SZTUKAM W MDKU 03.2006

BYŁA FETA NA CZEŚĆ MŁODYCH TWÓRCÓW, POPISY ARTYSTYCZNE I TŁUMY WIDZÓW. TAK WYGLĄDAŁ WERNISAŻ WYSTAWY PRAC DZIECI I MŁODZIEŻY PT. SZTUKAM!

MŁODZIEŻ I DZIECI PRACUJĄCE W PRACOWNI PLASTYCZNEJ POD KIERUNKIEM PANI EDYTY WEREMCZUK MIAŁY WCZORAJ SWOJE MAŁE ŚWIĘTO. NA WYSTAWIE PT. SZTUKAM! PREZENTUJĄCEJ ICH TWÓRCZOŚĆ POKAZANO PONAD 150 PRAC. GRUPA TWÓRCZA RÓWNIEŻ BYŁA IMPONUJĄCA, AŻ 109 MŁODYCH ARTYSTÓW UDOSTĘPNIŁO EFEKTY SWOJEJ PRACY NA ZAJĘCIA PLASTYCZNYCH.

WERNISAŻ SWOIM WYSTĘPEM UBARWILI UCZESTNICY ZAJĘĆ MUZYCZNYCH POD KIERUNKIEM PANI ANI KOZAK. MONIKA MAŁYSKA, OLA LIGĘZA I JAKUB KOPRYK, KASIA TRĄBKA, KAROLINA POLAK. NASTĄPIŁA TAKŻE UROCZYSTOŚĆ PRZEKAZANIA KIEROWNICTWA NOWEJ RADZIE RODZICÓW NA CZELE Z PANIĄ JOLANTĄ GNIADZIK. POŻEGNANO RÓWNIEŻ I PODZIĘKOWANO POPRZEDNIEJ PRZEWODNICZĄCEJ PANI MAŁGORZACIE KANAR. WYSTAWĘ MOŻNA OGLĄDAĆ CODZIENNIE W GODZINACH PRACY PLACÓWKI.

OTO LISTA WSZYSTKICH AUTORÓW PRAC POKAZANYCH NA WYSTAWIE:
KAJA KARWACKA, ,WIKTORIA JANEK, ANIA ANTOS, KACPER KOMOROWSKI, NINA MARCZUK, WERONIKA PUCHACZ, MAGDA PASEK, JAULIA ROMAŃSKA, JAŚ ZEGAR, BARTEK MICHALAK, DOMINIKA SOSZKA, PAULINKA ROMANOWSKA, MATEUSZ TABAŁA, PIOTR OCHALSKI, FILIP WRÓBLEWSKI, MATEUSZ TOMASIAK, PAULINKA BARAN, JULIA URBAŃSKA, OLA MATUSZAK, OLA JEMIELNIAK, KACPER CHOMICZ, PAWEŁ GNIADZIK, BARTEK POZNAŃSKI, ANNA MATUSZAK, ALEKSANDRA KARDASZ, ADA PIETRUKANIEC, MAŁGOSIA NAJDA, MICHAŁ NAJDA, ANIA MISZTAL, WIKTOR LAL, ALA BEREJ, PIOTREK BOGUSZ, KLAUDIA RARAK, GRZEŚ STACHURA, KASIA FOLTYN, BARTEK RODAK, BARTEK KRAUSE, PATRYK SZCZYGIEŁ, EMILIA MISZTAL, KLAUDIA TALAROWSKA, PATRYCJA WITKOWSKA, MAGDA WRZOS, ADA KARDASZ, KATARZYNA SPACZYŃSKA, ANITA CHOŁODZYŃSKA, KLAUDIA JEDUT, NATALIA LASOŃ, PAULINA WOŹNIAK, MARTYNA OKOŃ, OLA BADUROWICZ, ANGELIKA SZYMANEK, KLAUDIA SZERELUK, ADA KARDASZ, LUDWIKA SOWA, MAGDA TWARDZISZ, WERONIKA WEREMCZUK, IGA MATYJASZCZYK, OLA TATARCZAK, JULIA TOMALA, WIOLETTA BOGUSZ, WERONIKA ROGALA, INGA SIWIEC, WERONIKA PYŁA, BLANKA NOWAKOWSKA, ANTONINA BIELECKA, LIDKA DYBAŁA, KAROLINA DUDEK, DOROTA DARDZIŃSKA, NATALIA POWAŁKA, KAROLINA KRUPA, NATALIA SZCZEPANIAK, OLA FOLTYN, CZAREK STACHURA, MILENA TOŁUBIŃSKA, ANNA URBAN, JAREK URBAN, NATALIA WIATRAK, JOANNA WIERZCHOŃ, MIKOŁAJ ZEGAR, ALINA AUGUSTYNIAK, JUSTYNA WÓJCIK, KAROL JURASIŃSKI, KAMIL ADAMCZYK, DOMINIK CZYŻYK, MONIKA MAŁYSKA, PIOTR URBAN, AGATA BORZĘCKA, BEATA PODŚWIADEK, MARCIN KOŻUCHOWSKI, IZA MIEŚNIAK, ANNA KĘDZIORA, EWELINA SOBCZYŃSKA, KAROLINA FALKOWICZ, JOANNA ZBICIAK, PAWEŁ ZIĘTKIEWICZ, KLAUDIA ZBICIAK, PAWEŁ ŚWIĆ, KAROLINA WÓJTOWICZ, ROBERT BUJEK, EDYTA MALCZEWSKA, MARTYNA NIELIWODZKA, IRMINA POZNAŃSKA, KAROLINA ŚWIERSZCZ, MARTA KĘDZIORA, IGA JEMIELNIAK, OLA WOJDA, MAŁGORZATA JANCZARA, ZUZANNA WEISS, SABINA WEISS, PAULA SZLACHTA.