2019.06.17 Scena Finałowa - zakończenie roku w PMDK

scenafinalowa2019PMDK w Lubartowie zaprasza dzieci i rodziców na kończącą rok szkolny "Scenę Finałową" 17.06.2019 r. o godz. 17.00 (I blok) i 18.30 (II blok). do sali widowiskowej ZS nr 2 w Lubartowie przy ul. Chopina 6.
W dwóch blokach zaprezentują się wychowankowie PMDK, będzie też okazja do podziękowań i podsumowań oraz przypomnienia o sukcesach wychowanków w mijającym roku szkolnym.
I blok (5-9 lat): zespoły taneczne Releve, Releve II, Balerinki, Motylki, Grupa Początkująca
zespoły muzyczne: 5-latki, I-II klasa, "Nasza paka", "Szkraby", "Okruszek", "Wesołe nutki" oraz Teatr Awantura.
II blok (10-13 lat): Teatr Prawdziwych Mężczyzn,
zespoły taneczne: Sprind Dance, Efekt, Baleriny, Free Steps; zespół gitarowy, zespół wokalny, solista Piotr Bagun, grupa filmowa Kino Bambino i Samorząd Wychowanków.
Zapraszamy!