Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:

Pilarczyk Laura
Pytyś Oliwia
Rachubik Kaja
Wójtowicz Kaja
Węgielska Magdalena

GRUDA ZUZANNA

GÓŹDŹ LENA

NUŻYŃSKA LILIANA

CZARNECKA KAROLINA

RUSINEK HANNA

WEREMCZUK JOANNA

RACHUBIK KAJA

WALKIEWICZ JULIA

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:
Wróbel Nikola
Jaworska Amanda
Domin Szymon
Kozak Krystian
Serwin Lena
Kornacka Lena
Taras Julia
Bednarczyk Nikola
Wiącek Zofia
Misiura Antoni
Zielińska Zuzanna
Jóźwiak Amelia
Michalak Klaudia
Michalak Lena
Kozicka Katarzyna
Guz Hannah
Pytyś Oliwia
Fuszara Adam

CZARNECKA KAROLINA

ANTONIAK LENA

POLA GUZ

OLESZKIEWICZ LILY

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela
  47. WOŹNIAK JULIAN
  48. GRUDA ZUZANNA
  49. KOZŁOWSKA JULIA
  50. HUNEK ZUZANNA
  51. DZIĘCIOŁ ALEKSANDRA
  52. KUSYK PAWEŁ
  53. GÓŹDŹ LENA
  54. WOLIŃSKI BORYS
  55. CZRNECKA KAROLINA
  56. NUŻYŃSKA LILIANA
  57. OLESZKIEWICZ LILY
  58. WAŚNIOWSKA JOANNA
  59. PETROV ANNA
  60. WALKIEIWCZ HUBERT

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr
  17. SOBIESIEK MAJA
  18. DŁUGOSZ ZUZANNA
  19. WOLIŃSKI BORYS
  20. OLSZAK JAKUB
  21. OLESZKIEWICZ LILY
  22. RUSINEK HANNA
  23. RACHUBIK KAJA

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja
  42. MAŁYSKA NATALIA
  43. STERNIK BARTŁOMIEJ
  44. SOWA SZYMON
  45. ŚWIDERSKA DIANA
  46. CZARNECKA KAROLINA
  47. OLESZKIEWICZ LILY
  48. WAŚNIOWSKA JOANNA
  49. ŚWIERSZCZ JAN WALDEMAR

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela
  10. BOGUSZ JULITA
  11. ŚLIFIRCZYK MICHAŁ
  12. WAŚNIOWSKA ANITA
  13. MOŁDA NIKOLA

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Góźdź Lena
  2. Nużyńska Liliana
  3. Czarnecka Karolina
  4. Walkiewicz Julia
  5. Gruda Zuzanna
  6. Rusinek Hanna
  7. Weremczuk Joanna
  8. Rachubik Kaja

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Świerszcz Zofia

Zajęcia plastyczne:

  1. Oleszkiewicz Lily
  2. Czarnecka Karolina
  3. Antoniak Lena
  4. Guz Pola

Zajęcia muzyczne- wokalne:

  1. Góźdź Lena
  2. Woliński Borys
  3. Czarnecka Karolina
  4. Nużyńska Liliana
  5. Oleszkiewicz Lily
  6. Hunek Zuzanna
  7. Woźniak Julian
  8. Walkiewicz Hubert
  9. Gruda Zuzanna
  10. Dzięcioł Aleksandra
  11. Waśniowska Joanna
  12. Petrov Anna
  13. Kusyk Paweł
  14. Kozłowska Julia

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Świerszcz Zofia
  2. Trubalska Liliana

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Woliński Borys
  2. Olszak Jakub
  3. Oleszkiewicz Lily
  4. Rusinek Hanna
  5. Sobiesiek Maja
  6. Długosz Zuzanna
  7. Rachubik Kaja

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Drozd Aleksander

Zajęcia teatralne

  1. Sowa Szymon
  2. Czarnecka Karolina
  3. Oleszkiewicz Lily
  4. Małyska Natalia
  5. Waśniewska Joanna
  6. Świerszcz Waldemar Jan
  7. Świderska Diana
  8. Sternik Bartłomiej

