Nagrody - rok 2014

1.  XIX Festiwal Kolęd Puławy 2014 01.2014r. (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach)

  • II nagroda w grupie wiekowej młodziez szkolna, w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych dla duetu Aleksandry Rudzińskiej i Arkadiusza Borzęckiego, opiekun - Grażyna Grymuza.
  • III nagroda  w grupie wiekowej młodziez szkolna , w kategorii zespołów wokalnych dla zespołu  "Bez Nazwy" - opiekun - Grażyna Grymuza.
  • II nagroda w grupie wiekowej dzieci przedszkolnych , w kategorii solitów dla Natalii Baran, opiekun Anna Kozak.

2. XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych - Podróż moich marzeń” (28.02.2014, organizator:  Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie)

  • Nagroda dla Leny Rydzewskiej (7 lat)

3. DEBIUTY 2014XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych LUBLIN '2014 - 14.03.2014r. (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie)

  • Nagroda Specjalna - Nagroda Krzysztofa Dąbka Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

4. XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima”, (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie)

  •  praca Łukasza Gawła została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

5. XVIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych Maska 2014 29.03.14 (organizator: I LO w Chełmie)

  • I Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun - Grażyna Grymuza
  • III Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w ogrodzie" (17.03.2014, organizator: Wałbrzyski Ośrodek Kultury)

  • II Nagroda dla Mai Bartnik, opiekun: Izabella Dybała

7. Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Chełm 2014 (4.04.2014r, organizator: IV LO w Chełmie)

  • I nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej

8. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2014, Lublin  12.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie)

  • WYRÓŻNIENIE dla GRUPY NO! za swobodną interpretację kabaretowych skeczórw Wł. Sikory i naturalne poczucie humoru w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?", reż. Urszula Bednarczyk
  • WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE dla ADRIANY PIETRUKANIEC za rolę w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?"

 

9. XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam" 15.04.14 (organizator: PMDK w Lubartowie)

  • Nagroda w kategorii kl. I-III dla MAI SOCHY, kl. I,  n-l. Izabella Dybała
  • Wyróżnienie w kategorii kl. I-III dla KLAUDII BRONISZ, kl. III, n-l. Edyta Weremczuk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ALEKSANDRY KRUPY, n-l. Urszula Bednarczyk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ZUZANNY SAMOLEJ,  n-l. Urszula Bednarczyk

10. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewający Słowik” w Jeziorzanach (27.04.2014r, organizator: GOK Jeziorzany)

  • III nagroda dla Mateusza Korzana

11. Stypendia Województwa Lubelskiego (03.2014) przyznano:

  • Hannie Kostyle
  • Jakubowi Kostyle
  • Aleksandrze Rudzińskiej
  • Milenie Majewskiej

12. Wojewódzkie Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych w Puławach (31.05.2014, organizator: MDK w Puławach)

  • wyróżnienie dla Zespołu Tanecznego „Klaps”,
  • wyróżnienie dla Zespołu Tańca „Nash Squad”

13. Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej „Scena Młodych”, Lublin 2014 ( 7.06.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • Nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej,
  • wyróżnienie dla Mileny Majewskiej

14. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki”, (17.06.2014r., Chełm)

  •  wyróżnienie dla Jakuba Kostyły

15. V Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „Świat Dinozaurów”, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, (Wystawa od 01.07 do 13.10.2014r., Wrocław)

  •  Praca Igi Pawlikowskiej zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

16. XXIII Lubartowskie Konfrontacje taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (8.06.2014r., organizator: LOK w Lubartowie)

  • wyróżnienie dla zespołu „Klaps”;
  • wyróżnienie dla połączonych grup „Dance Feet”-„Sweet”- „Masakra”

17. XIV Konkurs Plastyczny " Jan Paweł II- Nasz Papież” (organizator:  SP 4 w Lubartowie, zasięg - powiatowy)

  • nagroda dla JAKUBA KOSTYŁY w kategorii: gimnazja.

18. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej - Turniej Pieśni Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza" ( 9.10.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • nagroda dla  MILENY MAJEWSKIEJ, opiekun: Grażyna Grymuza

19. XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "OPOWIEŚCI WIGILIJNE " 2014 (organizator: PMDK w Lubartowie) 18.12.2014

  • Kategoria: Przedszkola - nagroda dla Oli  Szczęch, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Mai Sochy,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Leny Kornackiej i 
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Nicol Bronisz,  n-l Izabella Dybała,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Natalii Rusinek n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Hani Kostyły , n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Moniki Kowalskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Igi Pawlikowskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Łukasza Gawła, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Oliwii Mrozik, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III -wyróżnienie dla Igi Ćwiklińskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -nagroda  dla Klaudii Bronisz,  n-l Edyta Weremczuk,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Dagmary Siwiec, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Wiktora Rudzińskiego, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Mateusza Mroczka, n-l Izabella 
  • Kategoria: Gimnazjum klasy I-III - Nagroda dla Agnieszki Wróbel, n-l Izabella Dybała, 

20. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe” w Lublinie (13-14.12.2014 r. , organizator: ACK "Chatka Żaka" w Lublinie)

  • nagroda publiczności dla Chóru Afrykańskiego „Łontanara”, udział w koncercie laureatów.

 

Nagrody - rok 2013

  • Konkurs Kolęd i Pastorałek, Puławy 2013, styczeń 2013r. (organizator: POK Puławy)

    - 1 nagroda dla duetu wokalno- instrumentalnego: Ola Rudzińska i Arkadiusz Borzęcki w kat. szkół średnich, opiekun - Grażyna Grymuza

    - 2 nagroda dla duetu wokalno- instrumentalnego: Ola Rudzińska i Arkadiusz Borzęcki w kat. zespołów instrumentalno- wokalnych, opiekun - Grażyna Grymuza

  • XXII Lubartowskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 2013 (organizator - LOK w Lubartowie)- II miejsce dla zespołu NASH SQUAD, opiekun - Jolanta Grabowska
  •  XXXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych w Lublinie (16.04.2013r.)- Teatr Trupa- wyróżnienie, opiekun Jolanta Tomasiewicz
  • Kwiecień 2013r.- Wojewódzki Przegląd Piosenki dedykowanej Janowi Pawłowi II w Kocku

    - II nagroda dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

    - II nagroda dla duetu Aleksandra Rudzińska i Arkadiusz Borzęcki, opiekun - Grażyna Grymuza

  • 19.05.2013r.- Powiatowy Konkurs „Śpiewające Dzieci” w Jeziorzanach- 1 nagroda dla Gabrysi Bisek, - 3 nagroda dla Kingi Kożuch nominacja do konkursu wojewódzkiego dla Dominiki Małyski - opiekun - Anna Kozak,  II nagroda dla Moniki Bodziak III nagroda dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza, wyróżnienie otrzymała Aleksandra Rudzińska, opiekun - Grażyna Grymuza

 

  • ogólnopolski konkurs fotograficzny inspirowany wierszami Juliana Tuwima  FOTOWIERSZE  (organizator - Pałac Młodzieży w Łodzi) - wyróżnienie dla Aleksandry Krupy, opiekun - Urszula Bednarczyk
  •  Wojewódzki Festiwal Piosenki „Białe” w Okunince (Lipiec 2013r.) - II nagroda dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza
  • Styczeń 2013r.- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rozrywkowo – Musicalowej w Lublinie

    - 2 nagroda dla Mileny Majewskiej w kat. Gimnazjum, opiekun - Grażyna Grymuza

    - 2 nagroda dla Pauliny Majewskiej w kat. do 21 lat, opiekun - Grażyna Grymuza

    - wyróżnienie dla Moniki Bodziak, opiekun - Grażyna Grymuza

  • Marzec 2013r.- Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty” w Lublinie

