NAGRODY I WYRÓŻNIENIA w XIV POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM  "OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2012"

KATEGORIA WIEKOWA: KL 0-III

NAGRODY


1. Hania Kostyła, 6 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
2. Łukasz Gaweł, kl.0, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
3. Natalia Strońska, kl. III /lat 10/, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga
Tarasiuk
4. Marika Niedobit, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga Tarasiuk
5. Iga Ćwiklińska, kl. I, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
6. Paulina Mitura, lat 8, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l Barbara Zabielska
7. Magdalena Czajka, lat 8, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l Barbara Zabielska


WYRÓŻNIENIA


1. Julia Wiśniewska, kl. II /lat 10/, Szkoła Podstawowa w Starym Uścimowie, n-l Maria Pikuła – Sowa
2. Magdalena Kaznowska, kl. II /lat 8/, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l Barbara Zabielska
3. Katarzyna Sidor, kl. I /lat 7/, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Danuta Białek
4. Martyna Golik, lat 6, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
5. Amelia Krupa, kl. II, SP Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
6. Magdalena Skowronek, kl.II / lat 11/, Szkoła Podstawowa w Starym Uścimowie, n-l Maria Pikuła – Sowa
7. Rafał Chołody, kl. III /lat 10/ Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga Tarasiuk
8. Monika Kowalska, kl. I SP, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
9. Klaudia Żelazek, kl. II /lat 8/, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l Barbara Zabielska

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI


NAGRODY


1. Zuzanna Rudzińska, kl. V, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
2. Rafał Sugier, kl. V, Zespół Szkół w Kamionce, n-l Danuta Małyska


WYRÓŻNIENIA


1. Gabriela Serenda, kl. V /lat 11/, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, n-l Anna Dudziak, Dorota Misiarz
2. Wiktoria Gałązka, kl. V, Zespół Szkół w Przytocznie, n-l Beata Zwolińska
3. Milena Grzesiak, kl. IV, Zespół Szkół w Rudnie, n-l Hanna Korzeniowska
4. Katarzyna Guz, kl. VI, Zespół Szkół w Poizdowie, n-l Maria Anysiewicz
5. Dominika Małyska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Annoborze, n-l Agnieszka Małyska
6. Patrycja Duda, kl. IV, Zespół Szkół w Rudnie, n-l Hanna Korzeniowska
7. Natalia Włosek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej, n-l Agnieszka Chudziak
8. Sylwia Osiak, kl. V, Zespół Szkół w Poizdowie, n-l Maria Anysiewicz
9. Patrycja Kowalska, kl. IV, Zespół Szkół w Rudnie, n-l Hanna Korzeniowska


KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJA


NAGRODY


10. Lidia Różyk, KL. I Gim., Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
11. Patrycja Szczepańska, kl. III gim, Zespół Szkół w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
12. Anna Romanek, kl. I gim, Gimnazjum nr 2 w Lubartowie, n-l Edyta Kosik


WYRÓŻNIENIA


1. Wiktoria Karczmarz, kl. I gim /13 lat/ Gimnazjum w Ostrówku, n-l Ewa Jaroszyńska
2. Joanna Banaś, kl. III gim /15 lat/, Gimnazjum w Ostrówku, n-l Ewa Jaroszyńska

KATEGORIA: SZOPKI


NAGRODY


1. Michalina Tomaszewska, SP w Sernikach, n-l Amalia Romanowska
2. Aleksandra Reszko, kl. III, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
3. Karolina Brygoła, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
4. Roksana Bogusz,kl. III, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
5. Nagroda zbiorowa- Świetlica Szkolna /18 osób/, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Barbara Barszczyk
6. Bartek Jukowski, kl. VI, Sp w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
7. Nagroda Zbiorowa, Klasa III integracyjna, /17 osób/, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Jolanta Antos, Magdalena Bałchan


WYRÓŻNIENIA


1. Dominika Sabat, kl. III, SP w Ostrówku, n-l Marzena Podstawka-Skubisz
2. Norbert Szczepaniak, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
3. Dominika Furtak, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
4. Oliwia Kula, kl. V, ZS w Rudnie, n-l Hanna Korzeniowska
5. Kamila Budzyńska, kl. VI, SP w Łucce, n-l Beata Sokołowska- Kosik
6. Mateusz Woźniak, kl. V, SP w Sernikach, n-l Amalia Romanowska
7. Adriana Osiak, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l Jolanta Czechowska
8. Krzysztof Włosek, kl. II, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
9. Inga Łuczkowska, kl. IV, SP nr 3 w Lubartowie
10. Weronika Marzec, kl. VI, SP w Woli Sernickiej, n-l Magdalena Bednarczyk
11. Klaudia Buss, kl. IV, SP w Wólce Rokickiej, n-l Agnieszka Chudziak
12. Karolina Ławecka, kl. III, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
13. Artur Sidor, kl. VI, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor
14. Mateusz Jewuła, kl. III, SP w Ostrówku, n-l Marzena Podstawka-Skubisz
15. Dawid Nieznaj, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak