1. XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam", organizator: PMDK w Lubartowie, zasięg: powiatowy, 2.11.2020  

KATEGORIA KLASY I-III

NAGRODY:

  • MARCEL PRZYBYSZ- PMDK. N-l E. Weremczuk
  • KATARZYNA KOZICKA- PMDK, n-l I.Dybała
  • ZUZANNA GOŁĘBIOWSKA, PMDK, n-l E. Weremczuk

WYRÓŻNIENIA:

  • MAJA ŚCIBIORSKA- PMDK, n-l K. Grabowska-Pytka
  • WERONIKA AFTYKA- PMDK, n-l I. Dybała
  • ZOFIA WIĄCEK- PMDK, n-l E. Weremczuk

KATEGORIA KLASY IV-VI

NAGRODY:

  • DAWID ZALEWSKI – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • ANTONINA ABRAMIUK – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA

    • ZUZANNA MARZĘDA – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
    • JAGODA SZCZYGIEŁ– PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
    • EWA SZYMAK- PMDK w Lubartowie, n-l I. Dybała

KATEGORIA KLASY VII- VIII

NAGRODY:

  • AMELIA ZDUNEK– PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA:

  • MACIEJ MISZTAL- PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

KONKURS FOTOGRAFICZNY

NAGRODY:   Julita Bogusz ( kat. LO)  i Agata Bordzoł (kat. kl. V- VIII) (opiekun: Urszula Bednarczyk)

 2. XX Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - nasz papież” , organizator: SP nr 4 w Lubartowie

NAGRODY: Aleksandra Kozak, Zuzanna Marzęda, Amelia Zdunek (opiekun: Edyta Weremczuk), Zuzanna Długosz, Krystian Kozak, Antoni Misiura, Kornelia Ryszkowska, Zuzanna Bocian, Kuba Kuśmirek, Ewa  Szymak, Alicja Sztuk  (opiekun: Izabella Dybała).  

3. IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ - Weronika Marciniak, Karolina Szczygieł oraz Paulina Gil, opiekun : Edyta Weremczuk

  

4.  XXII Powiatowy Konkurs Literacki "Opowieści wigilijne",  organizator: PMDK w Lubartowie, zasięg: powiatowy, 14.12.2020 

NAGRODY

  • Karolina Czarnecka, kl. 0, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

  • Klara Danił, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Marta Mierzwińska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Zuzanna Gołębiowska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA

  • Zofia Wiącek, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Magdalena Staszewska, kl.I, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODA- Zuzanna Puchacz, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIE - Maja Kwiatkowska, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII – VIII

NAGRODY

  • Amelia Zdunek, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Julia Szalast, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA

  • Alicja Fil, kl. VIII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Maciej Misztal, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dobra kultury UNESCO- Architektura w Polsce"  (organizator: MDK w Zamościu, zasięg - ogólnopolski) grudzień 2020

  • kwalifikacja do wystawy pokonkursowej - Maja Dejko, opiekun: Edyta Weremczuk 

6. XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Julii Hartwig" pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: MDK "Pod Akacją"w Lublinie, zsieg - ogólnoposloi), 15 03.2021 r.

  • NAGRODA - Monika Mierzwińska, opiekun: Edyta Weremczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ - Hanna Kostyła, opiekun: Edyta Weremczuk

7. VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Pejzaże Mistyczne - Architektura Lublina i okolic" pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Lublin( organizator: Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie, zasieg: miedzynarodowy) 18.03.2021r.

  • I nagroda w kategorii klas IV – VIII - Nikola Woch, opiekun: Edyta Weremczuk

8. Wojewódzki Integracyjny Konkurs Plastyczny  "Nadwieprzańskie koloryty - pod śnieżną pierzyną" pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Wójta Gminy Milejów, (organizator: GOK w Milejowie, zasię: wojewódzki), 26.03.2021

  • I miejsce - Amelia Zdunek, opiekun: Edyta Weremczuk
  • III miejsce - Izabela Tołubińska, opiekun: Edyta Weremczuk
  • wyróżneinie - Oliwia Wojdat, Amelia Woźniak, Dagmara Podleśna, opiekun: Edyta Weremczuk

9. Konkurs Fotograficzny „Lubartów w wiosennym kadrze”(organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: powiatowy). 18.05.2021

  • III miejsce-  Natalia Matyjaszczyk, opiekun: Urszula Bednarczyk
  • wyróżnienie - Agata Bordzoł, opiekun: Urszula Bednarczyk

10. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2021 (organizator: Pałac Młodzieży w Koszalinie, zasieg ogólnopolski), 26-27.03.2021

  • kwalifikacja do II etapu konkursu - Julita Bogusz, opiekun: Urszula Bednarczyk
  • kwalifikacja do II etapu konkursu - Agata Bordzoł, opiekun: Urszula Bednarczyk
  • kwalifikacja do II etapu konkursu  - Igor Iwan, opiekun: Urszula Bednarczyk

11. 22. edycja Konkursu Plastycznego "Malujemy pastelami" (organizator: Tarnobrzeski Dom Kultury, zasieg  - województwa podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie) 29.04.2021

  • Nagroda w kat. 13-15 lat - Karolina Szczygieł, opiekun: Edyta Weremczuk

12. 21. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu" (organizator:  MDK w Pabianicach, zasięg ogólnopolski), 17.05.2021

  • nagroda - Marcin Matyjaszczyk, opiekun: Izabella Dybała
  • wyróżnienie - Miłosz Samolej, Jakub Kuśmirek, opiekun: Izabella Dybała

13. VI Ogólnopolskie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży "Drukarnia Wyobraźni ", (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, zasięg ogólnopolski), 26.04.2021

  • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Julia Różniewska, Martyna Pożarowszczyk, Izabela Tołubińska, Roksana Wrzos, Klaudia Bronisz, Emil Malessa, opiekun: Edyta Weremczuk

14. Absolwenci PMDK w Lubartowie, którzy dostali się do szkół artystycznych:

  • Anna Klajda oraz Amelia Budzyńska (opiekun: Edyta Weremczuk) - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie