Zapraszamy laureatów na uroczyste podsumowanie VI edycji Wojewódzkiego Konkursu ZAWÓD: REPORTER, które odbędzie się w dniu 14 grudnia, o godz. 11-tej w Sali Rycerskiej w Pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Lubartowskiego) przy ul. Słowackiego 8 Lubartowskiego.

            (Uprzejmie informujemy, że nie wysyłamy nagród rzeczowych.)

 Laureaci VI edycji  Wojewódzkiego Konkursu na reportaż i Fotoreportaż  „ZAWÓD: REPORTER”

kategoria  literacka

 
Szkoły gimnazjalne:


WYRÓŻNIENIA:

  • Jakub Smolak – za reportaż „Życie na Kaprysowej – trzy ujęcia” (Gimnazjum Nr 5 w Lublinie)
  • Patrycja Siedlecka – za reportaż „Okruchy wspomnień” (Gimnazjum Nr 18 w Lublinie)
  • Aleksandra Mazurek – za reportaż „Wytrwale do sukcesu” (Gimnazjum Nr 2 w Lubartowie)     

 
Szkoły ponadgimnazjalne:


GRAND PRIX

  •  Aleksandra Hus – za reportaż „Syndrom pierwszej linii” (Prywatne LO im.. I.J. Paderewskiego w Lublinie)


WYRÓŻNIENIA:

  • Aleksandra Beczek – za reportaż „Pokolenie X” ( IV LO w Łukowie)
  • Katarzyna Podgórska – za reportaż „Pora umierać?” ( Zespół Szkół Nr 2 w Milejowie)
  • Elżbieta Pawelec – za reportaż „Granica” (II LO  w Lubartowie)
  • Iga Karpińska – za reportaż „Natalia i jej rodzice dziękują!”  (I LO w Białej Podlaskiej)

                        
Kategoria fotograficzna:

 
FOTOREPORTAŻ:


WYRÓŻNIENIE  

  • Karolina Filipowicz  za fotoreportaż „Poezja uczuć” (Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie)

 

ZDJĘCIA POJEDYNCZE:


NAGRODY:

  •  I nagroda – Katarzyna Szcześniak – za zdjęcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (IV LO w Łukowie)
  • II nagroda – Mateusz Furtas – za zdjęcie nr 1 „W Kazimierzu straszy” (Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach)
  • III nagroda – Monika Czerska – za zdjęcie „Przytulisko dla zwierząt” (Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach)


WYRÓŻNIENIA:

  • Milena Warszawska – za zdjęcie „Trema” (Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie)
  • Joanna Bartoń – za zdjęcie „Artystyczny zawrót głowy” (Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
  • Aneta Urban – za zdjęcie nr 3 z cyklu „Radość ze zwycięstwa” (MDK „Pod Akacją” w Lublinie)
  • Alicja Sobstyl – za zdjęcie nr 3 z cyklu „Różne oblicza jazdy konnej” (MDK „Pod Akacją” w Lublinie)
  • Magdalena Solarz – za zdjęcie nr 1 z cyklu „Maskarada”  (II LO w Chełmie)
  • Bartłomiej Łukowiec – za zdjęcie „Kurz, brud i emocje” (II LO w Chełmie)
  • Karolina Prus – za zdjęcia nr 3 i 4 z cyklu „Psisko(k)” (II LO w Chełmie)
  • Katarzyna Szcześniak – za zdjęcie nr 2 z cyklu „”Droga, którą idę nie wybiera łatwych lat” (IV LO w Łukowie)
  • Monika Czerska – za zdjęcie „Adopcja psa” (Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach)