Biesiada Czerwcowa już w najbliższą niedzielę!

biesiada2013Już w najbliższą niedzielę 16 CZERWCA 2013 na dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się największa współorganizowana przez naszą placówkę impreza:  XII edycja POWIATOWEGO PRZEGLĄDU DOKONAŃ TWÓRCZYCH "BIESIADA CZERWCOWA".

Jak zwykle, na dużej scenie zaprezentują się nasi wychowankowie oraz zespoły z nami związane - Okazjonalna Męska Grupa Wokalna "CHÓR-TOWNIA" oraz Chór Afrykański "ŁONTANARA". Organizujemy także szereg atrakcji dla publiczności poza sceną, tym razem w stylistyce lat międzywojennych: pokaz starych samochodów i przedsięwzięcia przygotowywane przez młodzież z pracowni teatralnej: teatrzyk ogródkowy dla dzieci (Grupa NO!) i  punkty usługowe - czyszczenie butów, fotograf, gazeciarz i maść na szczury (teatr Trupa) ...

Tymczasem na scenie wiele będzie się działo:
16.00- otwarcie imprezy
16.15- „Artystyczna Karuzela” w wykonaniu najmłodszych wychowanków PMDK
17.00- Grupa Teatralna WARSZAWIAKI zaprasza bez krempacji na różne draki:
na ten przykład gry karciane, zakładanie mowy, skecze i piosenki dawnej Warszawy
17.30- Młodzieżowe Studio PMDK (koncert, pokazy taneczne),
Okazjonalna Męska Grupa Wokalna „Chór-townia”
19.00- "Chodź na Pragie" - koncert przedwojennych szlagierów
w wykonaniu Grupy Teatralnej WARSZAWIAKI
20.00- wręczenie Nagród Starosty Lubartowskiego „Złoty Talent 2013"
21.00- gwiazda wieczoru- ANIA WYSZKONI