TYGODNIOWY   PLAN  ZAJĘĆ PMDK w Lubartowie
rok  szkolny   2019/2020

OBOWIĄZUJE OD 02.09.2019r.

Pracownia muzyczna – nauczyciel: Anna Kozak

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 1
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
6-9 lat I grupa

 

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

 


Dz. 2
Warsztaty umuzykalniające dla początkujących
5-6 lat

17.40 – 18.25

Dz. 3
Warsztaty instrumentalne
6-10 lat
gr. I rok

14.40 – 15.25
15.30 – 16.15
16.20 – 17.05

 


Dz.4
Warsztaty instrumentalne
10-13 lat
gr. II rok

17.10 – 17.55
18.00 – 18.45

Dz. 5
Zespół wokalny (reprezentacyjny)
      

14.55 – 15.40
15.45 – 16.30

 

Dz. 12

Warsztaty umuzykalniające dla początkujących 5-6-lat

16.35 – 17.20

Dz. 6
Warsztaty wokalne
9-12 lat I grupa

15.40 - 16.25
16.30 - 17.15

 


Dz. 7
Warsztaty wokalne
                       9-12 lat II grupa

17.20 – 18.05
18.10 – 18.55

Dz. 8
Warsztaty wokalne
 
12-15 lat

 

14.15 - 15.00
15.05 – 15.50

 

 

 

Dz. 9
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
6-9 lat II grupa

 

15.55 – 16.40
16.45 – 17.30

Pracownia muzyczna – nauczyciel: Grażyna Grymuza

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 10
Warsztaty wokalne
 
9-12 lat

16.00 - 16.45
16.50 – 17.35


Dz.11
Warsztaty wokalne
12-14 lat

17.40 – 18.25
18.30 – 19.15

 



 



Dz. 14
Warsztaty wokalne
14-18 lat

15.00 - 15.45
15.50 – 16.35

Dz. 15
Zespół wokalny

16.40 – 17.25
17.30 – 18.15
18.20 – 19.05

Pracownia muzyczna – nauczyciel: Dominika Wąchocka-Kłębukowska

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

 

 

Dz. 13
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
6-9 lat

16.50 – 17.35
17.40 – 18.25

 

 

Pracownia muzyczna –nauczyciel: Mateusz Obroślak

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

 

Dz. 16
Warsztaty wokalne
6-8 lat

15.30 – 16.15

16.20 – 17.05

 

Dz. 17
Warsztaty wokalne
7-9 lat

17.00 – 17.45
17.50 – 18.35

 

Dz. 18
Warsztaty umuzykalniające dla początkujących
(Gitara)

19.30 – 20.15

 

 

Dz.19
Warsztaty wokalne
15-18 lat

15.00 – 15.45
15.50 – 16.35

 

Dz. 20
Warsztaty wokalne
11-14 lat

16.40 – 17.25
17.30 – 18.15

Pracownia taneczna- nauczyciel: Jolanta Grabowska

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 21

Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących 6-7 lat

 

16.30 – 17.15


Dz. 22
Zespół taneczny-
dziecięcy 10-13 lat

17.20 – 18.05
18.10 – 18.55
19.00 – 19.45

Dz. 23
Warsztaty taneczne
8-10 lat
(Releve)

16.30 - 17.15
17.20 - 18.05

 

Dz.24
Warsztaty
taneczne 9-11 lat (Efekt II)

18.10 – 18.55
19.00 – 19.45

Dz.25
Warsztaty taneczne
7-9 lat (Releve II)

16.30 - 17.15
17.20 – 18.05

Dz. 27
Warsztaty taneczne 6-7 lat (z elementami baletu)

16.30 - 17.15
17.20 – 18.05




Dz. 26
Zespół taneczny
13-19 lat (Dance Feet)

18.10 - 18.55
19.00 - 19.45
19.50 - 20.35

Dz. 28
Zespół taneczny-
breakdance 10-14 lat


16.30 - 17.15
17.20 - 18.05
18.20 – 18.55

Pracownia taneczna – nauczyciel: Eliza Maruszak

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 29
Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących
6-7 lat

16.00 - 16.45

Dz.30

Zespół taneczny 7-9 lat

 

16.50 – 18.00

Dz.31                                         Zespół taneczny 10-12 lat

18.10 – 19.20

 

                                                    

 

Dz.32
Warsztaty taneczne
7-9 lat


16.20 - 17.55

Dz. 31  Zespół taneczny 10-12 lat

                            

18.00 - 19.10




Dz. 30

Zespół taneczny 7-9 lat

16.20 – 17.30

 

