2019.02.7 "Małe premiery" - Teatr Chili, Balerinki i Free Steps

2019małe premiery

Pracownia teatralna i taneczna PMDK zapraszają dzieci i rodziców na "Małe premiery" 7 lutego 2019 r. o godz. 18.00 do sali teatralnej Międzyziemie PMDK. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć spektakl Teatru Chili "Zły sen" w reżyserii Małgorzaty Adamczyk, instruktorki grupy.

Oprócz młodych aktorów zaprezentuje się zespół taneczny Balerinki w najnowszym układzie tanecznym, przygotowanym przez panią Elizę Maruszak .

"Zły sen" to spektakl nowego zespołu teatralnego - Chili. Młodzi aktorzy opowiedzą o losach niezwykłego gangu dziewczyn, który rządzi się specjalnymi zasadami. Mają swój okrzyk, swoje tajemne zasady, gdzie prym wiedzie hasło "zero chłopaków". Jak wygląda świat, gdzie chłopaki nie mają wstępu? Co robią dziewczyny w wolnym czasie? Czy plotą warkoczyki, a może jednak grają w piłkę?

Aktorzy: Nikola Dubaj, Paweł Gajownik, Julia Guz, Aleksandra Jasiówka, Marcin Matyjaszczyk, Maja Piela, Weronika Poznańska, Zofia Przytocka, Hanna Puchacz, Wiktoria Rączka, Karolina Szczygieł, Patryk Woliński, Amelia Woźniak, Anna Wronowska, Julia Woźniak.
Reżyseria: Małgorzata Adamczyk