2019.06.15 PMDK na VII Zjeździe Dużych Rodzin - Rodzinna Biesiada Czerwcowa u Sanguszków

Już w najbliższy weekend zapraszamy w imieniu organizatorów na VII Zjazd Dużych Rodzin. PMDK będzie na nim obecny w sobotę 15 czerwca 2019 r. Rano w siedzibie PMDK nauczyciele poprowadzą warsztaty dla uczestników zjazdu: "Lekcja latania" (Edyta Weremczuk), "Atelier ze sztalugami" (Izabella Dybała), "Maski teatralne" ("Małgorzata Adamczyk", "Kręć ze zdjęć" - film animowany (Urszula Bednarczyk), "Świat w obiektywie" - Dominika Trykacz).
Po południu na scenie przed pałacem Sanguszków  wystąpią wychowankowie pracowni muzycznej i tanecznej PMDK, pracujący pod kierunkiem pani Grażyny Grymuzy,  Anny Kozak, Jolanty Grabowskiej i Elizy Maruszak. Najmłodsi artyści wystąpią w koncercie "Witajcie w naszej bajce" o godz. 15.00, w którym zaśpiewają piosenki z ulubionych bajek  i zatańczą do muzyki z filmów dla dzieci. Koncert "Witajcie w naszej bajce" zakończy występ szczudlarzy z Teatru Niewielkiego.  O 18.00 w programie "PMDK prezentuje..." , będzie można podziwiać młodzież: solistów  i zespoły Młodzieżowego Studia Piosenki: (opiekun : Grażyna Grymuza).  Wokalistom towarzyszyć będą zespoły taneczne z PMDK: Baleriny (opiekun: Eliza Maruszak) i Dance Feet (opiekun: Jolanta Grabowska).  Zapraszamy także do naszego stoiska, wokół którego powstanie park fotościanek, czyli scenografii, obiektów artystycznych i obrazów, z którymi można zrobić sobie zdjęcie, wsadzając w otwór dzieła własną twarz.. Dobra zabawa ze sztuką gwarantowana!

A wieczorekm organizatorzy zapraszają na koncerty Gwiazd - Joszko Brody i Natalii Kulkulskiej! Polecamy i zapraszamy!