LISTA UCZESTNIKÓW stałych form zajęć edukacyjnych PMDK w Lubartowie na rok szkolny 2020-2021

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ CAŁA GAMA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU OD 6 DO 19 LAT. PONADTO PRACOWNIA MUZYCZNA OFERUJE TAKŻE ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-LETNICH - WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE.

Informujemy, że mogą ulec zmianie dni zajęć dla poszczególnych grup.Terminy spotkań organizacyjnych będą podane na naszej stronie internetowej  i Facebooku po 2 września.      

 Pracownia/nauczyciel

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRACOWNIA MUZYCZNA

GRAŻYNA GRYMUZA

Warsztaty wokalne

godz. 16.00-17.35

 

1.       Gołębiowska Zuzia

2.       Góźdź Lena

3.       Grądek Zofia

4.       Kędziora Antoni

5.       Kozak Antoni

6.       Kozieł Milena

7.       Łukasik Maria

8.       Maluga Pola

9.       Pawlikowski Jan

10.   Pełka Maja

11.   Przytocki Marek

12.   Rossa Alicja

13.   Szostak Kaja

14.   Tomaszewska Martyna

15.   Wolińska Maja

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty wokalne

 

1.       Bronisz Blanka

2.       Goral Aleksandra

3.       Gruda Zuzanna

4.       Haraszczuk Milena

5.       Haraszczuk Weronika

6.       Karwowska Alicja

7.       Kopeć Gabriela

8.       Kozak Aleksandra

9.       Mazurek Aneta

10.   Rączka Wiktoria

11.   Rugała Lena

12.   Sławecka Michalina

13.   Stasiak Martyna

14.   Ulma Wojtek

15.   Wierzchoń Hanna

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty wokalne

 

 

1.       Budzyńska Zuzanna

2.       Cieniuch Weronika

3.       Dziewulski Jakub

4.       Dzięcioł Aleksandra

5.       Guz Zuzanna

6.       Józefaciuk Filip

7.       Kowalczyk Wiktoria

8.       Kusyk Paweł

9.       Michalik Maria

10.   Mierzwińska Alicja

11.   Nagietowicz Alicja

12.   Rossa Patryk

13.   Siłuch Otylia

14.   Sowa Patryk

15.   Woch Dominika

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

Zespół wokalny

 

1.       Bagun Piotr

2.       Bronisz Martyna

3.       Gąsior Patrycja

4.       Jałocha Blanka

5.       Macioszek Maja

6.       Małyska Karol

7.       Markiewicz Karolina

8.       Guz Julia

godz. 16.40-19.05

Liczba wolnych miejsc: 7

 

 

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

ANNA KOZAK

Warsztaty umuzykalniające dla początkujących

 

  1. Cybul Liliana
  2. Drozd Aleksander
  3. Krawczyk Wiktoria
  4. Kubaszewska Klaudia
  5. Musiał Kornelia
  6. Nawrocka Zofia
  7. Polak Aleksandra
  8. Sowa Jan
  9. Szabała Liliana
  10. Trubalska Liliana
  11. Wolińska Magdalena
  12. Wysocki Jan Kazimierz
  13. Zmysłowska Antonina

 

Liczba wolnych miejsc: 2

 

 

 

 

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

 

 

  1. Bednarczyk Natalia
  2. Bocheński Antoni
  3. Czarnecka Karolina
  4. Gdula Borys
  5. Jeżowska Alicja
  6. Nużyńska Liliana
  7. Oleszkiewicz Lily
  8. Sagan Hanna
  9. Skrzypek Franciszek
  10. Ściborska Julia
  11. Widerska Maja
  12. Woliński Borys
  13. Wysok Amelia
  14. Zalewska Liwia

 

Liczba wolnych miejsc: 1

Warsztaty instrumentalne

 

  1. Błonka Bartosz
  2. Bronisz Blanka
  3. Brynda Hubert
  4. Brynda Igor
  5. Brzozowska Anna
  6. Gnyś Martyna
  7. Grądek Zofia
  8. Kapusta Klaudia
  9. Mioduchowska Lena
  10. Pojęta Piotr
  11. Szczepaniak Mateusz
  12. Szlachta Liliana
  13. Sztuk Alicja
  14. Ulma Wojtek
  15. Wolanin Olga

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty instrumentalne

 

  1. Dejko Gabriel
  2. Długosz Zuzanna
  3. Dybała Hanna
  4. Karczmarz Iga
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Mazurek Jakub
  7. Michna Kinga
  8. Muszyńska Zuzanna
  9. Oleszkiewicz Lily
  10. Olszak Jakub
  11. Rachubik Kaja
  12. Rusinek Hanna
  13. Sobiesiek Maja
  14. Walczewski Krystian
  15. Woliński Borys

 

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół wokalny (reprezentacyjny):

 

  1. Filip Antonina
  2. Guz Hannah
  3. Kisiel Maja
  4. Kozak Helena
  5. Małyska Antonina
  6. Pasek Igor
  7. Puła Lidia
  8. Rola Julia
  9. Soroka Emilia
  10. Sowa Szymon
  11. Sztejnbis Kaja
  12. Szymak Magda
  13. Wąsik Laura
  14. Zapora Nikola

Liczba wolnych miejsc: 1

 

Warsztaty wokalne

 

  1. Budka Julia
  2. Czubacka Martyna
  3. Fiutka Marysia
  4. Kozłowska Joanna
  5. Marcina Matyjaszczyk
  6. Misztal Mateusz
  7. Nawrocka Amelia
  8. Pilarczyk Sara
  9. Waśniowska Joanna
  10. Wierzchoń Julia
  11. Zyga Amelia

Liczba wolnych miejsc:4

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty wokalne

 

  1. Góźdź Gabriela
  2. Jukowska Nikola
  3. Kubaszewska Natalia
  4. Lipska Elwira
  5. Lipska Martyna
  6. Mierzwińska Milena
  7. Pasini Emma
  8. Ulatowska Maja
  9. Węgrzyn Weronika
  10. Węgrzyna Izabela

 

 

Liczba wolnych miejsc: 5

Warsztaty wokalne

 

  1. Ćwiklińska Zofia
  2. Hunnek Zuzanna
  3. Iwan Seweryn
  4. Jaroszyńska Aleksandra
  5. Kawiak Zofia
  6. Kowalik Hanna
  7. Krakowiak Lena
  8. Lisek Jagoda
  9. Mitura Lena
  10. Robak Zofia Amelia
  11. Rola Joanna
  12. Szlachta Oliwia
  13. Walkiewicz Hubert
  14. Włodarczyk Alicja
  15. Woźniak Julian

 

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

 

1.       Belniak Klara

2.       Bocian Martyna

3.       Domińska Magdalena

4.       Dudek Kacper

5.       Jędryszka Lena

6.       Kałuża Janek

7.       Kozicka Oliwia

8.       Matyjaszczyk Jakub

9.       Mitura Emilia

10.   Petrov Anna

11.   Pilarczyk Laura

12.   Przybysz Marcel

13.   Staszewska Magdalena

14.   Szczygieł Emilia

15.   Turkowska Jagoda

 

Liczba wolnych miejsc: 0

PRACOWNIA TANECZNA

JOLANTA GRABOWSKA

Zespół taneczny

 

  1. Gruda Zuzanna
  2. Gryzek Milena
  3. Januszek Gabriela
  4. Jóźwiak Natalia
  5. Jóźwina Michał
  6. Kaczor Elena Kinga2
  7. Kubera Natalia
  8. Mierzwińska Monika
  9. Tomasiak Martyna
  10. Trąbka Oliwia
  11. Woźniak Weronika

godz.

Liczba wolnych miejsc: 4

 

Warsztaty taneczne  III grupa

1.       Augustyniak Lena

2.       Czarnecka Karolina

3.       Marczak Martyna

4.       Nużyńska Liliana

5.       Petrov Anna

6.       Pilarczyk Laura

7.       Pytyś Oliwia

8.       Rachubik Kaja

9.       Racka Julia

10.   Ryszkowska Kornelia

11.   Turowska Jagoda

12.   Wójcik Julia

13.   Wójtowicz Kaja

14.   Zapora Nikola

15.   Żyła Oliwia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Zespół taneczny

  1. Chwedorowicz Olga
  2. Jukowska Nikola
  3. Kałuża Wiktoria
  4. Kowalik Magdalena
  5. Kuśmirek Kuba
  6. Łukasik Maria
  7. Mitruk Maja
  8. Nogal Lilianna
  9. Olejniczek Julia
  10. Puchała Natalia
  11. Soroka Emilia
  12. Soroka Łucja
  13. Tarkowska Milena
  14. Tomaszewska Martyna
  15. Wierzchoń Zofia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty taneczne I grupa

  1. Błaszczak Michał
  2. Ciesielska Zuzanna
  3. Gałązka Amelia
  4. Góźdź Lena
  5. Pełka Oliwia
  6. Plizga Alicja
  7. Serwin Lena
  8. Smyk Maciej
  9. Zalewska Martyna

 

Liczba wolnych miejsc: 6

 

 

 

 

 

 

Warsztaty rytmiczno-taneczne dla początkujących (z elementami baletu)

  1. Bednarczyk Natalia
  2. Bogusz Maja
  3. Bryda Alicja
  4. Chłopaś Lena
  5. Kosior Zuzanna
  6. Kowalska Olga
  7. Kozicka Oliwia
  8. Kozyra Julia
  9. Małyska Gabriela
  10. Milczek Aleksandra
  11. Szalast Nela
  12. Szczygieł Emilia

Liczba wolnych miejsc: 3

 

 

Zespół  taneczny

  1. Aftyka Julia
  2. Antoniak Lena
  3. Maluga Pola
  4. Mazurek Natalia
  5. Mazurek Zuzanna
  6. Melchior Hanna
  7. Ozon Wiktoria
  8. Podgórniak Nadia
  9. Rola Gabriela
  10. Sagan Dominika
  11. Serwin Alicja
  12. Treger Magdalena
  13. Wnęk Martyna
  14. Wójtowicz Oliwia
  15. Zgierska Julia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty rytmiczno-taneczne dla początkujących (z elementami baletu)

  1. Broniszewska Pola
  2. Bryda Alicja
  3. Dul Hanna
  4. Jakubas Jagoda
  5. Jeżewska Alicja
  6. Kaczor Anna Ewelina
  7. Michalak Lena
  8. Michalik Klaudia
  9. Pytka Antonina
  10. Wodzyńska Maja

Liczba wolnych miejsc: 5

 

Zespół taneczny

 

  1. Gadzała Martyna
  2. Gałązka Zuzanna
  3. Igleniec Justyna
  4. Leszko Oliwia
  5. Michalak Weronika
  6. Mierzwińska Alicja
  7. Rusinek Kinga
  8. Zielińska Anna

go

Liczba wolnych miejsc: 7

 

 

Warsztaty taneczne II Grupa

 

  1. Budka Wiktoria
  2. Kozak Helena
  3. Krupa Lena
  4. Kuśmierz Nikola
  5. Maksymowicz Hanna
  6. Mucha Katarzyna
  7. Olszak Agata
  8. Rola Julia
  9. Salamon Patrycja
  10. Staniak Martyna
  11. Suracka Nina
  12. Szymańska Zofia
  13. Ścibiorska Julia
  14. Tarnowska Laura
  15. Wnęk Dominika

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

Warsztaty taneczne  IV grupa

1.       Dalentka Klara

2.       Filipowska Anna

3.       Kawiak Zofia

4.       Kowalik Hanna

5.       Mitura Emilia

6.       Paśnik Martyna

7.       Paśnik Zuzanna

8.       Plizga Natalia

9.       Praczyk Olivia

10.   Urban Jagoda

Liczba wolnych miejsc: 5

 

Warsztaty taneczne  V grupa

1.       Budziński Emil

2.       Kułak Krzysztof

3.       Leszczyński Wojciech

4.       Pojęta Piotr

5.       Rusinek Hanna

6.       Salamon Igor

7.       Tomasiak Zuzanna

8.       Walkiewicz Julia

9.       Wasil Wojciech

10.   Weremczuk Joanna

11.   Woźniak Wiktoria

 

Liczba wolnych miejsc: 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNIA TANECZNA

ELIZA MARUSZAK

 

 

Warsztaty taneczne

 

  1. Sobich Hanna
  2. Szlachta Liliana
  3. Iwanek Oliwia
  4. Szutko Jagoda
  5. Malesa Zofia
  6. Krawczyk Maja
  7. Drąg Wiktoria
  8. Czajka Nina
  9. Kubaszewska Natalia
  10. Budka Amelia
  11. Szlachta Oliwia
  12. Goleń Weronika
  13. Jankiewicz Monika
  14. Guz Natalia
  15. Michna Emilia

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Zespół taneczny

 

 

  1. Węgielska Magdalena
  2. Sowa Patrycja
  3. Sztejnbis Nadia
  4. Gajowniczek Natalia
  5. Witek Natalia
  6. Zielińska Dorota
  7. Passini Emma
  8. Szczygieł Jagoda
  9. Pawłowska Lena
  10. Gnyń Maja
  11. Mioduchowska Lena
  12. Oniśk Agata
  13. Kozieł Milena
  14. Martyniuk Sandra
  15. Weremczuk Miłosława

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

 

Edyta Weremczuk

Warsztaty malarstwa i grafiki

(E.W)

 

1.       Bronisz Klaudia

2.       Budzyńska Amelia

3.       Dziewulski Jakub

4.       Gil Paulina

5.       Krzyżanowska Angelika

6.       Maciak Malwina

7.       Marzec Alexandra

8.       Michalik Maria

9.       Misiarz Małgorzata

10.    Motylska Klaudia

11.    Mucha Alicja

12.    Stawinoga Martyna

13.    Szczepaniak Karina

14.    Szutko Oliwia

15.    Woch Dominika

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

 

  1. Antoniak Lena
  2. Borysowska Maja
  3. Danił Klara
  4. Dejko Maja
  5. Gołębiowska Zuzanna
  6. Jankowska Martyna
  7. Kłoda Amelia
  8. Marzec Karolina
  9. Melchior Hanna
  10. Miąc Wikotria
  11. Mierzwińska Marta
  12. Włoch Julia
  13. Wnęk Martyna
  14. Wolanin Olga
  15. Woźniak Oliwia

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

E.W.

 

  1. Bartoszek Weronika
  2. Fil Alicja
  3. Gaweł Łukasz
  4. Jabłońska Łucja
  5. Kostyła Hanna
  6. Marciniak Weronika
  7. Mierzwińska Monika
  8. Misztal Maciej
  9. Pawłowska Olga
  10. Podgórniak Oleg
  11. Podleśna Julia .)
  12. Rogala Zuzanna
  13. Szalast Julia
  14. Szczygieł Karolina
  15. Zdunek Amelia

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

 

  1. Abramiuk Antonina
  2. Aftyka Magdalena
  3. Aftyka Zuzanna
  4. Baranowska Oliwia
  5. Dados Kamila
  6. Derecka Alicja
  7. Jakubska Olivia
  8. Misztal Mateusz
  9. Pawluk Tymoteusz
  10. Rusinek Agnieszka
  11. Szczygieł Jagoda
  12. Szostak Alicja
  13. Weremczuk Miłosława
  14. Węgrzyn Izabela
  15. Zalewski Dawid

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty plastyczne dla początkujących

(E.W)

 

