2018.06.29 Premiera spektaklu "On" Teatru 5 Złotych

premiery5zl2018Pracownia teatralna PMDK w Lubartowie zaprasza na premierę spektaklu "On" Teatru 5 Złotych 29 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 do sali teatralnej Międzyziemie PMDK. Najnowszy spektakl w reżyserii instruktorki, pani Małgorzaty Adamczyk, to trzecia realizacja w historii tej grupy.

Mimo krótkiego stażu zespołu "Złotka" mają już na swoim koncie kilka ważnych nagród. Poprzedni spektakl - "My.Po prostu" - cieszył się ogromnym uznaniem na konkursach i festiwalach: I nagroda dla zespołu i wyróżnienie aktorskie (Karina Szczepaniak) na Przeglądzie Teatrów Młodzieżowych, Kabaretów "Młody Teatr" Scena Młodych 2018, wyróżnienie dla zespołu i dyplom za kreację aktorską dla Miłosza Samoleja na na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II "Złota Maska" w Lublinie, II nagroda na 40. Wojewódzkich Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych. Wcześniej - grupa zdobyła wyróżnienie za przedstawienie "Bzdurki, czyli baśnie dla dzieciiinnych" na Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje 2016".

Obsada: Marta Czarniak, Patrycja Kęska, Aleksandra Obroślak, Weronika Obroślak, Gabriela Orłowska, Miłosz Samolej, Dagmara Siwiec, Bartłomiej Sternik, Karina Szczepaniak, Dominika Woch, Dominik Zadziorka, Weronika Ostrowska