dzieje się na innych zajęciach i spróbować swoich sił we wszystkich dziedzinach. Na początku wszyscy zgromadzeni otrzymali zadanie, aby wspólnie stworzyć kolorową, jesienną scenografię - ubrać papierowe drzewa w kolorowe liście. Kiedy po kilkunastu minutach na scenie pojawiła się scenografia, cała widownia przystąpiła do kolejnych wyzwań. Pani Dominika Kłębukowska-Wąchocka nauczyła całą salę śpiewać piosenkę "Do PMDK-u z nami chodź", pan Piotr Grymuza sprawdził koncentrację widowni na muzyce i pauzie, a pani Jola Grabowska zabrała wszystkich w taneczną podróż na Dziki Zachód. Swoje "pięć minut" miała też pracownia teatralno-medialna, która zaprezentowała najnowszy film Kino Bambino pt. "Gwiezdne salto", zrealizowany przez Zofię Dybałę, Wiktorię Drąg, Floriana Belniaka, Gabriela Dejko, Rafała Iwanka, Kacpra Niećko, Mateusza Radomskiego i Antoniego Wąchockiego na zajęciach pani Urszuli Bednarczyk.
Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę, a nauczyciele dokonali pasowania na wychowanka PMDK i rozdali słodkie pamiątki tego wydarzenia.

fot. Rafał Iwanek/Kino Bambino PMDK

fotRafałIwanek_02.JPGfotRafałIwanek_09.JPGfotRafałIwanek_06.JPGfotRafałIwanek_24.JPGfotRafałIwanek_05.JPGfotRafałIwanek_25.JPGfotRafałIwanek_13.JPGfotRafałIwanek_19.JPGfotRafałIwanek_10.JPGfotRafałIwanek_11.JPGfotRafałIwanek_20.JPGfotRafałIwanek_15.JPGfotRafałIwanek_04.JPGfotRafałIwanek_26.JPGfotRafałIwanek_08.JPGfotRafałIwanek_18.JPGfotRafałIwanek_21.JPGfotRafałIwanek_12.JPGfotRafałIwanek_14.JPGfotRafałIwanek_23.JPGfotRafałIwanek_16.JPGfotRafałIwanek_03.JPGfotRafałIwanek.JPGfotRafałIwanek_07.JPGfotRafałIwanek_22.JPGfotRafałIwanek_17.JPG