  1. Bednarczyk Natalia
  2. Bednarczyk Nikola
  3. Czarnecka Karolina
  4. Gadzała Szyomn
  5. Guz Hannah
  6. Guz Pola
  7. Kozicka Oliwia
  8. Oleszkiewicz Lily
  9. Pojęta Zofia
  10. Przybysz Marcel
  11. Szlachta Lilina
  12. Ścibiorska Julia
  13. Wnęk Dominika
  14. Zielińska Zuzanna

 

Liczba wolnych miejsc 1

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

(E.W)

 

  1. Gdula Maja
  2. Haraszczuk Milena
  3. Haraszczuk Weronika
  4. Jukowska Aleksandra
  5. Kornacka Lena
  6. Kozak Aleksandra
  7. Kwiatkowska Maja
  8. Lipska Maria
  9. Mierzwińska Milena
  10. Pojęta Bartłomiej
  11. Pożarowszczyk Martyna
  12. Rożniewska Julia
  13. Seweryn Stella
  14. Wierzchoń Zofia

 

Liczba wolnych miejsc: 1

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

 

  1. Belniak Paweł
  2. Domina Szymon
  3. Domiński Konrad
  4. Fuszara Adam
  5. Huk Hubert
  6. Jóźiwiak Amelia
  7. Karczewska Kinga
  8. Lipska Elwira
  9. Lipska Martyna
  10. Podleśna Dagmara
  11. Tołubińska Izabela
  12. Woźniak Amelia
  13. Wróbel Nikola
  14. Wrzos Roksana

 

Liczba wolnych miejsc 1

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

 

  1. Błaszczak Michał
  2. Dejko Gabriel
  3. Gnyś Maja
  4. Gnyś Martyna
  5. Jaworska Amanda
  6. Kędziora Antoni
  7. Kowala Natasza
  8. Kubaszewska Natalia
  9. Malessa Emil
  10. Martyniuk Sandra
  11. Marzęda Zuzanna
  12. Serwin Lena
  13. Taras Julia
  14. Wiącek Zofia

 

Liczba wolnych miejsc: 1

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Izabella Dybała 

Katarzyna Grabowska-Pytka

Warsztaty sztuk plastycznych 

(K.G)

 

  1. Antoniak Lena
  2. Bocian Maja
  3. Budzynska Aleksandra
  4. Budzynska Joana
  5. Chomicka Martyna
  6. Haraszczuk Teresa
  7. Kowalczyk Amelia
  8. Kowalczyk Maja
  9. Kozak Adam
  10. Mołda Nikola
  11. Niewiadomska Maja
  12. Puła Łucja
  13. Rola Joanna
  14. Serwin Alicja
  15. Smyka Maciej

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(K.G)

 

  1. Budka Wiktoria
  2. Dudek Kacper
  3. Filyuk Łucja
  4. Haławin Kornelia
  5. Kisiel Maja
  6. Kozak Natalia
  7. Kozicka Katarzyna
  8. Lisek Jagoda
  9. Matjaszczyk Jakub
  10. Michna Emilia
  11. Sikora Zuzanna
  12. Szkutnik Nadia
  13. Świniarska Zuzanna
  14. Wysocka Antonina

 

Liczba wolnych miejsc: 1

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(K.G)

 

  1. Belniak Klara
  2. Ćwilińska Zofia
  3. Jabłońska Kornelia
  4. Jabłońska Natalia
  5. Kałuża Janek
  6. Krawczyk Antoni
  7. Mitura Alicja
  8. Piotrowski Jakub
  9. Racka Julia
  10. Rybicka Julia
  11. Szlachta Oliwia
  12. Ścibiorska Maja
  13. Zalewska Liwia
  14. Zmysłowska Wiktoria
  15. Żyła Oliwia

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty malarstwa i grafiki

(I.D)

 

  1. Bocian Zuzia
  2. Karwowska Alicja
  3. Karwowski Jakub
  4. Kuśmirek Kuba
  5. Matyjaszczyk Marcin
  6. Paśnik Zuzia
  7. Przytocka Zosia
  8. Szczerba Aleksandra
  9. Szczęch Aleksandra
  10. Sztuk Alicja
  11. Szymak Ewa
  12. Szypulska Jagoda
  13. Szypulski Adam
  14. Tarkowska Milena
  15. Zalewska Martyna

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty plastyczne  dla początkujących

 (I.D)

 

  1. Ciesielska Zuzanna
  2. Długosz Zuzia
  3. Jankowska Karina
  4. Kozak Krystian
  5. Kwaśna Amelia
  6. Michalak Klaudia
  7. Michalak Lena
  8. Misiura Antoni
  9. Ozon Wiktoria
  10. Pytyś Oliwia
  11. Ryszkowska Kornelia
  12. Staszewska Magdalena
  13. Żelazna Julia

 

Liczba wolnych miejsc:2

 

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

 (I.D.)

