Nagrody - rok 2004

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. J. Czechowicza- eliminacje Lublin: Monika Dybała - nagroda
  • Koncert Laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. J.Czechowicza w Lublinie: Monika Dybała – wyróżnienie
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kurtyna w górę” w Lublinie: Dawid Strachowski – nagroda, Marcin Weremczuk – wyróżnienie, Kardasz – wyróżnienie, Weronika Weremczuk – wyróżnienie, Marcin Kożuchowski – wyróżnienie, Anna Kędziora - nagroda I stopnia, Jarosław Czarnecki - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap powiatowy w Ostrowie Lubelskim: Teatr Demon - nagroda
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 w Lublinie; Teatr Trupa - III Nagroda
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: Anna Kędziora - Nagroda Filip Paśnik - I Nagroda Damian Oleszkiewicz - Wyróżnienie
  • I Międzynarodowy Festiwal Teatrów Szkolnych w Chełmie; Teatr Trupa - III nagroda, Anna Furtak - I nagroda Lidia Luniak - I nagroda
  • V Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej Wielka Majówka”: Zespół Wokalny - I nagroda, Jakub Kopryk - I nagroda, Sylwia Łabędź - II nagroda, Paulina Majewska - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 - kategoria poezja śpiewana i piosenka autorska: Anna Furtak - III nagroda, Lidia Luniak - III nagroda
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach: Blanka Różyk - wyróżnienie
  • VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - eliminacje wojewódzkie Lublin: Monika Dybała – wyróżnienie, Piotr Jęczara - I nagroda
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Skowroneczek” w Nowym Sączu: duet wokalny Jakub i Kasia - wyróżnienie I nagroda jury dziecięcego
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki - Muzeum Zamoyskich w Kozłówce: Dawid Kowalski, Marlena Szymankiewicz, Dawid Strachowski, Paweł Gniadzik, Józef Krówczyński, Natalia Konowałek- wyróżnienie zbiorowe, Anna Oleszkiewicz - wyróżnienie Agata Borzęcka - I nagroda, Ola Sowa – wyróżnienie

 

Nagrody - rok 2003

  • Otwarty Turniej Break Dance B-Boy Sesion 2003 w Niemcach: Marcin Grymuza- III Miejsce W Kategorii Break Dance Solo.
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne”: Natalia Konowałek- nagroda, Natalia Wiatrak- wyróżnienie, nagroda, Dawid Kowalski- nagroda, Filip Paśnik- wyróżnienie, Monika Dudek- nagroda Aneta Lipińska- nagroda.
  • Ogólnopolski Festiwal Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”: wyróżnienie dla Rafała Komara
  • IV Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: wyróżnienie dla Anny Kędziory
  • XXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych: Teatr Trupa - wyróżnienie
  • Scena Młodych 2003, kategoria: piosenka aktorska i poezja śpiewana: II nagroda dla Agaty Domańskiej
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów i Zespołów Instrumentalnych, „Poniatowa Corcertans”: I nagroda instruktorska
  • Konkurs Muzyczny w Lublinie: Trio Wokalne - wyróżnienie
  • Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”, Jeziorzany: wyróżnienie dla Kasi Olek
  • IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka”: Trio Wokalne- Srebrny Chrabąszcz Kasia Olek- wyróżnienie i nominacja do festiwalu „Nałęczowski Słowik”
  • XII Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Lubartowa: „Efekt”- wyróżnienie, „Nash Squad”- Puchar Uśmiechu
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”: Diana Zbita –wyróżnienie
  • Festiwal Piosenki Dziecięcej w Okunince: III Miejsce - „Brązowa Łódka” dla Kasi Olek

 

Nagrody - rok 2002

  • XXIII Biesiada Teatralna Horyniec Zdrój: Srebrny Róg Myśliwski Króla Jana dla Teatru "Trupa", nagrody specjalne za kreacje aktorskie dla Iwony Sitkowskiej i Tomasza Roli, wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Edycja Sceny Młodych, Lublin: I nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, wyróżnienie za reżyserię dla pani Jolanty Tomasiewicz
  • XXV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych: III nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, nagroda młodzieżowego jury dla Teatru "Trupa", wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie za kreację aktorską ala Marty Burzyńskiej
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Puławach: Teatr Demon laureatem Festiwalu Najciekawszych Widowisk
  • I Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju: wyróżnienie dla Teatru "Demon", I nagroda młodzieżowego jury dla pani Doroty Kościuczyk - instruktora zespołu teatralnego "Demon"
  • XI Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa: wyróżnienie dla zespołu "Nash Squad"

 

Nagrody - rok 2001

  • XXIII Edycja Sceny Młodych, Lublin (kategoria: młody teatr): wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie dla Teatru "Trupa", (kategoria: poezja śpiewana), III nagroda dla Sekstetu Wokalnego, wyróżnienie instruktorskie dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa" wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy, nagroda indywidualna za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej
  • X Jubileuszowe Ogólnopolskie Forum Teatrów Szkolnych w Poznaniu, nagroda Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"

Nagrody - rok 2000

  • XXIII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"
  • XXII Edycja Sceny Młodych, Lublin: II nagroda dla Teatru "Trupa": nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów I Zespołów Instrumentalnych, Poniatowa: II miejsce dla zespołu gitarowego
  • I Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej "Wielka Majówka", Lubartów: Brązowy Chrabąszcz dla Anny Wolińskiej
  • I Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dziecięcej "Matka, mama, mamusia" w Gorzowie Wielkopolskim: nagroda dla Moniki Hazan, nagroda dla Pauliny Wolniak
  • Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Szczebrzeszyn (kategoria break - dance): I miejsce dla Mariusza Waśkowicza