Wyniki XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści Wigilijne"

Wyniki XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Opowieści Wigilijne”

Finał konkursu odbędzie się 8 grudnia o godz. 12.00 w Sali Rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Powiatowego, ul. Słowackiego 8).  Zapraszamy serdecznie wszystkich laureatów wraz z opiekunami po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów.

ZOBACZ GALERĘ NAGRODZONYCH PRAC

Kategoria: Przedszkola

Nagrody otrzymują:

1.Weronika Aftyka, Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie, n-l Agnieszka Ćmiel, Maria Magdalena Różecka

2.Zuzanna Szczotka, Zespół Szkół w Poizdowie, n-l Maria Anysiewicz

3.Martyna Uchańska, 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Ostrowie Lubelskim, n-l Monika Drozd

4.Wiktoria Lisek, SP w Annoborze, n-l Małgorzata Rafał

 

Wyróżnienia:

1.Edyta Halat, 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Ostrowie Lubelskim, n-l Monika Drozd

2. Julia Różniewska, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Grażyna Korowaj, Aneta Nieścioruk

3. Maja Listosz, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Renata Poznańska

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III

Nagrody otrzymują:

1.Fabian Góźdź, kl. II, Sp nr 4 w Lubartowie, n-l Anna Muzyka, Dorota Misiarz

2.Alicja Dessauer, lat 8, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Renata Stawinoga

3.Anna Machnikowska, kl. II, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga Tarasiuk

4.Nadia Wysocka, kl. II, PMDK w Lubartowie, n-l. Edyta Weremczuk

Wyróżnienia:

1.Zuzanna Ochalska, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Renata Stawinoga

2.Bartosz Błonka, kl. II, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ilona Skałecka

3.Oliwia Podleśna, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ewa Czech, Małgorzata Ślifirczyk

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

Nagrody otrzymują:

1.Daria Ferenc, kl. V, SP w Woli Sernickiej, n-l Magdalena Bednarczyk

2.Wiktoria Kawa, kl. IV, PMDK, n-l Edyta Weremczuk

3.Emilia Strachowska, kl. VI, SP w Woli Sernickiej, n-l Magdalena Bednarczyk

Wyróżnienia otrzymują:

1.Klaudia Kęska, kl. IV, SP w Sernikach, n-l Amalia Romanowska

2.Maja Bartnik, kl. IV, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

3.Kacper Iwanek, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak

Kategoria: Gimnazjum klasy I-III

Nagrody otrzymują:

1.Anna Romanowska, kl. gim, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l Paweł Miąc

2.Jagoda Stawinoga, kl. I gim, SOSW w Firleju, n-l R. Grzeszczak

 

Wyróżnienia otrzymują:

1.Emilia Białek, kl. III Gimnazjum, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Firleju, n-l Renata Grzeszczak

2.Jan Kolano, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

3.Patryk Stawinoga, Kl. II gim, SOSW w Firleju, n-l R. Grzeszczak

 

Kategoria: Szopki

 

Nagrody otrzymują:

1.Jakub Dziewulski, kl. V, praca samodzielna

2.Amelia Meksuła, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Grażyna Korowaj, Aneta Nieścioruk

3.Hanna Kozioł,  Filip Kozioł  i  Mikołaj Kozioł, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Małgorzata Kłoda, Jolanta Góźdź

4.Julia Dudek, kl. IV, ZS w Firleju, n-l Agnieszka Kruczek

5.Maja Lis, 6-lat, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

 

Wyróżnienia:

1.Ludwik Wysocki, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie , n-l Maria Jaszczak

2.Wiktoria Szczepaniak, kl. V, SP w Skobowie, n-l Dorota Szczuchniak

3.Martyna Stasiak, kl. II, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Abramowie, n-l Anna Korzeniowska

4.Wiktoria Powałka, kl.III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Maria Jaszczak

5. Maksymilian Karczmarz, kl. IV,  Szkoła Podstawowa w Sernikach, n-l Małgorzata Karczmarz