 

1.       Aftyka Weronika

2.       Broniszewski Kacper

3.       Cybul Leonard

4.       Czajka Nina

5.       Dybała Zofia

6.       Jukowski Maciej

7.       Jusiak Ada

8.       Kuzioła Nadia

9.       Paśnik Ola

10.   Pawłowski Mateusz

11.   Rola Gabriela

12.   Soroka Łucja

13.   Szczepaniak Mikołaj

14.   Szczerba Julia

15.   Szymak Magda

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

 (I.D)

1.       Grudzień Weronika

2.       Kozicka Magdalena

3.       Puchacz Zuzia

4.       Rogala Anna

5.       Rusinek Kinga

6.       Rusinek Natalia

7.       Rydzewska Lena

8.       Samolej Miłosz

9.       Siwiec Dagmara

10.   Szlachta Liliana

11.   Świderska Hania

12.   Włodarczyk Oliwia

13.   Wojdat Oliwia

14.   Wróbel Paulina

15.   Zmysłowska Aleksandra

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

PRACOWNIA TEATRALNO- MEDIALNA

Małgorzata Adamczyk

Urszula Bednarczyk

Jolanta Tomasiewicz

Warsztaty teatralne dla początkujących M.Adamczyk

wiek:  6-7 lat

1.       Aleksandra Goliszek

2.       Antonina Małyska

3.       Jakub Matyjaszczyk

4.       Kornelia Jabłońska

5.       Laura Wąsik

6.       Lena Prudaczuk

7.       Lena Wasak

8.       Liwia Zalewska

9.       Maja Kowalczyk

10.   Maja Ścibiorska

11.   Nikodem Kulik

12.   Olga Wolanin

13.   Teresa Haraszczuk

14.   Wiktoria Kałuża

15.   Zofia Ćwiklińska

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Teatr dziecięcy

wiek: 7-8-9, M.Adamczyk

1.       Aleksandra Kozak

2.       Amelia Woźniak

3.       Aneta Mazurek

4.        Antonina Wysocka

5.       Blanka Bronisz

6.       Hanna Puchacz

7.       Karolina Szczygieł

8.       Maja Piela

9.       Marcin Matyjaszczyk

10.   Natalia Małyska

11.   Nikola Dubaj

12.   Patryk Woliński

13.   Paulina Lisek

14.   Paulina Zbiciak

15.   Wiktoria Rączka

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Teatr młodzieżowy „ 5 zł”

wiek: 13-14-15-16, M.Adamczyk

  1. Bartłomiej Sternik
  2. Dagmara Siwiec
  3. Dominik Zadziorka
  4. Emilia Koziej
  5. Gabriela Orłowska
  6. Karina Szczepaniak
  7. Lena Rugała
  8. Marta Czarniak
  9. Oliwia Szutko
  10. Patrycja Kęska
  11. Szymaniuk Wojciech

 

Liczba wolnych miejsc: 4

 

Teatr młodzieżowy-  TRUPA J.T.

wiek: 15-18 lat, J.Tomasiewicz

 

1. Jakub Treger

2. Grzegorz Miduch

3. Monika Mitura

4.Gabriela Guz

5. Kubik Klaudia

6. Aleksandra Szwajgier

7 . Guz Zuzanna

 

Liczba wolnych miejsc: 8

Warsztaty teatralno- filmowe M.Adamczyk

 

1.       Ada Matyjaszczyk

2.       Alicja Derecka

3.       Anna Guz

4.       Antonina Abramiuk

5.       Diana Świderska

6.       Jagoda Szczygieł

7.       Jagoda Szutko

8.       Kornelia Kępa

9.       Łucja Puła

10.   Miłosława Weremczuk

11.   Nadia Kuzioła

12.   Nikola Lisek

13.   Nina Czajka

14.   Szymon Jankowski

15.   Świerszcz  Jan

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty teatralne 

wiek: 7-10 lat, M.Adamczyk

 

1.       Adam Broniszewski

2.       Aleksander Matyjaszczyk

3.       Antoni Kozak

4.       Dawid Zalewski

5.       Izabela Węgrzyn

6.       Jan Pawlikowski

7.       Joanna Waśniowska

8.       Julia Caban

9.       Kacper Broniszewski

10.   Karolina Iwanek

11.   Milena Mierzwińska

12.   Szostak Alicja

13.   Szymon Filip

14.   Wiktoria Kulik

15.   Wiktoria Lisek

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty reporterskie U.Bednarczyk

 

1.       Agata Bardzoł

2.       Alicja Mierzwińska

3.       Bogusz Julita

4.       Dominika Szymczuk

5.       Gabriela Trepka

6.       Igor Iwan

7.       Klaudia Sikora

8.       Martyna Czubacka

9.       Michał Nagietowicz

10.   Monika Mitura

11.   Natalia Matyjaszczyk

12.   Patryk Woliński

13.   Sara Pilarczyk

14.   Waśniowska Anita

 

Liczba wolnych miejsc: 1

Teatr młodzieżowy/dziecięcy 6-9 lat

U.Bednarczyk

1.       Alicja Plizga

2.       Antoni Krawczyk

3.       Czarnecka Karolina

4.       Emilia Mitura

5.       Helena Kozak

6.       Igor Salamon

7.       Julia Ścibiorska

8.       Kępa Michalina

9.       Lily Oleksiewicz

10.   Martyna Staniak

11.   Natalia Kubaszewska

12.   Natalia Plizga

13.    Piotr Woliński

14.   Seweryn Iwan

15.    Szymon Sowa

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty teatralno- filmowe U.Bednarczyk

