Wyniki XVII Powiatowego Konkursu Literackiego "Opowieści Wigilijne"

Wyniki XVII Powiatowego Konkursu Literackiego "Opowieści Wigilijne"

 

Finał konkursu odbędzie się 8 grudnia o godz. 12.00 w Sali Rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Powiatowego, ul. Słowackiego 8).  Zapraszamy serdecznie wszystkich laureatów wraz z opiekunami po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów.

Kategoria: kl. I-III SP

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE

Nagrody:

  1. Patryk Kubera, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  2. Iga Pawlikowska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  3. Anna Wiśniewska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, n-l Beata Nitychoruk

Wyróżnienia:

  1. Iga Stanisławska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  2. Maja Maciosz- Harasim, kl. III, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  3. Szymon Mazurek, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, n-l Maria Zwolińska
  4. Nikola Grzelak, kl. I, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Abramowie , n-l Mariola Piech
  5. Paweł Woźniak, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  6. Martyna Sekuła, kl. III, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach, n-l Katarzyna Nicpoń

Kategoria: IV- VI SP

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE

Nagrody:

  1. Ewelina Węgrzynowicz, kl. VI,  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach, n-l Aleksandra Pietraszek
  2. Martyna Bronisz, kl V , Szkoła Podstawowa w Brzezinach, n-l Marzena Rola
  3. Martyna Bednara, kl. IV, Zespół Szkół w Kamionce, n-l Beata Waśkowska

Wyróżnienia:

  1. Emilia Wawryniuk, kl. VI, Zespół Szkół w Woli Skromowskiej, n-l Alicja Więch
  2. Iga Małyska, kl.VI, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Maria Ścibura- Krzewińska
  3. Julia Czuchryta, kl. V, Szkoła Podstawowa NR 3 w Lubartowie, n-l Grażyna Antoniuk
  4. Wiktoria Cieniuch, kl. IV Szkoła Podstawowa w Annoborze n-l Sylwia Cieniuch
  5. Julia Misiak, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Sernikach, n-l Małgorzata Karczmarz

Kategoria: I-III Gimnazjum

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE

Nagrody:

  1. Martyna Owsianik, kl. II gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka
  2. Emilia Mitrus, kl. II gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka
  3. Joanna Ziółkowska, kl. II gim., Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, n-l Izabella Marzęda
  4. Mateusz Marczak, kl. I gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka

Wyróżnienia:

  1. Katarzyna Malesa, kl. II, Gimnazjum w Firleju, n-l Sławomir Komar
  2. Nikola Biskup, Gimnazjum nr 2 w Lubartowie, n-l Marta Wronowska
  3. Weronika Lejkowska, kl. II, Gimnazjum w Woli Sernickiej, n-l Emilia Bożym
  4. Wiktoria Wysok, kl. II, Gimnazjum w Woli Sernickiej, n-l Emilia Bożym

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE

Nagrody:

  1. Anna Humeniuk, kl. III, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  2. Anna Romanek, kl. I, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  3. Paulina Woźniak, kl. III, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Małgorzata Kapica

Wyróżnienia:

  1. Emilia Czukiewska, kl. I, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  2. Paulina Brygoła, kl. I, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Beata Cieślak
  3. Alicja Rębisz, kl. III, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, n-l Katarzyna Syta – Wasak
  4. Monika Pydyś, kl. I, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Beata Cieślak