TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ STAŁYCH PMDK W LUBARTOWIE NA ROK SZKOLNY 2020-2021

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

Czwartek

Piątek

PRACOWNIA MUZYCZNA nauczyciel: Anna Kozak

Dz.1
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
6-9 lat I grupa

15.30 – 16.15                          16.20 – 17.05

Dz.2
Zespół wokalny (reprezentacyjny)
       

17.10 – 17.55

 

 



Dz.3
Warsztaty instrumentalne
6-10 lat
gr. I rok

15.10 – 15.55
16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

 


Dz.4
Warsztaty instrumentalne 
10-13 lat
gr. II rok

 

17.40 – 18.25
18.30 – 19.15

                        

Dz.2
Zespół wokalny (reprezentacyjny)
       


15.40 – 16.25

 

Dz.5
Warsztaty umuzykalniające dla początkujących
5-6 latki

 

16.30 – 17.15

Dz.6
Warsztaty wokalne                
9-12 lat I grupa

16.00 - 16.45                                16.50 – 17.35


Dz.7
Warsztaty wokalne
                      9-12 lat II grupa

17.40 – 18.25                           18.30 – 19.15

 

Dz.8
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
6-9 lat II grupa

 

15.30 – 16.15                         16.20 – 17.05

 

Dz.9
Warsztaty wokalne     
12-15 lat

 

17.10 – 17.55                            18.00 – 18.45

PRACOWNIA MUZYCZNA nauczyciel: Grażyna Grymuza

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODACZWARTEK

PIĄTEK

Dz.10
Warsztaty wokalne        
9-12 lat

16.00 - 16.45
16.50 – 17.35


Dz.11
Warsztaty wokalne           
12-14 lat                            

17.40 – 18.25
18.30 – 19.15

 



Dz.12
Warsztaty wokalne            
14-18 lat

15.00 - 15.45
15.50 – 16.35


 Dz.13
Zespół wokalny                        

16.40 – 17.25
17.30 – 18.15                   18.20 – 19.05

PRACOWNIA TANECZNA nauczyciel: Jolanta Grabowska

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Dz.14
Warsztaty taneczne III

16.30 - 17.15
17.20 - 18.05

 

Dz.15
Zespół taneczny


18.10 – 18.55
19.00 – 19.45

Dz.16
Warsztaty taneczne I  

16.30 - 17.15
17.20 - 18.05

 

Dz.17
Zespół taneczny

18.10 – 18.55
19.00 – 19.45

 

Dz.18

Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących 6-7 lat

 

16.30 – 17.15

Dz.19
Zespół taneczny

17.20 – 18.05
18.10 – 18.55


 

Dz.20

Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących 6-7 lat

 

16.00 – 16.45

 

Dz.21
Warsztaty taneczne II

16.50 - 17.35
17.40 – 18.25

Dz.22
Zespół taneczny

18.30 - 19.15
19.20 - 20.05

 

Dz.23
Warsztaty taneczne IV

16.15 - 17.00
17.05 – 17.50

 

Dz.24
Warsztaty taneczne V

17.55 - 18.40 I podgrupa
18.45 – 19.30 II podgrupa                        19.35 – 20.20 II podgrupa



 



PRACOWNIA TANECZNA nauczyciel: Eliza Maruszak

 

                                                  

 

Dz.25
Warsztaty taneczne         
7-9 lat

15.00 – 16.10 I podgrupa                                 16.15 – 17.25 II podgrupa

Dz.26                                         Zespół taneczny

17.30 – 18.15 I podgrupa                            18.20 – 19.50 II podgrupa                            

 

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA nauczyciel: Izabella Dybała

PONIEDZIAŁEKWTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Dz.27
Warsztaty malarstwa i grafiki

 

17.45 – 18.55  I podgrupa                      19.00 – 20.10 II podgrupa

 

Dz.28
Warsztaty plastyczne dla początkujących
6-7 lat

 

17.00 – 17.45

Dz. 29
Warsztaty sztuk plastycznych

16.30 – 17.15                17.20 - 18.05

Dz. 30
Warsztaty malarstwa  i grafiki

18.15 – 19.25 I podgrupa                      19.30 – 20.40 II podgrupa

PRACOWNIA PLASTYCZNA nauczyciel: Edyta Weremczuk

Dz.31
Warsztaty sztuk plastycznych

16.00 – 16.45
16.50 - 17.35

 

Dz.32
Warsztaty malarstwa i grafiki

 

17.40 – 18.25                            18.30 – 19.15                                            19.20 – 20.05

Dz.33
Warsztaty malarstwa i grafiki

15.30 – 16.15
16.20 – 17.05                           17.10 – 17.55

 

Dz.34
Warsztaty sztuk plastycznych

18.00 - 18.45                                  18.50 - 19.35

Dz.35
Warsztaty sztuk plastycznych
 

16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

 

 

 

 

 

 

 

Dz.36
Warsztaty plastyczne dla początkujących
6-7 lat

15.40 – 16.25

 

Dz.37
Warsztaty malarstwa i grafiki

17.00 – 17.45                                17.50 – 18.35                            18.40 – 19.25



 

 

 

 

Dz.38
Warsztaty sztuk plastycznych
 

16.30 - 17.15                                  17.20 - 18.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA nauczyciel: Katarzyna Grabowska-Pytka

Dz.40
Warsztaty sztuk plastycznych

17.00 – 17.45
17.50 - 18.35

 

Dz.41
Warsztaty sztuk plastycznych

16.30 – 17.15
17.20 - 18.05

Dz.42
Warsztaty sztuk plastycznych

18.15 – 19.00
19.05 - 19.50

 

 

 

 

PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA nauczyciel: Jolanta Tomasiewicz

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

 

 

 

Dz.39
Teatr Młodzieżowy
TRUPA 15-18 lat

15.10 – 15.55 monodram         16.00 – 16.45                          16.50 – 17.35

 

 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA nauczyciel: Małgorzata Adamczyk

Dz.43                                      Teatr dziecięcy

16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

Dz.44                                  Warsztaty teatralne dla początkujących  6-7 lat

17.45 – 18.30

Dz.45
Teatr młodzieżowy
5 zł         13-16 lat

18.40 – 19.25
19.30 - 20.15

 

 

 

 

Dz.46                                  Warsztaty teatralne - filmowe

 

17.00 – 17.45                17.50 – 18.35

 

Dz.47                               Teatr dziecięcy

18.40 – 19.25
19.30 - 20.15

 



 

 



 

PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA nauczyciel: Urszula Bednarczyk

 

 

 

 

 

Dz.    48                              Warsztaty teatralno – filmowe ( grupa filmowa)

Kino Bambino ( nr 7)

17.30 – 18.15   początkujący                                              

 

 

 

 

 

 

 

Dz.   49                               Warsztaty teatralno – filmowe ( grupa filmowa)

 

Kino Bambino ( nr 7)

 17.00 – 17.45

zaawansowani

 

Warsztaty teatralno – filmowe (Teatr Charaktery )kl. VIII – I LO)

Sala widowiskowa (nr 1)

18.00- 18.45

Dz.

Teatr młodzieżowy
( dziecięcy – 6-9 lat)

16.15-17.00

 

Sala widowiskowa (nr 1)

 

Dz.   50                                    Warsztaty reporterskie

Kino Bambino ( nr 7)

15.00 – 15.45 zaawansowani

18.45 – 19.30 początkujący