  1. Gabriela Trepka
  2. Oliwia Wójtowicz
  3. Iga Pawlikowska
  4. Alicja Mierzwińska
  5. Iga Ćwiklińska
  6. Ślifirczyk Michał
  7. Gabriela Trepka
  8. Marcin Wójtowicz
  9. Igor Iwan
  10. Alexandra Marzec
  11. Wójcik Kalina 
  12. Igor Brynda
  13. Florian Belniak 
  14. Mołda Nikola  
  15. Zalewska Martyna

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:

Pilarczyk Laura
Pytyś Oliwia
Rachubik Kaja
Wójtowicz Kaja
Węgielska Magdalena

GRUDA ZUZANNA

GÓŹDŹ LENA

NUŻYŃSKA LILIANA

CZARNECKA KAROLINA

RUSINEK HANNA

WEREMCZUK JOANNA

RACHUBIK KAJA

WALKIEWICZ JULIA

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:
Wróbel Nikola
Jaworska Amanda
Domin Szymon
Kozak Krystian
Serwin Lena
Kornacka Lena
Taras Julia
Bednarczyk Nikola
Wiącek Zofia
Misiura Antoni
Zielińska Zuzanna
Jóźwiak Amelia
Michalak Klaudia
Michalak Lena
Kozicka Katarzyna
Guz Hannah
Pytyś Oliwia
Fuszara Adam

CZARNECKA KAROLINA

ANTONIAK LENA

POLA GUZ

OLESZKIEWICZ LILY

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela
  47. WOŹNIAK JULIAN
  48. GRUDA ZUZANNA
  49. KOZŁOWSKA JULIA
  50. HUNEK ZUZANNA
  51. DZIĘCIOŁ ALEKSANDRA
  52. KUSYK PAWEŁ
  53. GÓŹDŹ LENA
  54. WOLIŃSKI BORYS
  55. CZRNECKA KAROLINA
  56. NUŻYŃSKA LILIANA
  57. OLESZKIEWICZ LILY
  58. WAŚNIOWSKA JOANNA
  59. PETROV ANNA
  60. WALKIEIWCZ HUBERT

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr
  17. SOBIESIEK MAJA
  18. DŁUGOSZ ZUZANNA
  19. WOLIŃSKI BORYS
  20. OLSZAK JAKUB
  21. OLESZKIEWICZ LILY
  22. RUSINEK HANNA
  23. RACHUBIK KAJA

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja
  42. MAŁYSKA NATALIA
  43. STERNIK BARTŁOMIEJ
  44. SOWA SZYMON
  45. ŚWIDERSKA DIANA
  46. CZARNECKA KAROLINA
  47. OLESZKIEWICZ LILY
  48. WAŚNIOWSKA JOANNA
  49. ŚWIERSZCZ JAN WALDEMAR

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela
  10. BOGUSZ JULITA
  11. ŚLIFIRCZYK MICHAŁ
  12. WAŚNIOWSKA ANITA
  13. MOŁDA NIKOLA

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Góźdź Lena
  2. Nużyńska Liliana
  3. Czarnecka Karolina
  4. Walkiewicz Julia
  5. Gruda Zuzanna
  6. Rusinek Hanna
  7. Weremczuk Joanna
  8. Rachubik Kaja

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Świerszcz Zofia

Zajęcia plastyczne:

  1. Oleszkiewicz Lily
  2. Czarnecka Karolina
  3. Antoniak Lena
  4. Guz Pola

Zajęcia muzyczne- wokalne:

  1. Góźdź Lena
  2. Woliński Borys
  3. Czarnecka Karolina
  4. Nużyńska Liliana
  5. Oleszkiewicz Lily
  6. Hunek Zuzanna
  7. Woźniak Julian
  8. Walkiewicz Hubert
  9. Gruda Zuzanna
  10. Dzięcioł Aleksandra
  11. Waśniowska Joanna
  12. Petrov Anna
  13. Kusyk Paweł
  14. Kozłowska Julia

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Świerszcz Zofia
  2. Trubalska Liliana

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Woliński Borys
  2. Olszak Jakub
  3. Oleszkiewicz Lily
  4. Rusinek Hanna
  5. Sobiesiek Maja
  6. Długosz Zuzanna
  7. Rachubik Kaja

 

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Drozd Aleksander

Zajęcia teatralne

  1. Sowa Szymon
  2. Czarnecka Karolina
  3. Oleszkiewicz Lily
  4. Małyska Natalia
  5. Waśniewska Joanna
  6. Świerszcz Waldemar Jan
  7. Świderska Diana
  8. Sternik Bartłomiej

Zajęcia reportersko – filmowe

  1. Waśniowska Anita
  2. Ślifirczyk Michał
  3. Mołda Nikola
  4. Bogusz Julita

Informujemy, że  od 13  do 24 lipca 2020 r. prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca na zajęcia stałe w PMDK. Chętnych zapraszamy do składania wniosków na zajęcia:
- muzyczne - wokalne,
- muzyczne -  instrumentalne,
- teatralne,
- reportersko- filmowe.
Niestety nie ma już wolnych miejsc na zajęciach plastycznych i tanecznych, ale można zapisywać się na listy rezerwowe.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów, kryteriów, procedur postępowania i form zajęć, na które prowadzona jest rekrutacja znajdują się na stronie internetowej placówki : www.mdk.lubartow.pl w zakładce REKRUTACJA 2020
Wnioski będzie można składać każdego dnia w wersji elektronicznej. WNIOSEK INTERAKTYWNY
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych nastąpi 3 sierpnia 2020 r. godz. 14.00 na stronie internetowej placówki.
Nabór jest prowadzony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 lat do 19 lat.
UWAGA ! W przypadku zajęć muzycznych dostępne są zajęcia dla dzieci od 5 lat /skończonych najpóźniej 1 września 2020 r./