    - nagroda specjalna dla Katarzyny Olek,  opiekun - Grażyna Grymuza

  • XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - nasz papież" (organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie) - nagroda w kategorii kl. IV - VI dla Oliwii Cyranek, opiekun - Izabella Dybała
  •  X Przegląd Poezji, Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległosciowej "Żeby Polska była Polską..." (Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika", 11.11.2013)  - I miejsce w turnieju pieśni  w kategorii solisci - młodzież gimnazjalna i licealna dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun - Grażyna Grymuza
  • XV Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Opowieści wigilijne" (organizator: PMDK w Lubartowie),  16 grudnia 2013r.
    • nagroda  w konkursie plastycznym, w kategorii : przedszkole dla Pauliny Wróbel, opiekun - Izabella Dybała i Hanny Kostyły , opiekun - Edyta Weremczuk.
    • nagroda  w konkursie plastycznym, w kategorii : szkoły podstawowe dla Leny Podleśnej, opiekun Izabella Dybała.
    • wyróżnienie w konkursie plastycznym, w kategorii : szkoły podstawowe dla  Sylwii Komar , opiekun Izabella Dybała.
    • wyróżnienie w konkursie plastycznym, w kategorii : gimnazjum dla Julii Kwaśnej, opiekun Izabella Dybała.

     

  • Ogólnopolski konkurs fotograficzny "CZAS I PRZEMIJANIE" 30.09.13 (organizator: Fundacja Prospołeczna PODUCHA - Łódź) - praca Adriany Franczak została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

Nagrody - rok 2012

  • „Wojewódzki Festiwal Kolęd”- Puławy 2012, wyróżnienie dla Dominiki Małyski, II nagroda dla Gabrysi i Jakuba Bisek, II nagroda dla zespołu wokalnego „Bez reszty”, III nagroda dla duetu wokalnego „Martyna i Michał”
  • Wojewódzki Festiwal Form Tanecznych w Puławach, wyróżnienie dla zespołu tanecznego „Just” w kategorii taniec nowoczesny.
  • Wojewódzki Festiwal Poezji Śpiewanej w Lublinie, II miejsce dla Mileny Majewskiej, wyróżnienie dla Oli Rudzińskiej
  • Wojewódzki Przegląd Piosenki „Śpiewający Słowik” w Rykach, II miejsce dla Martyny Massalskiej, III miejsce dla Mileny Majewskiej
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki „Białe 2012”, III Miejsce dla Mileny Majewskiej, wyróżnienie dla zespołu wokalnego Młodzieżowego Studia Piosenki
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Lubelski Talent 2012”, wyróżnienie dla Dominiki Małyski, III miejsce dla Martyny Massalskiej
  • Ogólnopolski Festiwal „Piosenka w teatralnej masce” w Zamościu, udział w finale konkursu Mileny Majewskiej.
  • XVI Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych „Maska 2012”, Chełm, wyróżnienie dla Teatru „Trupa”
  • VI edycja Wojewódzkiego Konkursu ZAWÓD: REPORTER (organizator - PMDK w Lubartowie) -  kategoria fotograficzna - zdjecia pojedyncze,  wyróżnienia dla Joanny Bartoń i Mileny Warszawskiej, opiekun - Urszula Bednarczyk
  • Listopad 2012r.- Jesienne nutki –Wojewódzki Festiwal Piosenki:  2 nagroda „Srebrny Kasztan” dla tria wokalnego: „Emilka Zuzia i Magda” w kat. zespołów wokalnych kl. 6, 1 nagroda dla Mileny Majewskiej w kat. solistów, wyróżnienie dla Moniki Bodziak w kat. solistów
  • 20.12.2012r.- „Opowieści wigilijne”, XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany przez PMDK w Lubartowie

    - wyróżnienia dla: Martyny Golik i Hanny Kostyły, Amelii Krupy, Moniki Kowalskiej

    - nagrody dla: Lidki Różyk, Zuzi Rudzińskiej, Igi Ćwiklińskiej, Łukasza Gawła

  • Październik 2012r.- Wojewódzki Konkurs Piosenki w Międzyrzecu Podlaskim  

    - 2 nagroda dla Oli Rudzińskiej   przy akompaniamencie gitarowym   Jana Grymuzy. w kat. szk. Średnich

  • 27.11.2012r.- V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Złota polska jesień, kolorowa pora…” w Kiełczewicach Górnych

    - II nagroda dla Jakuba Kostyły, poiekun - Izabella Dybała


 

Nagrody - rok 2011

  • Powiatowy Przegląd Piosenki w Jeziorzanach „Śpiewające Dzieci 2011”, nominacja do konkursu wojewódzkiego dla Mileny Majewskiej
  • XII Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci gdzie mieszkam”, PMDK w Lubartowie, wyróżnienie dla Jakuba Kostyły
  • „Lubartowski Słowik 2011”, I nagroda dla Martyny Massalskiej
  • Wojewódzki Festiwal Kolęd w Puławach, Ola Ligęza- III Nagroda, Milena i Paulina Majewskie- II Nagroda /w kategorii: rodziny/
  • Wojewódzki Konkurs „Scena Młodych 2011”, Lublin, kategoria: poezja śpiewana, wyróżnienia dla Pauliny Majewskiej i Oli Ligęzy
  • Festiwal Piosenki w Okunince „Białe 2011”, wyróżnienie dla Martyny Massalskiej i Mileny Majewskiej, II nagroda dla zespołu wokalnego „Bez Nazwy”
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki w Rykach, wyróżnienie dla Mileny Majewskiej
  • Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w Puławach, wyróżnienie dla grupy tanecznej „Just”
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo”, MDK w Elblągu, nagroda specjalna dla Jakuba Kostyły
  • VII Zamojskie Spotkania Wokalne „Piosenka w teatralnej masce”, Milena Majewska- udział w finale
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent”, wyróżnienie dla Moniki Bodziak, wyróżnienie dla Mileny Majewskiej
  • I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki”, Chełm, nagroda dla Oliwii Cyranek, nagroda dla Dagmary Siwiec
  • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu”, Pabianice, nagroda dla Bartosza Roli, nagroda dla Kariny Markosian
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Czar kota”- Katowice, wyróżnienie dla Jakuba Kostyły
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne 2011”, PMDK Lubartów, nagroda dla Oli Zdunek, nagroda dla Zuzi Gaweł
  • Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kocku, II nagroda „Srebrna Viktoria” ex aequo dla Mileny Majewskiej i Martyny Massalskiej, wyróżnienie dla Zespołu Wokalnego „Bez nazwy”
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki „Jesienne Nutki” w Lublinie, „Złoty Kasztan” w kat. soliści dla Martyny Massalskiej, „Srebrny Kasztan” w kat. Zespoły dla duetu wokalnego „Martyna i Michał”

 

Nagrody - rok 2010

  • Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe ‘2010”. Michał Mitura – III miejsce, Milena Majewska – wyróżnienie
  • Ogólnopolski Festiwal „Śpiewające dzieci” (eliminacje powiatowe w Jeziorzanach), Emilia Matyjaszczyk – wyróżnienie, Aleksandra Ligęza – I miejsce (kat. gimnazjum)
  • Ogólnopolski Festiwal „Śpiewające dzieci” (finał wojewódzki w Rykach),  Aleksandra Ligęza - wyróżnienie
  • Festiwal „Lubelski Talent” – Piotrowice 2010, Paulina Majewska – I miejsce, Karolina Polak – wyróżnienie, Aleksandra Ligęza – III miejsce
  • Konkurs Wokalny „Lubartowski Słowik”, Monika Rola – I miejsce
  • Wojewódzki Przegląd Wokalny Scena Młodych” (CK w Lublinie), kat. Poezja Śpiewana: Monika Ciołek - II miejsce, Paulina Majewska – II miejsce (ex aequo)
  • Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów „Debiuty – Lublin’ 2010”, Monika Ciołek – udział w etapie finałowym
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki „Jesienne Nutki”, Lublin, Monika Bodziak- wyróżnienie
  • IV edycja Wojewódzkiego Konkursu na Reportaż „Zawód reporter”, PMDK Lubartów, wyróżnienie za reportaż literacki dla Adriany Pietrukaniec