UWAGA!

Wszystkich laureatów konkursu serdecznie zapraszamy na galę wręczenia nagród , która odbędzie się 17 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie - siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Słowackiego 8.

Protokół

Z dnia 4 grudnia 2019 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej

 

XXI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2019

 

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

  • Cezary Misiurski – plastyk, absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie.
  • Br. Paweł Działa OFM Cap – kapłan i duszpasterz młodzieży w kościele pw. św . Wawrzyńca Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie, katecheta w ZS nr 2 w Lubartowie, wiceprezes Stowarzyszenia „Alwernia”.
  • Natalia Tarasiuk – studentka 5. roku Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (kierunek: grafika).

 

 

 

Po zapoznaniu się z 417 pracami plastycznymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY PRZEDSZKOLNE

 

NAGRODY

 

1.Antonina Zmysłowska, Przedszkole Miejskie nr 2, n-l: Łyszcz Anna

2.Igor Bałchan, Przedszkole Miejskie nr 1, n-l: Marczuk Urszula, Namiota Anna

3.Julia Racka, Przedszkole Miejskie nr 4, n-l: Korzan Magdalena

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Mikołaj Pietrzela, Szkoła Podstawowa w Brzezinach, n-l: Michalik Joanna

2.Marianna Woźniak, Szkoła Podstawowa w Brzezinach, n-l: Puchała Paulina

3.Karolina Czarnecka, Przedszkole Miejskie nr 1, n-l: Góźdź Jolanta, Polak Małgorzata

4.Alicja Jeżewska, Przedszkole Miejskie nr 2, n-l: Poznańska Renata

5.Bartosz Budzyński, Przedszkole Miejskie nr 1, n-l: Jemielniak Anna, Rydzewska Edyta

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

 

NAGRODY

 

1.Julia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 4, n-l : Jolanta Antos

2.Wojciech Pożarowszczyk, Dom Kultury w Kocku, n-l: Maria Myrosznyczenko

3.Kacper Rusinek, Szkoła Podstawowa nr 1, n-l: Modesta Szczęsna

4.Karol Sobich, Szkoła Podstawowa nr 1,n-l: Renata Stawinoga

5.Julia Różniewska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, n-l: Edyta Weremczuk

6.Zuzia Gołębiowska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, n-l: Edyta Weremczuk

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Martyna Mazur, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Barbara Zabielska

2.Zuzanna Ziniuk, Szkoła Podstawowa nr 1, n-l: Renata Stawinoga

3.Milena Ochalska, Szkoła Podstawowa nr 4, n-l: Anna Muzyka, Magdalena Bałchan

4.Marcjanna Reszka, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Barbara Zabielska

5.Dawid Fijałek, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Barbara Zabielska

6.Maja Borysowska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, n-l: Edyta Weremczuk

7.Hubert Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1, n-l: Renata Stawinoga

8.Aleksandra Puszkarska, Szkoła Podstawowa nr 1, n-l: Renata Stawinoga

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

 

NAGRODY

 

1.Zuzanna Puchacz, Szkoła Podstawowa nr 1, n-l: Agnieszka Bartoń

2.Blanka Bronisz, Szkoła Podstawowa w Brzezinach, n-l: Katarzyna Ogrodowska

3.Aleksandra Goral, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Elżbieta Krakowiak

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Maciej Misztal, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, n-l: Edyta Weremczuk

2.Kamil Marciniak, Szkoła Podstawowa nr 4, n-l: Anna Dudziak

3.Amelia Skubisz, Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej, n-l: Magdalena Bednarczyk

4.Maciej Jasiński, Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Elżbieta Krakowiak

 

5.Julia Karabela, Szkoła Podstawowa w Rudnie

6.Izabela Tołubińska, Szkoła Podstawowa w Brzostówce, n-l: Iwona Grondek

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII - VIII

 

NAGRODY

 

1.Miłosz Szczepaniak, Szkoła Podstawowa w Łucce

2.Karolina Wiszniewska, Dom Kultury w Kocku, n-l: Maria Myrosznyczenko

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Kornelia Serwatko-Pawelec , Szkoła Podstawowa w Kocku, n-l: Elżbieta Krakowiak

 

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne

 

NAGRODY

 

1.Natalia Puchała, Szkoła Podstawowa nr 4, n-l: Anna Dudziak

2.Aleksandra Salomon, Szkoła Podstawowa w Samoklęskach, n-l: Beata Małyska

3.Małgorzata Janczak, Szkoła Podstawowa w Sernikach, n-l: Wioletta Gągoł

4.Mikołaj Cybul, Szkoła Podstawowa w Przytocznie, n-l: Ewa Czajka

5.Karolina Walewska, Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej, n-l: Sylwia Osik-Mazurek

6.Wikoria Cybul, Szkoła Podstawowa w Annoborze, n-l: Paweł Urban

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Bartłomiej Lalak, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie, n-l: Maryla Gadzała

2.Iga Pszczoła, Szkoła Podstawowa w Łucce, n-l: Violetta Pucek

3.Oliwia Woźniak, Szkoła Podstawowa w Łucce, n-l: Agata Szlachta

4.Jakub Dziewulski, powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, n-l: Edyta Weremczuk

5.Igor Miciuła, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim, n-l: Bożena Jośko

 

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

 

NAGRODY

 

1.Natalia Stelmach, Patrycja Sobijanek, Szkoła Podstawowa w Dębicy, n-l: Barbara Rola

2.Klasa I a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, n-l: Ewa Czech, Gabriela Rogala, Maria Szurek

 

WYRÓŻNIENIA

 

1.Filip Ślisz, Paweł Siwek, Zespół Szkół w Kamionce, n-l: Agnieszka Kozieł

2.Paulina Florek, Dominik Szczepanik, Dominik Wójcik, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju, n-l: Grzegorz Parol

 

Ponadto Dyrektor PMDK Jolanta Tomasiewicz przyznała Nagrodę Specjalną dla:

 

Hanny Świderskiej, kl. V, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała

 

Wszystkich laureatów konkursu - nagrodzonych, wyróżnionych oraz ich opiekunów zapraszamy na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się 17 grudnia (wtorek) o godz. 12.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków - siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8.