rekrutacja 2019 muz

W PMDK zakończył się okres rekrutacji, dzięki któremu wypełniły się listy uczestników grup, do których ogłaszano nabór w maju. Sytuacja zmieniła się jednak w wakacje - w związku ze zwiększeniem ilości godzin dydaktycznych w pracowni plastycznej i muzycznej pojawią się nowe grupy, do których od września prowadzone są zapisy. W pracowni plastycznej nowe grupy poprowadzą dotychczasowi nauczyciele (Edyta Weremczuk, Izabella Dybała), a do grona muzyków prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą w pracowni muzycznej dołączy pan Mateusz Obroślak, którego sylwetkę przedstawiamy poniżej.

Mateusz Obroślak - Wokalista i flecista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Współpracował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego, a także z Uczelnianym Chórem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie jest solistą w lubelskim chórze gospel "Heaven Up" i nauczycielem śpiewu w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w , a w rodzinnym Kocku prowadzi Wielopokoleniowy Zespół Artystyczny „Nadzieja”, przygotowując do koncertu chór i solistów.

Aby zapisać się na zajęcia do PMDK należy wypełnić wniosek oraz złożyć go razem z  podaniem do Dyrektora PMDK w sekretariacie placówki : PMDK, ul. Szaniawskiego 64 II p., 21-100 Lubartów, tel. 81 8553786