Rekrutacja 2018-2019


rekrutacja2018Szanowni Rodzice i Wychowankowie!

Ogłaszamy rekrutację na wolne miejsca w stałych formach zajęć edukacyjnych w PMDK w Lubartowie w roku szkolnym 2018-2019

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy złożyć wypełniony wniosek od 7 maja do 1 czerwca w godzinach 14.00 - 18.00 w siedzibie PMDK w Lubartowie, ul. Szaniawskiego 64 IIp.

Formularze wniosków dostępne są w sekretariacie PMDK oraz na naszej stronie pod poniższym linkiem: 

POBIERZ WNIOSEK I DOKUMENTY DO WYPEŁNIENIA

Pozostałe informacje : rozkład i charakterystyka stałych form zajęć, instrukcja, terminy i kryteria dostępne są poniżej oraz w dziale O NAS - PLIKI DO POBRANIA.

 

 

Wszystkim zainteresowanym zapisaniem dzieci na zajęcia przypominamy, że PMDK jest placówką wychowania pozaszkolnego, w której oprócz zajęć stałych prowadzona jest działalność wychowawcza i animacyjna. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie w przyszłości byli wartościowymi, dobrymi ludźmi i świadomymi odbiorcami kultury. Oznacza to, że każdy uczestnik zajęć stałych w PMDK będzie miał okazję wzięcia udziału w imprezach artystycznych – jako wykonawca i widz, weźmie udział konkursach oraz wycieczkach. Będzie to wymagało czasami poświęcenia czasu i dodatkowego zaangażowania, ale te niezwykłe wydarzenia znacząco wpływają na jakość i skuteczność edukacji i wychowania w PMDK.