WITRYNA TEATRALNA Z TEATREM NOWYM Z KRAKOWA 11.2010

art 20101104Zapraszamy wszystkich spragnionych teatru na spędzenie z nami niedzielnego popołudnia. Dotychczas Witryna Teatralna była świętem teatru młodzieżowego, tym razem nasze zaproszenie kierujemy do szerszej publiczności. W niedzielę 7 listopada od godz.17.00 będzie można oglądać w sali widowiskowej ZS nr. 2 przy ul. Chopina 6 TEATR NOWY Z KRAKOWA.

A oto program wieczoru:

  • 16.00- warsztaty dla młodzieży prowadzone przez Dominika Nowaka /Teatr Nowy/
  • 17.00- monodram “Novecento”, reżyseria Iwo Vedral.
  • 18.30- “Griga” wg opowiadań Antoniego Czechowa, reżyseria Piotr Sieklucki, występują: Dominik Nowak, Piotr Sieklucki, Aneta Wirzinkiewicz UWAGA! Spektakl “Griga” dozwolony od lat 18!

Artyści z Krakowa wystąpią na lubartowskiej scenie w ramach projektu Teatr Polska (organizowanego przez Instytut Teatralny w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
WSTĘP NA OBYDWA SPEKTAKLE - WOLNY!!!
Ale to jeszcze nie wszystko. Tegorocznej Witryny Teatralnej nie udało się zmieścić w jedno popołudnie. Tradycyjna Witryna - święto teatru młodzieżowego, podczas którego zobaczymy prezentacje naszych teatrów młodzieżowych odbędzie się w grudniu. Na razie szczegółowy program owiany jest tajemnicą, wiadomo tylko, że na scenie zaprezentuje się Grupa NO! ze spektaklem "Brzydkie kaczątko" oraz teatry Trupa i Postrze-lenie.