PMDK, ul. Słowackiego 7, Lubartów;
tel. 855 3786 lub  504 491 917 w godz. 11.00-14.00
www.mdk.lubartow.pl

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na wolne miejsca na zajęcia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:

Pilarczyk Laura
Pytyś Oliwia
Rachubik Kaja
Wójtowicz Kaja
Węgielska Magdalena

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna

Osoby które zostały przyjęte na listę rezerwową:
Wróbel Nikola
Jaworska Amanda
Domin Szymon
Kozak Krystian
Serwin Lena
Kornacka Lena
Taras Julia
Bednarczyk Nikola
Wiącek Zofia
Misiura Antoni
Zielińska Zuzanna
Jóźwiak Amelia
Michalak Klaudia
Michalak Lena
Kozicka Katarzyna
Guz Hannah
Pytyś Oliwia
Fuszara Adam

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela

 

Wykaz wychowanków przydzielonych do poszczególnych grup w pracowniach tanecznej, muzycznej, plastycznej, teatralno - dziennikarskiej z przyczyny organizacyjnej  podamy w drugiej połowie sierpnia.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych pod względem formalnym na zajęcia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Serwin Alicja
  2. Trąbka Oliwia
  3. Zielińska Anna
  4. Zielińska Dorota
  5. Iwanek Oliwia
  6. Serwin Lena
  7. Mazurek Natalia
  8. Pytka Antonina
  9. Wodzyńska Maja
  10. Krupa Lena
  11. Tomasiak Zuzanna
  12. Jóźwiak Natalia
  13. Treger Magdalena
  14. Sagan Dominika
  15. Szalast Nela
  16. Michalak Klaudia
  17. Michalak Lena
  18. Kowalik Magdalena
  19. Filipowska Anna
  20. Witek Natalia
  21. Wasil Wojciech
  22. Plizga Natalia
  23. Plizga Alicja
  24. Jakubas Jagoda
  25. Milczek Aleksandra
  26. Bogusz Maja
  27. Leszko Oliwia
  28. Dalentka Klara
  29. Skrzypek Zofia
  30. Kawiak Zofia
  31. Leszczyński Wojciech
  32. Dul Hanna
  33. Szczygieł Emilia
  34. Mazurek Zuzanna
  35. Maluga Pola
  36. Mitruk Maja
  37. Januszek Gabriela
  38. Wnęk Martyna
  39. Kaczor Anna Ewelina
  40. Antoniak Lena
  41. Kozicka Oliwia
  42. Kosior Zuzanna
  43. Salamon Igor
  44. Jeżewska Alicja
  45. Kozyra Julia
  46. Ścibiorska Julia
  47. Urban Jagoda
  48. Kowalska Olga
  49. Szutko Jagoda
  50. Broniszewska Pola
  51. Tomasiak Martyna
  52. Gałązka Amelia
  53. Budziński Emil
  54. Pojęta Piotr
  55. Kaczor Elena Kinga
  56. Jóźwina Michał
  57. Błaszczak Michał
  58. Szymanska Zofia
  59. Salamon Patrycja
  60. Zalewska Martyna
  61. Praczyk Olivia
  62. Kułak Krzysztof
  63. Gałązka Zuzanna
  64. Staniak Martyna
  65. Chłopaś Lena
  66. Pilarczyk Laura
  67. Pytyś Oliwia
  68. Rachubik Kaja
  69. Wójtowicz Kaja
  70. Węgielska Magdalena

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Szabała Liliana
  2. Krawczyk Wiktoria
  3. Dejko Aniela
  4. Barcicka Iga

Zajęcia plastyczne:

