• Wojewódzki Festiwal "Muzyka Dawna W Lublinie", Lublin , I miejsce dla Schola Cantorum Lubartoviensis
  • Festiwal Kolęd w Puławach (wojewódzka): I nagroda w kategorii zespoły wokalne dla Schola Cantorum Lubartoviensis
  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje i Obyczaje Wielkanocne” Skierbieszów 2006 – nagroda dla Ady Kardasz, wyróżnienie dla Bartka Rodaka
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne 2005” – nagroda dla Anny Matuszak, Ady Kardasz, Anny Kędziory, wyróżnienie dla Mateusza Tabały, Dominiki Soszki, Mateusza Tomasiaka, Niny Marczuk, Julii Romańskiej, Michała Najdy
  • XV Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci I Młodzieży, Toruń 2006 - wychowankowie MDK, których prace zakwalifikowano na wystawę pokonkursową: Mikołaj Zegar, Alina Augustyniak, Monika Małyska, Martyna Okoń
  • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2006" - wyróżnienie dla Natalii Lasoń, na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace Martyny Nieliwodzkiej, Anny Kędziory, Klaudii Jedut
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno Literacki "Opowieści Wigilijne" - wyróżnienia otrzymały :Magda Twardzisz, Ada Kardasz, wyróżnienie specjalne: Gabrysia Syta
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci gdzie mieszkam” Lubartów 2006 – nagroda dla Natalii Lasoń, Anny Kędziory, wyróżnienie dla Ady Pietrukaniec i Anny Urban
  • „Po Drugiej Stronie Lustra” – konkurs organizowany przez 7 drużynę harcerską „Przebudzenie” Lubartów 2006 – I nagroda dla Ady Kardasz, II nagroda dla Małgosi Najdy, III nagroda dla Oli Kardasz, wyróżnienie dla Karola Jurasińskiego, Justyny Wójcik, Mileny Tołubińskiej
  • Konkurs Profilaktyczny „Ocalić Marzenia” – nagroda dla Anny Kędziory, wyróżnienie dla Jarka Urbana i Mikołaja Zegara
  • „Środowisko, w którym żyję”, konkurs plastyczny organizowany przez Związek Gmin, Lubartów 2005 – wyróżnienie dla Bartka Suski I Michała Najdy
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach: nagrody: I Miejsce dla Moniki Ciołek kat. gimnazjum, II miejsce dla Pauliny Majewskiej kat. gimnazjum, I miejsce dla zespołu wokalnego „Bez Reszty”, II miejsce dla Mileny Majewskiej, III miejsce dla Sylwii Łabędź;
  • VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka”: "Złote Chrabąszcze” dla Pauliny Majewskiej i Karoliny Polak w kat. gimnazjum, wyróżnienie dla zespołu wokalnego „Okruszek”
  • Wojewódzki Konkurs Piosenki „Nałęczowski Słowik” w Nałęczowie: „Złoty Słowik” dla Moniki Ciołek w kat. gimnazjum, „Srebrny Słowik” dla Trio Wokalnego „Bez Reszty”
  • VI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci „Moja Rodzina”: zakwalifikowanie prac do wystawy- Karolina Krupa, Ola Tatarczak, Ania Antos
  • Festiwal Piosenki Dziecięcej „Okuninka 2006” . Nagrody: Złota Łódka w kat. I dla Mileny Majewskiej, Srebrna Łódka w kat. III dla Pauliny Majewskiej

 

  • IX Festiwal Teatrów Szkolnych „Maska 2005” w Chełmie (makroregion): Teatr „Trupa” - I nagroda w kategorii mała forma teatralna, Piotr Jęczara - II nagroda w kategorii recytacja
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap powiatowy w Ostrowie Lubelskim: teatrzyk dziecięcy „Sznurowadło”- wyróżnienie
  • „Powiatowy Przegląd Śpiewających Dzieci” Jeziorzany 2005: Milena Majewska - I miejsce w I kategorii wiekowej, Sylwia Łabędź - I miejsce w II kategorii wiekowej, Jakub Kopryk - II miejsce w II kategorii wiekowej, Monika Ciołek - II miejsce w III kategorii wiekowej, Małgorzata Gałązka - III miejsce w III kategorii wiekowej, Paulina Majewska - I miejsce w II kategorii wiekowej
  • II etap eliminacji do X Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Janowie Lubelskim: Milena Majewska, Paulina Majewska - nominacje do finału ogólnopolskiego.
  • VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka” w Lubartowie: Milena Majewska - „Złoty Chrabąszcz” - puchar Kuratora Oświaty, Sylwia Łabędź – wyróżnienie, Emilia Osik - „Srebrny Chrabąszcz”
  • II Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal „Skowroneczek” w Nowym Sączu: Paulina Majewska - I nagroda, Milena Majewska - II nagroda
  • IV Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju” (wojewódzka): Teatr „Trupa” - III miejsce, Piotr Jęczara - nagroda aktorska
  • „Scena Młodych 2005” w Lublinie, Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej „Wyśpiewać Poezję”: Piotr Jęczara - II nagroda, Lidia Luniak - wyróżnienie, Grażyna Grymuza - wyróżnienie instruktorskie
  • XI Festiwal Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej „Białe 2005” w Okunince: Sylwia Łabędź - III nagroda, Milena Majewska - I nagroda
  • VII Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Opowieści Wigilijne 2005” - nagrody: Anna Matuszak, Ada Kardasz, Anna Kędziora Mateusz Tabała, Dominika Soszka, Mateusz Tomasiak, wyróżnienia: Nina Marczuk, Julia Romańska, Michał Najda, wyróżnienie instruktorskie: Edyta Weremczuk
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Środowisko w którym żyję” organizowany przez Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej: wyróżnienia dla Bartka Suski i Michała Najdy
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ocalić marzenia”: nagroda dla Anny Kędziory, wyróżnienie dla Jarka Urbana i Mikołaja Zegara;
  • Wojewódzki Konkurs Instrumentalny w Lublinie: udział Joanny Zbiciak

