Wyniki XIV Powiatowego Konkursu Literackiego „Opowieści Wigilijne” 2012

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA w XIV POWIATOWYM KONKURSIE LITERACKIM  "OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2012"



KATEGORIA KLASY I-III

NAGRODY:

1. Bartłomiej Obodziński, kl. I, SP nr 3 w Lubartowie , n-l  Marta Mitura
2. Michał Czerski, kl. II, SP nr 3 w Lubartowie, n-l   Danuta Iwanek
3. Aleksandra Reszko, kl. III, SP w Sernikach, n-l   Maria Osiak

WYRÓŻNIENIA:

1. Alicja Rafał, kl. I, SP nr 3 w Lubartowie, n-l   Marzena Łukasiewicz
2. Roksana Bogusz, kl. III, SP w Sernikach, n-l   Maria Osiak
3. Jakub Cieślak, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie,   
4. Lena Orłowska, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie,   
5. Julia Czuchryta, kl. II, SP nr 3 w Lubartowie, n-l   Danuta Iwanek
6. Natalia Talarowska, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, 

 


KATEGORIA KLASY IV-VI

NAGRODY:

1. Katarzyna Kusyk, kl. V, SP w Dębicy, n-l   Mieczysława Kaznowska
2. Emilia Mitrus, kl. V, SP w Samoklęskach, n-l   Aldona Pawłowska
3. Dominika Małyska, kl. VI, SP w Annoborze, n-l   Sylwia Cieniuch

WYRÓŻNIENIA:

1. Mateusz Wołyńczuk, kl. VI, SP w Ostrowie Lubelskim, n-l   Beata Czapska
2. Weronika Peterwas, kl. VI, SP w Łucce, n-l   Anna Kowalczyk-Usow
3. Łukasz Lipski, kl. VI, SP nr 66 w Górce Lubartowskiej, n-l   Barbara Klasińska
4. Milena Grzesiak, kl. IV, SP w Rudnie, n-l   Katarzyna Karabela-Wolińska
5. Hubert Marzęda, kl. V, SP nr 66 w Górce Lubartowskiej, n-l   Barbara Klasińska
6. Bartosz Wałach, kl. IV, SP im. K. Wielkiego w Wielkich, n-l   Aneta Sałek

 


KATEGORIA GIMNAZJUM

NAGRODY:

1. Aleksandra Syta, kl. III, ZS w Przytocznie, n-l   Joanna Kowalczyk
2. Milena Witek, kl. II, Gimnazjum w Kocku, n-l   Lidia Wlazły
3. Kinga Latek, kl. II, ZS w Poizdowie, 

WYRÓŻNIENIA:

1. Agata Krasuska, kl. I, ZS w Przytocznie, n-l   Joanna Kowalczyk
2. Karol Szalast, kl. II, Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, n-l   Izabela Marzęda
3. Joanna Jurkowska, kl. III, ZS w Przytocznie, n-l  Joanna Kowalczyk
4. Wiktoria Greguła, kl. III, Gimnazjum w Niedźwiadzie, n-l   Małgorzata Chlebiej


KATEGORIA LICEUM

NAGRODY:

1. Ola Kanar, kl. II, ZS nr 2 w Lubartowie, n-l   Małgorzata Kapica
2. Jacek Szaliński, kl. II, II LO w Lubartowie, n-l   Aleksandra Solarz
3. Agata Trykacz, kl. I, II LO w Lubartowie, n-l   Aleksandra Solarz