teatralia

Zapraszamy miłośników teatru i muzyki na niezwykłe wydarzenie artystyczne o nazwie "Majowe Teatralia", które odbędzie się 17 maja 2013 r. o godz. 18.30  w Międzyziemiu PMDK. Będziemy mieli okazję zobaczyć wyróżniony na XXXVI Wojewódzkich Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych spektakl Teatru Trupa pt. "111" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz. Oprócz Trupy zaprezentuje się prowadzony przez p. Elizę Maruszak Teatr Tańca w etiudzie "Projekt Tango".  Dziewczętom towarzyszył będzie akordeonista Karol Kozak, który zagra na tej imprezie także swój recital.  O ile Karola znamy już z innych występów w PMDK, to Kamil Żebrowski - jako muzyk - jest na naszej scenie debiutantem: aktor teatru Trupa  i uczeń Społecznej Szkoły Muzycznej w Lubartowie zaprezentuje się na Majowych Teatraliach w repertuarze na gitarę klasyczną.