  1. Dejko Maja
  2. Przybysz Marcel
  3. Szlachta Liliana
  4. Stawinoga Martyna
  5. Szkutnik Nadia
  6. Michna Emilia
  7. Marzęda Zuzanna
  8. Wnęk Dominika
  9. Lisek Jagoda
  10. Ścibiorska Julia
  11. Kowalak Natasza
  12. Szutko Iliwia
  13. Kozicka Oliwia
  14. Kuzioła Nadia
  15. Antoniak Lena
  16. Wysocka Antonina
  17. Gadzała Szymon
  18. Błaszczak Michał
  19. Mucha Alicja
  20. Rola Gabriela
  21. Kozicka Magdalena
  22. Jankowska Karina
  23. Wrzos Roksana
  24. Motylska Klaudia
  25. Jankowska Martyna
  26. Filyuk Łucja
  27. Bieniek Paweł
  28. Zmysłowska Aleksandra
  29. Kozak Adam
  30. Kozak Natalia
  31. Woźniak Amelia
  32. Huk Hubert
  33. Haławin Kornelia
  34. Pojęta Bartłomiej
  35. Włoch Julita
  36. Szymak Magda
  37. Budka Wiktoria
  38. Pojęta Zosia
  39. Lipska Martyna
  40. Lipska Elwira
  41. Grudzień Weronika
  42. Woch Dominika
  43. Zdunek Amelia
  44. Dziewulski Jakub
  45. Dybała Zofia
  46. Maciak Malwina
  47. Matyjaszczyk Jakub
  48. Świniarska Zuzanna
  49. Podleśna Julia
  50. Wojdat Oliwia
  51. Tołubińska Izabela
  52. Aftyka Weronika
  53. Puła Łucja
  54. Siwiec Dagmara
  55. Szymak Ewa
  56. Woźniak Oliwia
  57. Zalewska Martyna
  58. Wróbel Nikola
  59. Jaworska Amanda
  60. Domin Szymon
  61. Kozak Krystian
  62. Serwin Lena
  63. Kornacka Lena
  64. Taras Julia
  65. Bednarczyk Nikola
  66. Wiącek Zofia
  67. Misiura Antoni
  68. Zielińska Zuzanna
  69. Jóźwiak Amelia
  70. Michalak Klaudia
  71. Michalak Lena
  72. Kozicka Katarzyna
  73. Guz Hannah
  74. Pytyś Oliwia
  75. Fuszara Adam

Zajęcia muzyczne:

  1. Puła Lidia
  2. Maluga Pola
  3. Jeżewska Alicja
  4. Nawrocka Amelia
  5. Nawrocka Zofia
  6. Kozicka Oliwia
  7. Gdula Borys
  8. Józefaciuk Filip
  9. Cybul Liliana
  10. Robak Amelia Zofia
  11. Polak Aleksandra
  12. Szabała Liliana
  13. Budzyńska Zuzanna
  14. Zmysłowska Antonina
  15. Krakowiak Lena
  16. Włodarczyk Alicja
  17. Pilarczyk Sara
  18. Pilarczyk Laura
  19. Szymak Magda
  20. Krawczyk Wiktoria
  21. Ulatowska Maja
  22. Mazurek Aneta
  23. Lisek Jagoda
  24. Wolińska Magdalena
  25. Sagan Hanna
  26. Kubaszewska Klaudia
  27. Dziewulski Jakub
  28. Szczygieł Emilia
  29. Grądek Zofia
  30. Mitura Lena
  31. Wysok Amelia
  32. Markiewicz Karolina
  33. Zyga Amelia
  34. Skrzypek Franciszek
  35. Kawiak Zofia
  36. Bocheński Antoni
  37. Sowa Szymon
  38. Sowa Jan
  39. Jędryszka Lena
  40. Woch Dominika
  41. Lipska Elwira
  42. Lipska Martyna
  43. Rossa Alicja
  44. Rugała Lena
  45. Rossa Patryk
  46. Kopeć Gabriela

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Skrzypek Zofia

Zajęcia muzyczne – instrumentalne

  1. Mazurek Jakub
  2. Brzozowska Anna
  3. Błonka Bartosz
  4. Grądek Zofia
  5. Karpińska Aleksandra
  6. Musiał Kornelia
  7. Dejko Gabriel
  8. Walczewski Krystian
  9. Kubaszewska Klaudia
  10. Karczmarz Iga
  11. Dybała Hanna
  12. Michna Kinga
  13. Muszyńska Zuzanna
  14. Sobiesiek Maja
  15. Wysocki Jan Kazimierz
  16. Pojęta Piotr

Zajęcia teatralne

  1. Iwanek Karolina
  2. Guz Zuzanna
  3. Wysocka Antonina
  4. Kęska Patrycja
  5. Lisek Paulina
  6. Iwan Seweryn
  7. Dubaj Nikola
  8. Zbiciak Paulina
  9. Siwiec Dagmara
  10. Zadziorka Dominika
  11. Czajka Nina
  12. Caban Julia
  13. Woliński Piotr
  14. Woliński Patryk
  15. Szutko Jagoda
  16. Zalewska Martyna
  17. Weremczuk Miłosława
  18. Kuzioła Nadia
  19. Kozak Helena
  20. Treger Jakub
  21. Staniak Martyna
  22. Szutko Oliwia
  23. Szwajgier Aleksandra
  24. Kubik Klaudia
  25. Guz Anna
  26. Ścibiorska Julia
  27. Mazurek Aneta
  28. Orłowska Gabriela
  29. Salamon Igor
  30. Czarniak Marta
  31. Rugała Lena
  32. Kępa Michalina
  33. Kępa Kornelia
  34. Guz Gabriela
  35. Szostak Alicja
  36. Koziej Emilia
  37. Plizga Alicja
  38. Plizga Natalia
  39. Lisek Wiktoria
  40. Lisek Nikola
  41. Puła Łucja

Zajęcia reportersko – filmowe

 

  1. Wójcik Kalina
  2. Brynda Igor
  3. Belniak Florian
  4. Matyjaszczyk Natalia
  5. Mierzwińska Alicja
  6. Sikora Klaudia
  7. Pilarczyk Sara
  8. Woliński Patryk
  9. Trepka Gabriela

Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nie jest tożsama z listą osób przyjętych na wolne miejsca na zajęcia do PMDK, która będzie opublikowana w dniu 05.06.2020 o godzinie 14:00