• XXIII Biesiada Teatralna Horyniec Zdrój: Srebrny Róg Myśliwski Króla Jana dla Teatru "Trupa", nagrody specjalne za kreacje aktorskie dla Iwony Sitkowskiej i Tomasza Roli, wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Edycja Sceny Młodych, Lublin: I nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, wyróżnienie za reżyserię dla pani Jolanty Tomasiewicz
  • XXV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych: III nagroda dla Teatru "Trupa", wyróżnienie za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej, nagroda młodzieżowego jury dla Teatru "Trupa", wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie za kreację aktorską ala Marty Burzyńskiej
  • Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Puławach: Teatr Demon laureatem Festiwalu Najciekawszych Widowisk
  • I Dni i Wieczory Teatralne i Kabaretowe w Firleju: wyróżnienie dla Teatru "Demon", I nagroda młodzieżowego jury dla pani Doroty Kościuczyk - instruktora zespołu teatralnego "Demon"
  • XI Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa: wyróżnienie dla zespołu "Nash Squad"

 

  • XXIII Edycja Sceny Młodych, Lublin (kategoria: młody teatr): wyróżnienie dla Teatru "Widmo", wyróżnienie dla Teatru "Trupa", (kategoria: poezja śpiewana), III nagroda dla Sekstetu Wokalnego, wyróżnienie instruktorskie dla p. Grażyny Grymuzy
  • XXIV Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa" wyróżnienie za muzykę do spektaklu dla p. Grażyny Grymuzy, nagroda indywidualna za kreację aktorską dla Iwony Sitkowskiej
  • X Jubileuszowe Ogólnopolskie Forum Teatrów Szkolnych w Poznaniu, nagroda Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"

  • XXI Edycja Sceny Młodych, Lublin: nagroda główna dla Teatrzyku Dziecięcego "Sznurowadło"
  • Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla zespołu tańca współczesnego "Zez II", puchar Kuratora Oświaty dla solistki Anny Furtak, puchar Kuratora Oświaty dla Tercetu Wokalnego "Bum", puchar Kuratora Oświaty dla duetu wokalno-instrumentalnego
  • X Płocki Kramik Teatrzyków Dziecięcych, Heca `99: nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • XXXII Turniej Poezji Dziecięcej, Lublin: wyróżnienie dla Teatru "Sznurowadło"

  • XXIII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych, Lublin: puchar Kuratora Oświaty dla Teatru "Trupa"
  • XXII Edycja Sceny Młodych, Lublin: II nagroda dla Teatru "Trupa": nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów I Zespołów Instrumentalnych, Poniatowa: II miejsce dla zespołu gitarowego
  • I Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej "Wielka Majówka", Lubartów: Brązowy Chrabąszcz dla Anny Wolińskiej
  • I Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dziecięcej "Matka, mama, mamusia" w Gorzowie Wielkopolskim: nagroda dla Moniki Hazan, nagroda dla Pauliny Wolniak
  • Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Szczebrzeszyn (kategoria break - dance): I miejsce dla Mariusza Waśkowicza

  • Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych w Lublinie: puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty dla duetu wokalno - instrumentalnego (Marta Szczygieł I Mariusz Grzyb)
  • XX edycja Sceny Młodych, Lublin (kategoria: młody teatr): wyróżnienie dla Teatru Trupa, wyróżnienie indywidualne za kreację aktorską dla Alberta Osika, nagroda instruktorska dla p. Jolanty Tomasiewicz, (kategoria: teatrzyki dziecięce): nagroda dla teatrzyku dziecięcego "Sznurowadło" (kategoria: taniec współczesny): wyróżnienie dla zespołu tańca współczesnego "Zez”
  • II Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych, Lublin: puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty dla Teatru Satyrycznego "Trupa"
  • XXXI Turniej Poezji Dziecięcej w Lublinie (kategoria: teatry dziecięce): nagroda Lubelskiego Kuratora Oświaty dla Teatrzyku "Sznurowadło"
  • XIX Festiwal Teatrów Dziecięcych w Krośnie, Puchar Uśmiechu Dla Teatru "Sznurowadło" nagroda główna - Berło Króla Błystka za reżyserię dla p. Jolanty Tomasiewicz
  • III Wojewódzki Konkurs Grafika `98, 3 nagrody I,  5 wyróżnień dla uczestników zajęć plastycznych MDK