  • Otwarty Turniej Break Dance B-Boy Sesion 2003 w Niemcach: Marcin Grymuza- III Miejsce W Kategorii Break Dance Solo.
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki „Opowieści Wigilijne”: Natalia Konowałek- nagroda, Natalia Wiatrak- wyróżnienie, nagroda, Dawid Kowalski- nagroda, Filip Paśnik- wyróżnienie, Monika Dudek- nagroda Aneta Lipińska- nagroda.
  • Ogólnopolski Festiwal Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”: wyróżnienie dla Rafała Komara
  • IV Powiatowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: wyróżnienie dla Anny Kędziory
  • XXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych: Teatr Trupa - wyróżnienie
  • Scena Młodych 2003, kategoria: piosenka aktorska i poezja śpiewana: II nagroda dla Agaty Domańskiej
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów i Zespołów Instrumentalnych, „Poniatowa Corcertans”: I nagroda instruktorska
  • Konkurs Muzyczny w Lublinie: Trio Wokalne - wyróżnienie
  • Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”, Jeziorzany: wyróżnienie dla Kasi Olek
  • IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wielka Majówka”: Trio Wokalne- Srebrny Chrabąszcz Kasia Olek- wyróżnienie i nominacja do festiwalu „Nałęczowski Słowik”
  • XII Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Lubartowa: „Efekt”- wyróżnienie, „Nash Squad”- Puchar Uśmiechu
  • Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „Nałęczowski Słowik”: Diana Zbita –wyróżnienie
  • Festiwal Piosenki Dziecięcej w Okunince: III Miejsce - „Brązowa Łódka” dla Kasi Olek

 

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. J. Czechowicza- eliminacje Lublin: Monika Dybała - nagroda
  • Koncert Laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. J.Czechowicza w Lublinie: Monika Dybała – wyróżnienie
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kurtyna w górę” w Lublinie: Dawid Strachowski – nagroda, Marcin Weremczuk – wyróżnienie, Kardasz – wyróżnienie, Weronika Weremczuk – wyróżnienie, Marcin Kożuchowski – wyróżnienie, Anna Kędziora - nagroda I stopnia, Jarosław Czarnecki - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - etap powiatowy w Ostrowie Lubelskim: Teatr Demon - nagroda
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 w Lublinie; Teatr Trupa - III Nagroda
  • V Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Pokażę Ci Gdzie Mieszkam”: Anna Kędziora - Nagroda Filip Paśnik - I Nagroda Damian Oleszkiewicz - Wyróżnienie
  • I Międzynarodowy Festiwal Teatrów Szkolnych w Chełmie; Teatr Trupa - III nagroda, Anna Furtak - I nagroda Lidia Luniak - I nagroda
  • V Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej Wielka Majówka”: Zespół Wokalny - I nagroda, Jakub Kopryk - I nagroda, Sylwia Łabędź - II nagroda, Paulina Majewska - wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Scena Młodych 2004 - kategoria poezja śpiewana i piosenka autorska: Anna Furtak - III nagroda, Lidia Luniak - III nagroda
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej w Jeziorzanach: Blanka Różyk - wyróżnienie
  • VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - eliminacje wojewódzkie Lublin: Monika Dybała – wyróżnienie, Piotr Jęczara - I nagroda
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Skowroneczek” w Nowym Sączu: duet wokalny Jakub i Kasia - wyróżnienie I nagroda jury dziecięcego
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki - Muzeum Zamoyskich w Kozłówce: Dawid Kowalski, Marlena Szymankiewicz, Dawid Strachowski, Paweł Gniadzik, Józef Krówczyński, Natalia Konowałek- wyróżnienie zbiorowe, Anna Oleszkiewicz - wyróżnienie Agata Borzęcka - I nagroda, Ola Sowa – wyróżnienie

 

  • XXIII Biesiada Teatralna Horyniec Zdrój: Srebrny Róg Myśliwski Króla Jana dla Teatru "Trupa", nagrody specjalne za kreacje aktorskie dla Iwony Sitkowskiej i Tomasza Roli, wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Edycja Sceny Młodych, Lublin: I nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, wyróżnienie za reżyserię dla pani Jolanty Tomasiewicz
  • XXV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych: III nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, nagroda młodzieżowego jury dla Teatru "Trupa", wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie za kreację aktorską ala Marty Burzyńskiej
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Puławach: Teatr Demon laureatem Festiwalu Najciekawszych Widowisk
  • I Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju: wyróżnienie dla Teatru "Demon", I nagroda młodzieżowego jury dla pani Doroty Kościuczyk - instruktora zespołu teatralnego "Demon"
  • XI Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa: wyróżnienie dla zespołu "Nash Squad"