Pracownia plastyczna – nauczyciel: Izabella Dybała

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 43
Warsztaty sztuk plastycznych
15-18 lat

(Historia Sztuki)

 

16.10-16.55

Dz. 44
Warsztaty sztuk plastycznych
9-11 lat              

 

16.20 – 17.05
17.10 – 17.55


Dz. 45
Warsztaty sztuk plastycznych
11-15 lat  

18.00 – 18.45
18.50 – 19.35

 



Dz. 46
Warsztaty plastyczne dla początkujących
6-7 lat

17.45 – 18.30

 

Dz. 47
Warsztaty sztuk plastycznych
8-9 lat            

18.40 – 19.25
19.30 - 20.15

 

Dz. 48
Warsztaty sztuk plastycznych
7-9 lat

16.05 – 16.50
16.55 – 17.40


Dz. 49
Warsztaty sztuk plastycznych
15-18 lat

17.45 – 18.30
18.35 – 19.20

Dz. 43
Warsztaty sztuk plastycznych
15-18 lat

(historia sztuki)

19.25 – 20.10

Pracownia plastyczna – nauczyciel: Edyta Weremczuk

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 33
Warsztaty sztuk plastycznych
8-11 lat

16.45 – 17.30
17.35 - 18.20

 

Dz. 34
Warsztaty sztuk plastycznych
13-18 lat

 

18.25 – 19.10
19.15 - 20.00

Dz. 35
Warsztaty plastyczne dla początkujących
6-7 lat

15.40 – 16.25

 

Dz. 36
Warsztaty sztuk plastycznych
11-13 lat

16.30 – 17.15
17.20 – 18.05


Dz. 37
Warsztaty sztuk plastycznych
9-12 lat

18.10-18.55                                

19.00 - 19.45

Dz. 38
Warsztaty sztuk plastycznych
9-12 lat

16.30 – 17.15
17.20 – 18.05

 

 

Dz.39
Warsztaty sztuk plastycznych
12-14 lat

18.10 - 18.55

19.00 - 19.45

Dz. 40
Warsztaty plastyczne dla początkujących
6-7 lat  

15.40 – 16.25


Dz. 41
Warsztaty plastyczne dla początkujących
7-9 lat
(zastępstwo za K.G.)

16.30-17.15                
17.20-18.05


Dz. 42
Warsztaty sztuk plastycznych
9-12 lat
(zastępstwo za K.G.)  

18.10 - 18.55                                    

19.00 - 19.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownia teatralno-medialna – nauczyciel: Jolanta Tomasiewicz

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

 

 



 

 

Dz. 50
Teatr Młodzieżowy
-Monodram 15-18 lat

15.00 -15.45

Dz. 50
Teatr Młodzieżowy
TRUPA 15-18 lat

16.00 – 16.45
16.50 – 17.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownia teatralno-medialna – nauczyciel: Małgorzata Adamczyk

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 51 Teatr dziecięcy HOP(Awantura)      7-9 lat

16.20 – 17.05
17.10 – 17.55

Dz. 52  Warsztaty teatralne 11-13 lat (Chili)

18.00 – 18.45
18.50 - 19.35

 

Dz. 53   Warsztaty teatralne dla początkujących 6-7 lat

16.30 – 17.15

 

Dz. 54 Warsztaty teatralneTeatr Prawdziwych Mężczyzn” 7-10 lat

17.25 – 18.10
18.15 - 19.00

Dz. 55
Teatr dziecięcy
5 zł       13-16 lat

16.30 – 17.15
17.20 - 18.05

 



Pracownia teatralno-medialna – nauczyciel: Urszula Bednarczyk

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

 

 

 

Dz. 56

Warsztaty medialne – film animowany 10-14 lat

16.30 - 17.15                                   17.20 - 18.05

Dz. 57

Teatr młodzieżowy- „Charaktery” 12-15 lat

17.00 – 17.45
17.50 - 18.35

Pracownia teatralno-medialna – nauczyciel: Dominika Trykacz

Poniedziałek

Wtorek

Środa 

Czwartek

Piątek

Dz. 58
Zajęcia stałe
- Grupa Inicjatyw młodzieżowych Samorząd PMDK 14-18 lat

16.10 – 16.55
17.00 – 17.45
17.50 – 18.35

 

Dz . 59 Warsztaty reporterskie 12-18 lat          

15.30 - 16.15
16.20 – 17.05

17.10 – 17.55
18.00 – 18.45

 

Dz. 60
Warsztaty teatralne
 7-10 lat    

                                

15.20 – 16.05

16.10 - 16.55