Zajęcia reportersko – filmowe

  1. Waśniowska Anita
  2. Ślifirczyk Michał
  3. Mołda Nikola
  4. Bogusz Julita

Informujemy, że  od 13  do 24 lipca 2020 r. prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca na zajęcia stałe w PMDK. Chętnych zapraszamy do składania wniosków na zajęcia:
- muzyczne - wokalne,
- muzyczne -  instrumentalne,
- teatralne,
- reportersko- filmowe.
Niestety nie ma już wolnych miejsc na zajęciach plastycznych i tanecznych, ale można zapisywać się na listy rezerwowe.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów, kryteriów, procedur postępowania i form zajęć, na które prowadzona jest rekrutacja znajdują się na stronie internetowej placówki : www.mdk.lubartow.pl w zakładce REKRUTACJA 2020
Wnioski będzie można składać każdego dnia w wersji elektronicznej. WNIOSEK INTERAKTYWNY
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych nastąpi 3 sierpnia 2020 r. godz. 14.00 na stronie internetowej placówki.
Nabór jest prowadzony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 lat do 19 lat.
UWAGA ! W przypadku zajęć muzycznych dostępne są zajęcia dla dzieci od 5 lat /skończonych najpóźniej 1 września 2020 r./

PMDK, ul. Słowackiego 7, Lubartów;
tel. 855 3786 lub  504 491 917 w godz. 11.00-14.00
www.mdk.lubartow.pl

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na wolne miejsca na zajęcia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:

Pilarczyk Laura
Pytyś Oliwia
Rachubik Kaja
Wójtowicz Kaja
Węgielska Magdalena

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:
Wróbel Nikola
Jaworska Amanda
Domin Szymon
Kozak Krystian
Serwin Lena
Kornacka Lena
Taras Julia
Bednarczyk Nikola
Wiącek Zofia
Misiura Antoni
Zielińska Zuzanna
Jóźwiak Amelia
Michalak Klaudia
Michalak Lena
Kozicka Katarzyna
Guz Hannah
Pytyś Oliwia
Fuszara Adam

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela

 

Wykaz wychowanków przydzielonych do poszczególnych grup w pracowniach tanecznej, muzycznej, plastycznej, teatralno - dziennikarskiej z przyczyny organizacyjnej  podamy w drugiej połowie sierpnia.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych pod względem formalnym na zajęcia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena
  66. Pilarczyk Laura
  67. Pytyś Oliwia
  68. Rachubik Kaja
  69. Wójtowicz Kaja
  70. Węgielska Magdalena

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Szabała Liliana
  2. Krawczyk Wiktoria
  3. Dejko Aniela
  4. Barcicka Iga

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna
  58. Wróbel Nikola
  59. Jaworska Amanda
  60. Domin Szymon
  61. Kozak Krystian
  62. Serwin Lena
  63. Kornacka Lena
  64. Taras Julia
  65. Bednarczyk Nikola
  66. Wiącek Zofia
  67. Misiura Antoni
  68. Zielińska Zuzanna
  69. Jóźwiak Amelia
  70. Michalak Klaudia
  71. Michalak Lena
  72. Kozicka Katarzyna
  73. Guz Hannah
  74. Pytyś Oliwia
  75. Fuszara Adam

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Skrzypek Zofia

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela

Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nie jest tożsama z listą osób przyjętych na wolne miejsca na zajęcia do PMDK, która będzie opublikowana w dniu 05.06.2020 o godzinie 14:00

INSTRUKCJA

  1. Kandydat lub rodzic kandydata wypełnia wniosek w postaci formularza interaktywnego opublikowanego na stronie internetowej PMDK w Lubartowie www.mdk.lubartow.pl w zakładce REKRUTACJA 2020 

    https://mdk.lubartow.pl/rekrutacja/wniosek-interaktywny

  2. Kandydat lub rodzic (w przypadku kandydata niepełnoletniego) po zapoznaniu się z proponowanymi formami zajęć  na rok szkolny 2020-2021 wpisuje we wniosek wybraną formę zajęć, na które prowadzona jest rekrutacja:

    • pracownia muzyczna

      -  zajęcia muzyczne – wokalne

      - zajęcia muzyczne - instrumentalne

    • pracowania plastyczna  - zajęcia plastyczne

    • pracownia taneczna - zajęcia taneczne

    • pracownia teatralno-medialna

      - zajęcia teatralne

      - reportersko-filmowe

  1. W przypadku większej ilości wybranych form zajęć stałych, na każdą formę należy składać oddzielny wniosek.

  2. Zwracamy uwagę na konieczność wypełnienia wszystkich części wniosku wraz załącznikami (niepełne wnioski nie będą rozpatrywane).

  3. Po wypełnieniu wniosku należy go przesłać do PMDK – przyciskając w formularzu pole „wyślij”. W późniejszym terminie rodzice i opiekunowie kandydatów zostaną poproszeni o uzupełnienie własnoręcznych podpisów na złożonych wnioskach oraz dostarczenie dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów przyjęcia.